Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 12 επισκέπτες συνδεδεμένους
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα iCal export

Αγ Date
1 25/09/2009 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ1-0ΑΓΡ ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
1 25/09/2009 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΓ0-1ΦΟΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
1 25/09/2009 ΚΑΝΑΡΗΣ ΚΑΝ2-2ΛΑΚ ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ
1 25/09/2009 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ7-0ΑΡΕ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
1 25/09/2009 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ1-7ΕΠΤ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ
1 26/09/2009 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ ΦΑΝ2-3ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
2 10/10/2009 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΦΟΙ2-1ΚΑΝ ΚΑΝΑΡΗΣ
2 10/10/2009 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΕΠΤ2-6ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
2 10/10/2009 ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ ΛΑΚ2-3ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
2 10/10/2009 ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕ4-0ΑΓΡ ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
2 10/10/2009 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ1-5ΦΑΝ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ
2 10/10/2009 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ1-0ΑΡΓ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
3 17/10/2009 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ ΑΓΡ1-2ΕΠΤ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ
3 17/10/2009 ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕ3-1ΛΑΚ ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ
3 17/10/2009 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ ΦΑΝ3-0ΑΡΓ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
3 18/10/2009 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ5-6ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3 18/10/2009 ΚΑΝΑΡΗΣ ΚΑΝ0-3ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
3 18/10/2009 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ0-1ΦΟΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
4 24/10/2009 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ3-6ΦΑΝ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ
4 24/10/2009 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΓ0-1ΚΑΝ ΚΑΝΑΡΗΣ
4 24/10/2009 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ3-4ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
4 24/10/2009 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ2-1ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
4 24/10/2009 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΦΟΙ5-0ΑΡΕ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
4 24/10/2009 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΕΠΤ2-2ΛΑΚ ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ
5 01/11/2009 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ ΑΓΡ1-1ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
5 01/11/2009 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ13-1ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
5 01/11/2009 ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕ2-5ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
5 01/11/2009 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ3-2ΑΡΓ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
5 01/11/2009 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΕΠΤ1-4ΦΟΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
5 01/11/2009 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ ΦΑΝ4-1ΚΑΝ ΚΑΝΑΡΗΣ
6 07/11/2009 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ1-1ΦΑΝ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ
6 07/11/2009 ΚΑΝΑΡΗΣ ΚΑΝ1-2ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
6 07/11/2009 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ3-0ΑΓΡ ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
6 07/11/2009 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΓ3-1ΑΡΕ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
6 07/11/2009 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ2-2ΛΑΚ ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ
6 07/11/2009 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ3-3ΕΠΤ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ
7 28/11/2009 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ ΦΑΝ4-4ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
7 28/11/2009 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ ΑΓΡ2-5ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
7 28/11/2009 ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕ3-4ΚΑΝ ΚΑΝΑΡΗΣ
7 28/11/2009 ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ ΛΑΚ3-0ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
7 28/11/2009 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΕΠΤ1-1ΑΡΓ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
7 28/11/2009 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΦΟΙ6-1ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8 05/12/2009 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ ΑΓΡ0-4ΦΑΝ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ
8 05/12/2009 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ3-4ΑΡΕ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
8 05/12/2009 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ3-1ΛΑΚ ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ
8 05/12/2009 ΚΑΝΑΡΗΣ ΚΑΝ3-1ΕΠΤ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ
8 05/12/2009 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ1-4ΦΟΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
8 05/12/2009 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ3-4ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
9 12/12/2009 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ ΦΑΝ2-1ΑΡΕ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
9 12/12/2009 ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ ΛΑΚ3-2ΑΓΡ ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
9 12/12/2009 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΕΠΤ5-1ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
9 12/12/2009 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΦΟΙ0-0ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
9 12/12/2009 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ2-1ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
9 12/12/2009 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΓ3-1ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10 19/12/2009 ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ ΛΑΚ0-2ΦΑΝ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ
10 19/12/2009 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ ΑΓΡ0-4ΦΟΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
10 19/12/2009 ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕ3-4ΕΠΤ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ
10 19/12/2009 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ1-3ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
10 19/12/2009 ΚΑΝΑΡΗΣ ΚΑΝ5-3ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10 19/12/2009 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ0-3ΑΡΓ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
11 09/01/2010 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ ΦΑΝ4-2ΕΠΤ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ
11 09/01/2010 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΦΟΙ5-1ΛΑΚ ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ
11 09/01/2010 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ4-0ΑΓΡ ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
11 09/01/2010 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ3-4ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
11 09/01/2010 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΓ2-1ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
11 09/01/2010 ΚΑΝΑΡΗΣ ΚΑΝ4-1ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
12 16/01/2010 ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ ΛΑΚ0-6ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
12 16/01/2010 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ ΑΓΡ2-1ΑΡΓ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
12 17/01/2010 ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕ1-0ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
12 17/01/2010 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ2-1ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
12 17/01/2010 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ0-1ΚΑΝ ΚΑΝΑΡΗΣ
12 17/01/2010 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΦΟΙ0-2ΦΑΝ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ
13 23/01/2010 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ4-5ΕΠΤ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ
13 23/01/2010 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ1-0ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
13 24/01/2010 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ0-3ΑΡΕ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
13 24/01/2010 ΚΑΝΑΡΗΣ ΚΑΝ7-0ΑΓΡ ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
13 24/01/2010 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΓ7-4ΛΑΚ ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ
13 24/01/2010 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ1-1ΦΟΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
14 30/01/2010 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ2-3ΦΑΝ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ
14 30/01/2010 ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ ΛΑΚ1-7ΚΑΝ ΚΑΝΑΡΗΣ
14 30/01/2010 ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕ1-4ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
14 31/01/2010 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ ΑΓΡ1-1ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
14 31/01/2010 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΦΟΙ0-1ΑΡΓ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
14 31/01/2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΕΠΤ5-3ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
15 06/02/2010 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ ΦΑΝ2-0ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
15 06/02/2010 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΓ0-3ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
15 06/02/2010 ΚΑΝΑΡΗΣ ΚΑΝ1-0ΦΟΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
15 06/02/2010 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ6-0ΕΠΤ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ
15 06/02/2010 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ3-0ΛΑΚ ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ
15 06/02/2010 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ ΑΓΡ4-2ΑΡΕ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
16 13/02/2010 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΓ1-2ΦΑΝ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ
16 13/02/2010 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ1-0ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
16 13/02/2010 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ0-0ΚΑΝ ΚΑΝΑΡΗΣ
16 13/02/2010 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΦΟΙ2-1ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
16 13/02/2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΕΠΤ3-1ΑΓΡ ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
16 13/02/2010 ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ ΛΑΚ1-0ΑΡΕ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
17 20/02/2010 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ ΦΑΝ4-2ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
17 20/02/2010 ΚΑΝΑΡΗΣ ΚΑΝ0-0ΑΡΓ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
17 20/02/2010 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ4-1ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
17 20/02/2010 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ2-1ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
17 20/02/2010 ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕ0-1ΦΟΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
17 20/02/2010 ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ ΛΑΚ4-3ΕΠΤ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ
18 06/03/2010 ΚΑΝΑΡΗΣ ΚΑΝ0-0ΦΑΝ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ
18 06/03/2010 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ0-3ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
18 06/03/2010 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΓ2-2ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
18 06/03/2010 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ2-5ΑΓΡ ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
18 06/03/2010 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ2-1ΑΡΕ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
18 06/03/2010 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΦΟΙ1-3ΕΠΤ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ
19 13/03/2010 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ ΦΑΝ3-3ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
19 13/03/2010 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ0-1ΚΑΝ ΚΑΝΑΡΗΣ
19 13/03/2010 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ ΑΓΡ4-2ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
19 13/03/2010 ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕ2-5ΑΡΓ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
19 13/03/2010 ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ ΛΑΚ3-3ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
19 13/03/2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΕΠΤ0-2ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
20 20/03/2010 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ4-1ΦΑΝ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ
20 20/03/2010 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ4-2ΑΓΡ ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
20 20/03/2010 ΚΑΝΑΡΗΣ ΚΑΝ2-2ΑΡΕ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
20 20/03/2010 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ0-3ΛΑΚ ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ
20 20/03/2010 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΓ0-3ΕΠΤ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ
20 20/03/2010 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ0-2ΦΟΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
21 10/04/2010 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ ΦΑΝ5-0ΑΓΡ ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
21 10/04/2010 ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕ3-1ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
21 10/04/2010 ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ ΛΑΚ2-3ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
21 10/04/2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΕΠΤ1-0ΚΑΝ ΚΑΝΑΡΗΣ
21 10/04/2010 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΦΟΙ4-1ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
21 10/04/2010 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ3-1ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
22 17/04/2010 ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕ1-1ΦΑΝ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ
22 17/04/2010 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ ΑΓΡ4-1ΛΑΚ ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ
22 17/04/2010 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ3-3ΕΠΤ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ
22 17/04/2010 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ2-0ΦΟΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
22 17/04/2010 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ2-4ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
22 17/04/2010 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ0-4ΑΡΓ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
23 25/04/2010 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ ΦΑΝ6-2ΛΑΚ ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ
23 25/04/2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΕΠΤ4-2ΑΡΕ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
23 25/04/2010 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΦΟΙ4-2ΑΓΡ ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
23 25/04/2010 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ3-4ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
23 25/04/2010 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ2-3ΚΑΝ ΚΑΝΑΡΗΣ
23 25/04/2010 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΓ5-1ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
24 02/05/2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΕΠΤ1-4ΦΑΝ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ
24 02/05/2010 ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ ΛΑΚ2-3ΦΟΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
24 02/05/2010 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ ΑΓΡ0-6ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
24 02/05/2010 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ1-3ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
24 02/05/2010 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ6-5ΑΡΓ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
24 02/05/2010 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ2-3ΚΑΝ ΚΑΝΑΡΗΣ
25 08/05/2010 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ ΦΑΝ2-2ΦΟΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
25 08/05/2010 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ5-0ΛΑΚ ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ
25 08/05/2010 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ1-1ΑΡΕ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
25 08/05/2010 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΓ3-1ΑΓΡ ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
25 08/05/2010 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ3-3ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
25 08/05/2010 ΚΑΝΑΡΗΣ ΚΑΝ1-2ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
26 15/05/2010 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΦΟΙ0-3ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
26 15/05/2010 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΕΠΤ4-2ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
26 15/05/2010 ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ ΛΑΚ3-2ΑΡΓ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
26 15/05/2010 ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕ7-0ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
26 15/05/2010 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ ΑΓΡ1-1ΚΑΝ ΚΑΝΑΡΗΣ
26 15/05/2010 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ3-0ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 15 Νοεμβρίου 2020 , 20:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 21/22

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΥΡΣΟΣ16
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ16
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ15
ΠΑΠΑΦΗΣ14
5 ΕΚΡΗΞΗ11
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ9
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ8
ΠΕΡΑ7
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ0
  P
ΠΥΡΣΟΣ37
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ31
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΠΑΠΑΦΗΣ24
5 ΕΚΡΗΞΗ18
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ16
ΠΕΡΑ13
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ13
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ1
  P
ΠΥΡΣΟΣ21
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ16
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΠΑΠΑΦΗΣ10
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ7
6 ΕΚΡΗΞΗ7
ΠΕΡΑ6
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ5
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ1

Βαθμολογία Μπάσκετ 21/22

Β ΜΠΑΣΚΕΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΒΕΡΓΙΝΑ17
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ17
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.17
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.14
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.14
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ13
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ12
10 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.11
11 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 11
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.10
13 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.10
  P
ΒΕΡΓΙΝΑ33
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ31
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.28
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.27
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.25
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.23
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ22
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ22
11 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.22
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.22
13 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 21
  P
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ18
ΒΕΡΓΙΝΑ16
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.14
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.13
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ13
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.13
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.13
ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.12
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.11
10 ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.10
11 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 10
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ10
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ10

Βαθμολογία Βόλλευ 21/22

Β' Τοπική - Όμιλος Ανατολής

Β
1 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
18
2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

12
3 ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 12
4 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 9
5 ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 6
6 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
6
7 ΕΚΡΗΞΗ 0