Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 17 επισκέπτες συνδεδεμένους
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ- 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα iCal export

Αγ Date
1 21/09/2013 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ1-1ΘΡΤ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
1 21/09/2013 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-4ΑΑΑ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
1 21/09/2013 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ4-3ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
1 21/09/2013 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ1-3ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
1 21/09/2013 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ2-3ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
1 21/09/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ ΑΑΠ0-0ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
2 28/09/2013 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΤ4-2ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
2 28/09/2013 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ4-1ΑΑΠ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
2 29/09/2013 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-2ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
2 29/09/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΑΑ4-0ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
2 29/09/2013 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ1-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
2 29/09/2013 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ0-4ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
3 05/10/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ ΑΑΠ0-4ΘΡΤ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
3 05/10/2013 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ3-2ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
3 06/10/2013 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ1-3ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
3 06/10/2013 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ3-2ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
3 06/10/2013 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ0-2ΑΑΑ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3 06/10/2013 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ2-2ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
4 12/10/2013 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ2-1ΑΑΠ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
4 12/10/2013 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ3-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
4 13/10/2013 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΤ1-1ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
4 13/10/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΑΑ2-0ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
4 13/10/2013 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ2-2ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
4 13/10/2013 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ0-0ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
5 19/10/2013 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ4-2ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
5 19/10/2013 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ1-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
5 19/10/2013 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ3-4ΑΑΑ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5 20/10/2013 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ4-1ΑΑΠ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
5 20/10/2013 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ2-2ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
5 20/10/2013 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ3-1ΘΡΤ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
6 02/11/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ ΑΑΠ5-3ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
6 02/11/2013 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ4-5ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
6 02/11/2013 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΤ1-4ΑΑΑ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6 03/11/2013 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ3-2ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
6 03/11/2013 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ0-4ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
6 03/11/2013 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ0-5ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
7 10/11/2013 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ1-3ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
7 10/11/2013 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ3-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
7 10/11/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΑΑ1-0ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
7 10/11/2013 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ1-0ΑΑΠ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
7 10/11/2013 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ3-1ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
7 10/11/2013 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΤ2-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
8 23/11/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ ΑΑΠ0-3ΑΑΑ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8 23/11/2013 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ0-3ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
8 23/11/2013 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ1-3ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
8 23/11/2013 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ3-0ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
8 23/11/2013 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ2-1ΘΡΤ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
8 24/11/2013 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ1-0ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
9 30/11/2013 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ2-0ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
9 30/11/2013 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ3-4ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
9 30/11/2013 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΤ2-3ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
9 30/11/2013 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ1-0ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
9 01/12/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΑΑ4-1ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
9 01/12/2013 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ2-1ΑΑΠ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
10 07/12/2013 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ0-3ΘΡΤ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
10 07/12/2013 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ2-2ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
10 07/12/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ ΑΑΠ2-2ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
10 07/12/2013 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ2-1ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
10 08/12/2013 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ3-1ΑΑΑ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
10 08/12/2013 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ0-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
11 14/12/2013 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-0ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
11 14/12/2013 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ5-1ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
11 14/12/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ ΑΑΠ0-4ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
11 15/12/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΑΑ0-3ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
11 15/12/2013 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΤ1-1ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
11 15/12/2013 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ0-1ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
12 21/12/2013 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ0-0ΑΑΠ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
12 21/12/2013 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΤ0-1ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
12 21/12/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΑΑ3-0ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
12 21/12/2013 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ4-0ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
12 21/12/2013 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ3-2ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
12 21/12/2013 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ2-2ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
13 11/01/2014 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ1-0ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
13 11/01/2014 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ1-2ΘΡΤ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
13 11/01/2014 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ ΑΑΠ1-2ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
13 11/01/2014 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ1-1ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
13 11/01/2014 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ1-2ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
13 12/01/2014 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ3-3ΑΑΑ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
14 18/01/2014 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ4-1ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
14 18/01/2014 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-1ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
14 18/01/2014 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ2-0ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
14 19/01/2014 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΤ2-2ΑΑΠ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
14 19/01/2014 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΑΑ1-0ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
14 19/01/2014 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ1-1ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
15 25/01/2014 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ2-0ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
15 25/01/2014 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ ΑΑΠ2-3ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
15 25/01/2014 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ1-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
15 25/01/2014 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ2-1ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
15 01/02/2014 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ1-2ΘΡΤ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
15 01/02/2014 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ1-4ΑΑΑ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
16 08/02/2014 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ ΑΑΠ0-0ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
16 08/02/2014 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ1-0ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
16 09/02/2014 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ5-2ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
16 09/02/2014 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΤ4-0ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
16 09/02/2014 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΑΑ1-3ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
16 09/02/2014 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ0-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
17 15/02/2014 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ2-0ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
17 15/02/2014 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ3-3ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
17 16/02/2014 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ5-2ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
17 16/02/2014 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ5-3ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
17 16/02/2014 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ4-1ΑΑΠ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
17 16/02/2014 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΑΑ2-1ΘΡΤ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
18 22/02/2014 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ1-0ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
18 22/02/2014 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ ΑΑΠ0-3ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
18 22/02/2014 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ2-0ΑΑΑ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
18 22/02/2014 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ3-6ΘΡΤ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
18 23/02/2014 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ2-1ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
18 23/02/2014 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ2-1ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
19 09/03/2014 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ1-0ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
19 09/03/2014 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ0-2ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
19 09/03/2014 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΑΑ3-1ΑΑΠ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
19 09/03/2014 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΤ3-1ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
19 09/03/2014 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ6-0ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
19 09/03/2014 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ0-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
20 15/03/2014 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ1-2ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
20 15/03/2014 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ2-5ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
20 15/03/2014 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ1-4ΘΡΤ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
20 15/03/2014 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ ΑΑΠ0-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
20 15/03/2014 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ0-0ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
20 16/03/2014 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ0-2ΑΑΑ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
21 23/03/2014 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΑΑ0-2ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
21 23/03/2014 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ3-0ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
21 23/03/2014 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ3-2ΑΑΠ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
21 23/03/2014 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ2-1ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
21 23/03/2014 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΤ2-2ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
21 23/03/2014 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ3-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
22 29/03/2014 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ0-1ΑΑΑ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
22 29/03/2014 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ2-0ΘΡΤ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
22 29/03/2014 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ3-1ΑΑΠ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
22 30/03/2014 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ0-0ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
22 30/03/2014 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ3-0ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
22 30/03/2014 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ2-1ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 15 Νοεμβρίου 2020 , 20:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 21/22

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΥΡΣΟΣ16
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ16
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ15
ΠΑΠΑΦΗΣ14
5 ΕΚΡΗΞΗ11
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ9
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ8
ΠΕΡΑ7
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ0
  P
ΠΥΡΣΟΣ37
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ31
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΠΑΠΑΦΗΣ24
5 ΕΚΡΗΞΗ18
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ16
ΠΕΡΑ13
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ13
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ1
  P
ΠΥΡΣΟΣ21
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ16
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΠΑΠΑΦΗΣ10
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ7
6 ΕΚΡΗΞΗ7
ΠΕΡΑ6
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ5
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ1

Βαθμολογία Μπάσκετ 21/22

Β ΜΠΑΣΚΕΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΒΕΡΓΙΝΑ17
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ17
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.17
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.14
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.14
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ13
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ12
10 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.11
11 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 11
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.10
13 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.10
  P
ΒΕΡΓΙΝΑ33
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ31
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.28
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.27
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.25
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.23
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ22
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ22
11 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.22
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.22
13 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 21
  P
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ18
ΒΕΡΓΙΝΑ16
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.14
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.13
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ13
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.13
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.13
ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.12
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.11
10 ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.10
11 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 10
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ10
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ10

Βαθμολογία Βόλλευ 21/22

Β' Τοπική - Όμιλος Ανατολής

Β
1 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
18
2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

12
3 ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 12
4 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 9
5 ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 6
6 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
6
7 ΕΚΡΗΞΗ 0