Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 20 επισκέπτες συνδεδεμένους
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα iCal export

Αγ Date
1 27/09/2014 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΘΜ4-2ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
1 27/09/2014 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ2-2ΕΑΚ ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
1 27/09/2014 ΠΕΡΑ ΠΕΡ2-1ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
1 27/09/2014 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΠ2-1ΠΝΡ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
1 27/09/2014 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ0-1ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
1 28/09/2014 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΑΠ2-2ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
1 28/09/2014 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΓ3-0ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
2 11/10/2014 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ4-1ΜΑΓ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
2 11/10/2014 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΝΡ4-0ΠΑΠ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
2 12/10/2014 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ2-1ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
2 12/10/2014 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ0-4ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
2 12/10/2014 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ ΑΕΝ1-2ΕΘΜ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
2 12/10/2014 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ3-1ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
2 12/10/2014 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΕΑΚ2-1ΔΑΠ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
3 18/10/2014 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΘΜ1-0ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
3 18/10/2014 ΠΕΡΑ ΠΕΡ4-0ΑΕΝ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ
3 18/10/2014 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΠ3-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
3 18/10/2014 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ0-3ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
3 18/10/2014 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ2-3ΠΝΡ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
3 19/10/2014 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ5-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
3 19/10/2014 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΑΠ0-4ΕΑΚ ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
4 25/10/2014 ΠΕΡΑ ΠΕΡ2-1ΕΘΜ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
4 25/10/2014 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ1-3ΔΑΠ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
4 25/10/2014 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ4-0ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
4 25/10/2014 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΝΡ2-0ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
4 26/10/2014 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΕΑΚ7-2ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
4 26/10/2014 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ ΑΕΝ0-4ΜΑΓ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
4 26/10/2014 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ3-2ΠΑΠ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
5 01/11/2014 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΘΜ0-3ΔΑΠ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
5 01/11/2014 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΑΠ3-3ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
5 01/11/2014 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ5-2ΑΕΝ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ
5 01/11/2014 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ2-1ΠΝΡ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
5 02/11/2014 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ1-4ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
5 02/11/2014 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ0-1ΕΑΚ ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
5 02/11/2014 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΓ2-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ
6 08/11/2014 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΠ2-0ΠΑΠ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
6 08/11/2014 ΠΕΡΑ ΠΕΡ2-2ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
6 08/11/2014 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ1-3ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
6 09/11/2014 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-1ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
6 09/11/2014 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΓ2-2ΕΘΜ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
6 09/11/2014 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ ΑΕΝ0-3ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
6 09/11/2014 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΕΑΚ1-1ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
7 15/11/2014 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΘΜ4-0ΠΑΠ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
7 15/11/2014 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ0-2ΠΕΡ ΠΕΡΑ
7 15/11/2014 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΝΡ6-0ΑΕΝ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ
7 15/11/2014 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ6-0ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
7 16/11/2014 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ0-0ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
7 16/11/2014 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ0-0ΜΑΓ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
7 16/11/2014 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ0-4ΔΑΠ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
8 22/11/2014 ΠΕΡΑ ΠΕΡ2-2ΠΝΡ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
8 22/11/2014 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ1-0ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
8 23/11/2014 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ ΑΕΝ1-1ΕΑΚ ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
8 23/11/2014 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΑΠ2-6ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
8 23/11/2014 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ1-0ΕΘΜ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
8 23/11/2014 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΓ3-0ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
8 23/11/2014 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΠ3-1ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
9 29/11/2014 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΘΜ0-2ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
9 29/11/2014 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΝΡ3-2ΜΑΓ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
9 29/11/2014 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ0-3ΔΑΠ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
9 29/11/2014 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΕΑΚ1-5ΠΕΡ ΠΕΡΑ
9 29/11/2014 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ5-0ΑΕΝ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ
9 30/11/2014 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ6-0ΠΑΠ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
9 30/11/2014 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ1-1ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
10 13/12/2014 ΠΕΡΑ ΠΕΡ1-0ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
10 14/12/2014 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ1-1ΠΝΡ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10 14/12/2014 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΑΠ0-7ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
10 14/12/2014 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΓ2-3ΕΑΚ ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
10 14/12/2014 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ4-2ΑΕΝ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ
10 14/12/2014 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ1-4ΕΘΜ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
10 14/12/2014 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ3-1ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
11 20/12/2014 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΘΜ1-0ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
11 20/12/2014 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΝΡ1-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
11 20/12/2014 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ2-0ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
11 20/12/2014 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ ΑΕΝ1-1ΔΑΠ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
11 21/12/2014 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ0-1ΜΑΓ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
11 21/12/2014 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΕΑΚ2-2ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
11 21/12/2014 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ1-2ΠΕΡ ΠΕΡΑ
12 10/01/2015 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΝΡ0-1ΕΘΜ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
12 10/01/2015 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ2-6ΕΑΚ ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
12 11/01/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ0-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
12 11/01/2015 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΑΠ1-2ΑΕΝ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ
12 11/01/2015 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ0-4ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
12 11/01/2015 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΓ3-2ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
12 11/01/2015 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΠ0-4ΠΕΡ ΠΕΡΑ
13 17/01/2015 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ ΑΕΝ1-1ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
13 17/01/2015 ΠΕΡΑ ΠΕΡ7-0ΠΑΠ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
13 17/01/2015 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΠ1-0ΜΑΓ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
13 17/01/2015 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-5ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
13 18/01/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΘΜ1-1ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
13 18/01/2015 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ0-2ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
13 18/01/2015 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΕΑΚ0-1ΠΝΡ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
14 31/01/2015 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΝΡ3-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
14 31/01/2015 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ1-3ΠΕΡ ΠΕΡΑ
14 01/02/2015 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ1-2ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
14 01/02/2015 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΑΠ0-5ΜΑΓ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
14 01/02/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ0-5ΔΑΠ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
14 01/02/2015 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΕΑΚ1-1ΕΘΜ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
14 01/02/2015 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ4-3ΑΕΝ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ
15 07/02/2015 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ ΑΕΝ1-3ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
15 07/02/2015 ΠΕΡΑ ΠΕΡ5-0ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
15 08/02/2015 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΑΠ1-3ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
15 08/02/2015 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ4-1ΕΑΚ ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
15 08/02/2015 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΠ4-2ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
15 08/02/2015 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΓ4-0ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
15 08/02/2015 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ1-3ΠΝΡ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
16 14/02/2015 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΝΡ0-0ΔΑΠ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
16 15/02/2015 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΕΑΚ2-0ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
16 15/02/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ1-1ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
16 15/02/2015 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ1-2ΜΑΓ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
16 15/02/2015 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-1ΕΘΜ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
16 15/02/2015 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ1-2ΠΕΡ ΠΕΡΑ
16 15/02/2015 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ3-0ΠΑΠ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
17 21/02/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΘΜ2-1ΑΕΝ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ
17 21/02/2015 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΠ1-1ΕΑΚ ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
17 21/02/2015 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΑΠ1-7ΠΝΡ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
17 21/02/2015 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ1-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
17 22/02/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ0-1ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
17 22/02/2015 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ1-3ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
17 22/02/2015 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΓ4-0ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
18 28/02/2015 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ1-2ΕΘΜ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
18 28/02/2015 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ ΑΕΝ0-4ΠΕΡ ΠΕΡΑ
18 28/02/2015 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-3ΔΑΠ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
18 28/02/2015 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΝΡ1-2ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
18 28/02/2015 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ1-1ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
18 01/03/2015 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΕΑΚ7-0ΠΑΠ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
18 01/03/2015 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ1-0ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
19 14/03/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΘΜ0-4ΠΕΡ ΠΕΡΑ
19 14/03/2015 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ4-0ΕΑΚ ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
19 15/03/2015 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΠ0-1ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
19 15/03/2015 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΑΠ1-4ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
19 15/03/2015 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ0-4ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
19 15/03/2015 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΓ0-1ΑΕΝ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ
19 15/03/2015 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ2-1ΠΝΡ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
20 21/03/2015 ΠΕΡΑ ΠΕΡ7-0ΜΑΓ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
20 21/03/2015 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΝΡ1-0ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
20 22/03/2015 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ ΑΕΝ2-3ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
20 22/03/2015 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΠ1-1ΕΘΜ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
20 22/03/2015 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ5-0ΠΑΠ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
20 22/03/2015 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ0-0ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
20 22/03/2015 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΕΑΚ3-0ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
21 28/03/2015 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ2-1ΕΑΚ ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
21 28/03/2015 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ2-0ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
21 28/03/2015 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ4-1ΑΕΝ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ
21 29/03/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΘΜ2-1ΜΑΓ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
21 29/03/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ1-3ΠΕΡ ΠΕΡΑ
21 29/03/2015 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΑΠ0-6ΔΑΠ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
21 29/03/2015 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ3-0ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
22 04/04/2015 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΠ4-1ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
22 05/04/2015 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ ΑΕΝ0-6ΠΝΡ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
22 05/04/2015 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΑΠ0-9ΕΘΜ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
22 05/04/2015 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ0-0ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
22 05/04/2015 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΓ3-1ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
22 05/04/2015 ΠΕΡΑ ΠΕΡ4-0ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
22 05/04/2015 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-1ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
23 18/04/2015 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ0-2ΜΑΓ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
23 18/04/2015 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΝΡ0-2ΠΕΡ ΠΕΡΑ
23 19/04/2015 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΕΑΚ2-0ΑΕΝ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ
23 19/04/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΘΜ2-0ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
23 19/04/2015 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ4-0ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
23 19/04/2015 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ7-2ΠΑΠ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
23 19/04/2015 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ1-3ΔΑΠ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
24 25/04/2015 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ2-2ΕΘΜ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
24 25/04/2015 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΑΠ0-7ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
24 25/04/2015 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΓ2-1ΠΝΡ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
24 25/04/2015 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΠ2-0ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
24 25/04/2015 ΠΕΡΑ ΠΕΡ2-0ΕΑΚ ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
24 26/04/2015 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ ΑΕΝ0-5ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
24 26/04/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ2-0ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
25 02/05/2015 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-1ΠΕΡ ΠΕΡΑ
25 02/05/2015 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΝΡ4-1ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
25 03/05/2015 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ6-1ΠΑΠ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
25 03/05/2015 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ ΑΕΝ2-5ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
25 03/05/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΘΜ3-0ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
25 03/05/2015 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ2-2ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
25 03/05/2015 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΕΑΚ3-1ΜΑΓ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
26 09/05/2015 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ0-3ΠΝΡ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
26 09/05/2015 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ1-1ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
26 09/05/2015 ΠΕΡΑ ΠΕΡ9-0ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
26 10/05/2015 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ2-3ΕΘΜ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
26 10/05/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ3-2ΕΑΚ ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
26 10/05/2015 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΓ1-0ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
26 10/05/2015 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΠ6-1ΑΕΝ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ
27 16/05/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΘΜ1-1ΠΝΡ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
27 16/05/2015 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ3-2ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
27 16/05/2015 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΕΑΚ2-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
27 16/05/2015 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ4-1ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
27 16/05/2015 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ ΑΕΝ2-2ΠΑΠ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
27 16/05/2015 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ1-1ΜΑΓ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
27 16/05/2015 ΠΕΡΑ ΠΕΡ2-0ΔΑΠ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
28 27/05/2015 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ7-1ΑΕΝ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ
28 30/05/2015 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ2-1ΕΘΜ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
28 30/05/2015 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΝΡ1-1ΕΑΚ ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
28 30/05/2015 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ5-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
28 30/05/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ5-1ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
28 30/05/2015 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΑΠ0-7ΠΕΡ ΠΕΡΑ
28 30/05/2015 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΓ1-3ΔΑΠ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
29 03/06/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΘΜ4-2ΕΑΚ ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
29 03/06/2015 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-2ΠΝΡ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
29 03/06/2015 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ ΑΕΝ1-4ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
29 03/06/2015 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ2-5ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
29 03/06/2015 ΠΕΡΑ ΠΕΡ3-0ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
29 03/06/2015 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΠ4-0ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
29 03/06/2015 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΓ6-0ΠΑΠ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
30 06/06/2015 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ1-1ΠΕΡ ΠΕΡΑ
30 06/06/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ4-2ΠΑΠ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
30 07/06/2015 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΕΑΚ1-0ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
30 07/06/2015 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ4-1ΑΕΝ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ
30 07/06/2015 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΝΡ3-0ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
30 07/06/2015 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ0-2ΔΑΠ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
30 07/06/2015 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ0-3ΜΑΓ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 15 Νοεμβρίου 2020 , 20:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 21/22

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΥΡΣΟΣ16
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ16
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ15
ΠΑΠΑΦΗΣ14
5 ΕΚΡΗΞΗ11
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ9
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ8
ΠΕΡΑ7
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ0
  P
ΠΥΡΣΟΣ37
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ31
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΠΑΠΑΦΗΣ24
5 ΕΚΡΗΞΗ18
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ16
ΠΕΡΑ13
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ13
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ1
  P
ΠΥΡΣΟΣ21
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ16
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΠΑΠΑΦΗΣ10
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ7
6 ΕΚΡΗΞΗ7
ΠΕΡΑ6
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ5
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ1

Βαθμολογία Μπάσκετ 21/22

Β ΜΠΑΣΚΕΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΒΕΡΓΙΝΑ17
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ17
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.17
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.14
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.14
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ13
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ12
10 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.11
11 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 11
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.10
13 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.10
  P
ΒΕΡΓΙΝΑ33
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ31
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.28
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.27
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.25
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.23
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ22
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ22
11 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.22
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.22
13 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 21
  P
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ18
ΒΕΡΓΙΝΑ16
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.14
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.13
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ13
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.13
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.13
ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.12
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.11
10 ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.10
11 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 10
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ10
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ10

Βαθμολογία Βόλλευ 21/22

Β' Τοπική - Όμιλος Ανατολής

Β
1 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
18
2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

12
3 ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 12
4 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 9
5 ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 6
6 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
6
7 ΕΚΡΗΞΗ 0