Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 107 επισκέπτες συνδεδεμένους
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα iCal export

Αγ Date
1 17/09/2016 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ2-1ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1 18/09/2016 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ2-1ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
1 18/09/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ0-0ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
1 18/09/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ4-1ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
1 18/09/2016 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ1-2ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
1 18/09/2016 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ2-2ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
1 18/09/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ1-0ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
2 24/09/2016 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ0-2ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
2 24/09/2016 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ1-2ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
2 24/09/2016 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ0-4ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
2 24/09/2016 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ0-3ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
2 25/09/2016 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ0-1ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
2 25/09/2016 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ2-1ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
2 25/09/2016 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ2-2ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
3 01/10/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ1-1ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
3 02/10/2016 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ6-0ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
3 02/10/2016 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ2-3ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
3 02/10/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ0-0ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
3 02/10/2016 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ3-0ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
3 02/10/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ2-2ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3 02/10/2016 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ6-1ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
4 08/10/2016 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ5-3ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
4 08/10/2016 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ3-4ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
4 08/10/2016 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ2-2ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
4 09/10/2016 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ3-2ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
4 09/10/2016 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ1-2ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
4 09/10/2016 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ2-0ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
4 09/10/2016 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ0-1ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
5 15/10/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ0-0ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
5 15/10/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ3-1ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
5 15/10/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ2-2ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
5 15/10/2016 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ2-2ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
5 15/10/2016 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ1-1ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5 15/10/2016 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ3-0ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
5 16/10/2016 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ3-1ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
6 22/10/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ3-3ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
6 22/10/2016 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ2-0ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
6 22/10/2016 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ0-0ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
6 22/10/2016 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ5-2ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
6 22/10/2016 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ2-1ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
6 22/10/2016 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ3-1ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
6 23/10/2016 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ1-2ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
7 05/11/2016 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ0-2ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
7 05/11/2016 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ0-2ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
7 05/11/2016 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ1-4ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
7 06/11/2016 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ1-1ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
7 06/11/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ4-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
7 06/11/2016 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ1-4ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
7 06/11/2016 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ0-1ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
8 12/11/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ3-0ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
8 12/11/2016 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ7-0ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
8 12/11/2016 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ2-3ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
8 13/11/2016 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ1-0ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
8 13/11/2016 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ2-1ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
8 13/11/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ3-0ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
8 13/11/2016 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ0-2ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
9 19/11/2016 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ1-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
9 19/11/2016 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ0-2ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
9 19/11/2016 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ3-0ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
9 20/11/2016 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ2-5ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
9 20/11/2016 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ0-1ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
9 20/11/2016 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ3-1ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
9 20/11/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ2-3ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
10 26/11/2016 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ1-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
10 26/11/2016 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ2-1ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
10 26/11/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ6-0ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
10 26/11/2016 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ3-1ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
10 27/11/2016 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ2-2ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
10 27/11/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ5-2ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
10 27/11/2016 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ2-2ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
11 03/12/2016 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ0-1ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
11 03/12/2016 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ2-1ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
11 04/12/2016 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ1-1ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
11 04/12/2016 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ2-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
11 04/12/2016 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ5-2ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
11 04/12/2016 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ0-3ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
11 04/12/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ5-0ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
12 10/12/2016 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ2-2ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
12 10/12/2016 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ2-7ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
12 10/12/2016 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ0-1ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
12 10/12/2016 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ1-0ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
12 10/12/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ4-6ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
12 10/12/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ2-2ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
12 10/12/2016 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ1-3ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
13 17/12/2016 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ1-0ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
13 17/12/2016 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ3-4ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
13 18/12/2016 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ0-1ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
13 18/12/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ1-3ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
13 18/12/2016 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ5-1ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
13 18/12/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ2-0ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
13 19/12/2016 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ1-0ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
14 21/01/2017 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ1-0ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
14 21/01/2017 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ1-3ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
14 21/01/2017 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ1-0ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
14 22/01/2017 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ1-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
14 22/01/2017 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ1-4ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
14 22/01/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ1-1ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
14 22/01/2017 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ1-0ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
15 28/01/2017 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ1-1ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
15 28/01/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ3-2ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
15 28/01/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ2-2ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
15 29/01/2017 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ4-0ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
15 29/01/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ4-1ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
15 29/01/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ1-1ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
15 29/01/2017 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ1-2ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
16 04/02/2017 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ3-5ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
16 04/02/2017 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ1-0ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
16 04/02/2017 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ1-3ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
16 05/02/2017 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ0-1ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
16 05/02/2017 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ3-1ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
16 05/02/2017 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ0-1ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
16 05/02/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ1-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
17 11/02/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ2-0ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
17 11/02/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ1-1ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
17 12/02/2017 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ3-1ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
17 12/02/2017 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ1-1ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
17 12/02/2017 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ1-0ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
17 12/02/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ3-2ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
17 12/02/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ4-0ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
18 18/02/2017 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ1-4ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
18 18/02/2017 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ4-2ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
18 18/02/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ0-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
18 18/02/2017 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ2-1ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
18 18/02/2017 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ4-2ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
18 18/02/2017 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ0-2ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
18 19/02/2017 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ0-2ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
19 25/02/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ3-0ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
19 25/02/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ0-1ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
19 25/02/2017 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ1-1ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
19 25/02/2017 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ1-2ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
19 25/02/2017 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ3-2ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
19 25/02/2017 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ1-4ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
19 25/02/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ0-2ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
20 04/03/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ1-2ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
20 04/03/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ1-2ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
20 04/03/2017 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ2-0ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
20 04/03/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ0-1ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
20 04/03/2017 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ5-0ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
20 04/03/2017 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ3-1ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
20 05/03/2017 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ3-4ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
21 11/03/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ2-0ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
21 11/03/2017 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ1-1ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
21 11/03/2017 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ0-1ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
21 12/03/2017 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ1-0ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
21 12/03/2017 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ1-7ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
21 12/03/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ3-2ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
21 12/03/2017 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ0-2ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
22 18/03/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ1-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
22 18/03/2017 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ4-3ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
22 18/03/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ0-1ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
22 18/03/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ9-0ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
22 18/03/2017 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ3-2ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
22 18/03/2017 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ4-1ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
22 18/03/2017 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ3-3ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
23 25/03/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ3-0ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
23 25/03/2017 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ1-4ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
23 25/03/2017 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ0-0ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
23 25/03/2017 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ1-2ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
23 25/03/2017 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ1-1ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
23 25/03/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ0-5ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
23 25/03/2017 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ4-0ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
24 01/04/2017 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ3-4ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
24 01/04/2017 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ4-4ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
24 01/04/2017 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ1-2ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
24 01/04/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ4-3ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
24 01/04/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ4-0ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
24 01/04/2017 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ1-3ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
24 02/04/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ3-2ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
25 08/04/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ4-1ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
25 08/04/2017 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ0-2ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
25 08/04/2017 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ2-1ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
25 08/04/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ1-3ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
25 08/04/2017 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ4-2ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
25 08/04/2017 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ3-2ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
25 08/04/2017 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ0-5ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
26 22/04/2017 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ1-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
26 22/04/2017 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ2-5ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
26 22/04/2017 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ3-1ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
26 22/04/2017 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ0-2ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
26 22/04/2017 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ1-2ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
26 22/04/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ4-0ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
26 23/04/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ2-1ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 15 Νοεμβρίου 2020 , 20:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Κυ, 05 Δεκ 2021 09:00 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
: ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
(TRIANDRIA)

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Πα, 03 Δεκ 2021 20:00 
Β ΜΠΑΣΚΕΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
: ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
(25o DIMOTIKO SCH)

Επόμενος Αγώνας Βόλλευ

Κυριακή, 05 Δεκεμβρίου 2020, 20:00

Β Τοπική ΕΠΕΣΘ 2021-2022

Α' Φάση - Όμιλος Ανατολής

ΕΥΟΣΜΟΣ 2010

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ

yellow red card

ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ : 19ο Δημοτικό

 

 

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 21/22

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ6
ΠΥΡΣΟΣ6
ΠΑΠΑΦΗΣ6
4 ΕΚΡΗΞΗ6
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ4
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ3
ΠΕΡΑ3
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ1
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ0
  P
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ12
ΠΥΡΣΟΣ12
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ10
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ7
ΠΑΠΑΦΗΣ7
6 ΕΚΡΗΞΗ6
ΠΕΡΑ3
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ1
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ0
  P
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ6
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ6
ΠΥΡΣΟΣ6
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ4
ΠΑΠΑΦΗΣ1
6 ΕΚΡΗΞΗ0
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ0
ΠΕΡΑ0
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ0

Βαθμολογία Μπάσκετ 21/22

Β ΜΠΑΣΚΕΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.8
ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.7
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ6
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ6
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.6
7 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.5
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ5
10 ΒΕΡΓΙΝΑ5
11 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.4
12 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.3
13 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 3
  P
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.14
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ13
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.12
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ12
ΒΕΡΓΙΝΑ11
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.11
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.11
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ10
ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.10
10 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.9
11 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 9
12 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ8
13 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.8
  P
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.7
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ7
ΒΕΡΓΙΝΑ6
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ6
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 6
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.5
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.5
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.5
10 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
11 ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.4
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.3
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ3

Βαθμολογία Βόλλευ 21/22

Β' Τοπική - Όμιλος Ανατολής

Β
1 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
9
2

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

6
3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
6
4 ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
6
5 ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6
6  ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 3
7  ΕΚΡΗΞΗ 0