Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 20 επισκέπτες συνδεδεμένους
Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα iCal export

Αγ Date
1 22/09/2016 ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛ63-86ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
1 23/09/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ63-54ΜΑΜ Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
1 25/09/2016 ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI DEI78-55ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
1 25/09/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ55-72ΑΡΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
1 25/09/2016 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ66-62ΕΘΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ
1 26/09/2016 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ54-66ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
1 26/09/2016 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ ΜΠΟ61-38ΕΛΒ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005
2 28/09/2016 Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΜ52-61ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
2 30/09/2016 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ52-43ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
2 02/10/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ ΕΘΣ69-77ΜΠΟ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ
2 03/10/2016 ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΣ82-65DEI ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI
2 03/10/2016 ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΕΛΒ46-62ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
2 03/10/2016 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ63-57ΦΙΛ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
2 03/10/2016 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ68-49ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 06/10/2016 ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛ57-82ΑΡΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
3 07/10/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ55-46ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
3 09/10/2016 ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI DEI55-64ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
3 09/10/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ70-63ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
3 09/10/2016 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ56-65ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
3 10/10/2016 ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΕΛΒ28-66ΕΘΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ
3 10/10/2016 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ ΜΠΟ66-61ΜΑΜ Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
4 12/10/2016 Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΜ58-57ΕΘΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ
4 14/10/2016 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ70-55ΦΙΛ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
4 16/10/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ61-30ΕΛΒ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005
4 17/10/2016 ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΣ95-53ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 17/10/2016 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ62-70DEI ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI
4 17/10/2016 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ66-78ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
4 17/10/2016 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ66-47ΜΠΟ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ
5 20/10/2016 ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛ54-66ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
5 21/10/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ58-66ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
5 23/10/2016 ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI DEI66-59ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
5 23/10/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ ΕΘΣ58-64ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
5 23/10/2016 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ62-58ΑΡΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
5 24/10/2016 ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΕΛΒ34-42ΜΑΜ Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
5 24/10/2016 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ ΜΠΟ62-41ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
6 04/11/2016 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ61-74ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
6 06/11/2016 ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI DEI78-61ΕΛΒ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005
6 06/11/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ69-44ΦΙΛ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
6 07/11/2016 ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΣ68-52ΜΠΟ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ
6 07/11/2016 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ70-67ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 07/11/2016 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ49-61ΕΘΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ
6 07/11/2016 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ88-61ΜΑΜ Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
7 09/11/2016 Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΜ43-38ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
7 10/11/2016 ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛ44-78DEI ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI
7 11/11/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ54-61ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
7 13/11/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ ΕΘΣ67-75ΑΡΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
7 13/11/2016 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ82-74ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
7 14/11/2016 ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΕΛΒ39-68ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
7 14/11/2016 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ ΜΠΟ63-62ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
8 17/11/2016 ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛ53-36ΕΛΒ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005
8 18/11/2016 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ52-71ΕΘΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ
8 20/11/2016 ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI DEI71-49ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8 20/11/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ46-51ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
8 21/11/2016 ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΣ86-44ΜΑΜ Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
8 21/11/2016 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ50-81ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
8 21/11/2016 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ58-66ΜΠΟ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ
9 23/11/2016 Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΜ53-58ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
9 25/11/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ59-47ΦΙΛ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
9 27/11/2016 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ48-72DEI ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI
9 27/11/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ ΕΘΣ70-46ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
9 28/11/2016 ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΕΛΒ43-64ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
9 28/11/2016 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ ΜΠΟ64-55ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
9 28/11/2016 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ62-48ΑΡΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
10 01/12/2016 ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛ39-48ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
10 02/12/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ62-41ΕΛΒ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005
10 02/12/2016 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ60-65ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
10 04/12/2016 ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI DEI74-57ΜΠΟ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ
10 04/12/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ57-62ΕΘΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ
10 05/12/2016 ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΣ83-51ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
10 05/12/2016 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ82-81ΜΑΜ Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
11 07/12/2016 Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΜ83-78ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
11 11/12/2016 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ77-59ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
11 11/12/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ ΕΘΣ79-73DEI ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI
11 12/12/2016 ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΕΛΒ54-79ΑΡΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
11 12/12/2016 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ ΜΠΟ53-47ΦΙΛ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
11 12/12/2016 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ59-57ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
11 12/12/2016 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ70-61ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
12 15/12/2016 ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛ56-74ΕΘΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ
12 16/12/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ51-67ΜΠΟ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ
12 16/12/2016 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ55-96ΑΡΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
12 18/12/2016 ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI DEI81-60ΜΑΜ Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
12 18/12/2016 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ52-37ΕΛΒ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005
12 18/12/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ49-79ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
12 19/12/2016 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ76-63ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
13 21/12/2016 Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΜ55-49ΦΙΛ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
13 08/01/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ ΕΘΣ75-76ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
13 09/01/2017 ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΣ88-49ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
13 09/01/2017 ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΕΛΒ0-20ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
13 09/01/2017 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ ΜΠΟ66-43ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
13 09/01/2017 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ70-61ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
13 09/01/2017 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ81-74DEI ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI
14 15/01/2017 ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΕΛΒ50-68ΜΠΟ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ
14 15/01/2017 Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΜ61-71ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
14 15/01/2017 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ90-46ΦΙΛ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
14 15/01/2017 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ51-69DEI ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI
14 15/01/2017 ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΣ57-47ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
14 15/01/2017 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ72-60ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
14 15/01/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ ΕΘΣ67-69ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
15 19/01/2017 ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛ52-59ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
15 20/01/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ43-54ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
15 22/01/2017 ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI DEI65-62ΑΡΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
15 22/01/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ72-49ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
15 22/01/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ66-49ΜΑΜ Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
15 23/01/2017 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ20-0ΕΛΒ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005
15 23/01/2017 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ ΜΠΟ78-67ΕΘΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ
16 25/01/2017 Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΜ64-72ΜΠΟ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ
16 27/01/2017 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ42-72DEI ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI
16 29/01/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ ΕΘΣ20-0ΕΛΒ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005
16 30/01/2017 ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΣ84-65ΦΙΛ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
16 30/01/2017 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ61-67ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
16 30/01/2017 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ64-59ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
16 02/02/2017 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ72-53ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
17 02/02/2017 ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛ44-77ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
17 03/02/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ46-73ΑΡΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
17 05/02/2017 ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI DEI80-73ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
17 05/02/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ ΕΘΣ72-70ΜΑΜ Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
17 05/02/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ61-49ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
17 06/02/2017 ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΕΛΒ0-20ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
17 06/02/2017 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ ΜΠΟ56-76ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
18 08/02/2017 Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΜ20-0ΕΛΒ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005
18 10/02/2017 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ50-47ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18 12/02/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ64-50DEI ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI
18 13/02/2017 ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΣ56-59ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
18 13/02/2017 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ76-62ΦΙΛ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
18 13/02/2017 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ61-76ΜΠΟ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ
18 13/02/2017 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ82-61ΕΘΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ
19 15/02/2017 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ ΜΠΟ63-92ΑΡΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
19 15/02/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ64-57ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
19 15/02/2017 ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛ36-67ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
19 15/02/2017 ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΕΛΒ0-20DEI ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI
19 15/02/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ ΕΘΣ63-53ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
19 15/02/2017 Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΜ53-71ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
19 19/02/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ62-63ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
20 03/03/2017 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ69-80ΜΠΟ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ
20 03/03/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ56-53ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20 03/03/2017 ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI DEI75-48ΦΙΛ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
20 03/03/2017 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ20-0ΕΛΒ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005
20 03/03/2017 ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΣ74-52ΕΘΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ
20 03/03/2017 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ70-49ΜΑΜ Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
20 06/03/2017 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ66-72ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
21 08/03/2017 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ ΜΠΟ77-69ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
21 08/03/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ72-76DEI ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI
21 08/03/2017 ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΕΛΒ0-20ΦΙΛ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
21 08/03/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ ΕΘΣ81-92ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
21 08/03/2017 Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΜ40-85ΑΡΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
21 08/03/2017 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ83-45ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
21 12/03/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ48-62ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
22 16/03/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ65-55ΜΠΟ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ
22 16/03/2017 ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛ44-60ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
22 16/03/2017 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ20-0ΕΛΒ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005
22 16/03/2017 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ67-72ΕΘΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ
22 16/03/2017 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ78-64ΜΑΜ Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
22 16/03/2017 ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΣ66-65ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
22 19/03/2017 ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI DEI82-57ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
23 29/03/2017 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ ΜΠΟ74-65DEI ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI
23 29/03/2017 ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΕΛΒ0-20ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
23 29/03/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ ΕΘΣ77-65ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
23 29/03/2017 Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΜ53-67ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
23 29/03/2017 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ72-65ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
23 29/03/2017 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ47-69ΑΡΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
23 02/04/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ20-0ΦΙΛ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
24 06/04/2017 ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛ39-75ΜΠΟ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ
24 06/04/2017 ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΣ20-0ΕΛΒ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005
24 06/04/2017 ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI DEI100-79ΕΘΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ
24 06/04/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ-ΜΑΜ Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
24 06/04/2017 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ65-89ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
24 06/04/2017 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ69-60ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
24 07/04/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ44-56ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
25 19/04/2017 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ ΜΠΟ71-47ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
25 19/04/2017 ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΕΛΒ0-20ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
25 19/04/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ ΕΘΣ20-0ΦΙΛ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
25 19/04/2017 Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΜ61-87DEI ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI
25 19/04/2017 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ94-64ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
25 19/04/2017 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ85-45ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
25 19/04/2017 ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΣ80-64ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
26 27/04/2017 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ20-0ΕΛΒ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005
26 27/04/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ76-70ΕΘΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ
26 27/04/2017 ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛ0-20ΜΑΜ Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
26 27/04/2017 ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI DEI81-67ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
26 27/04/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ53-42ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
26 27/04/2017 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ-ΑΡΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
26 30/04/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ62-53ΜΠΟ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 15 Νοεμβρίου 2020 , 20:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 21/22

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΥΡΣΟΣ16
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ16
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ15
ΠΑΠΑΦΗΣ14
5 ΕΚΡΗΞΗ11
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ9
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ8
ΠΕΡΑ7
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ0
  P
ΠΥΡΣΟΣ37
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ31
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΠΑΠΑΦΗΣ24
5 ΕΚΡΗΞΗ18
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ16
ΠΕΡΑ13
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ13
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ1
  P
ΠΥΡΣΟΣ21
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ16
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΠΑΠΑΦΗΣ10
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ7
6 ΕΚΡΗΞΗ7
ΠΕΡΑ6
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ5
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ1

Βαθμολογία Μπάσκετ 21/22

Β ΜΠΑΣΚΕΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΒΕΡΓΙΝΑ17
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ17
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.17
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.14
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.14
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ13
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ12
10 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.11
11 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 11
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.10
13 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.10
  P
ΒΕΡΓΙΝΑ33
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ31
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.28
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.27
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.25
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.23
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ22
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ22
11 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.22
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.22
13 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 21
  P
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ18
ΒΕΡΓΙΝΑ16
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.14
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.13
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ13
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.13
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.13
ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.12
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.11
10 ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.10
11 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 10
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ10
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ10

Βαθμολογία Βόλλευ 21/22

Β' Τοπική - Όμιλος Ανατολής

Β
1 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
18
2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

12
3 ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 12
4 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 9
5 ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 6
6 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
6
7 ΕΚΡΗΞΗ 0