Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 109 επισκέπτες συνδεδεμένους
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα iCal export

Αγ Date
1 23/09/2017 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ4-2ΠΑΟΔ
1 23/09/2017 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ0-4ΣΑΝΤΟΣ
1 23/09/2017 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ0-1ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
1 24/09/2017 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ3-4ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
1 24/09/2017 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ3-2ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
1 24/09/2017 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ0-3ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
1 24/09/2017 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ2-0ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
2 30/09/2017 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ2-2ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
2 30/09/2017 ΠΑΟΔ1-0ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
2 30/09/2017 ΣΑΝΤΟΣ1-1ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
2 30/09/2017 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ3-1ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2 30/09/2017 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ1-2ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
2 30/09/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ1-3ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
2 01/10/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ2-2ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
3 07/10/2017 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ3-0ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
3 07/10/2017 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ1-4ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
3 07/10/2017 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ2-2ΠΑΟΔ
3 07/10/2017 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ1-0ΣΑΝΤΟΣ
3 07/10/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ3-0ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
3 07/10/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ1-0ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
3 07/10/2017 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ0-4ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
4 14/10/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ1-2ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
4 14/10/2017 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ2-6ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
4 14/10/2017 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ4-1ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
4 14/10/2017 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ3-2ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4 14/10/2017 ΠΑΟΔ2-2ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
4 14/10/2017 ΣΑΝΤΟΣ0-2ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
4 14/10/2017 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ0-2ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
5 21/10/2017 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ2-3ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
5 21/10/2017 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ2-5ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
5 21/10/2017 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ3-1ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
5 21/10/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ4-2ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
5 21/10/2017 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ2-4ΠΑΟΔ
5 21/10/2017 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ1-0ΣΑΝΤΟΣ
5 22/10/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ1-0ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
6 04/11/2017 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ1-1ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
6 04/11/2017 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ1-1ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
6 04/11/2017 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ1-2ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
6 04/11/2017 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ1-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
6 04/11/2017 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ1-2ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
6 04/11/2017 ΠΑΟΔ2-0ΣΑΝΤΟΣ
6 05/11/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ2-3ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
7 11/11/2017 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ1-1ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
7 11/11/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ3-0ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
7 11/11/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ1-3ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
7 11/11/2017 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ2-1ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
7 11/11/2017 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ0-3ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
7 11/11/2017 ΣΑΝΤΟΣ2-1ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
7 12/11/2017 ΠΑΟΔ4-2ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
8 18/11/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ1-2ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
8 18/11/2017 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ2-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
8 18/11/2017 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ1-2ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
8 18/11/2017 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ2-3ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
8 18/11/2017 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ2-1ΣΑΝΤΟΣ
8 18/11/2017 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ3-2ΠΑΟΔ
8 26/11/2017 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ2-0ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
9 25/11/2017 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ1-0ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
9 25/11/2017 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ2-5ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
9 25/11/2017 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ2-4ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
9 25/11/2017 ΣΑΝΤΟΣ0-0ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
9 25/11/2017 ΠΑΟΔ2-3ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
9 25/11/2017 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ0-1ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
9 02/12/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ3-3ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
10 02/12/2017 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ3-1ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
10 02/12/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ1-1ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
10 02/12/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ3-1ΣΑΝΤΟΣ
10 02/12/2017 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ1-1ΠΑΟΔ
10 02/12/2017 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ1-3ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
10 02/12/2017 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ1-3ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
10 09/12/2017 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ1-1ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
11 09/12/2017 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ5-2ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
11 09/12/2017 ΣΑΝΤΟΣ2-2ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
11 09/12/2017 ΠΑΟΔ2-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
11 09/12/2017 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ0-1ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
11 09/12/2017 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ3-3ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
11 09/12/2017 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ0-2ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
11 17/12/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ1-2ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
12 13/01/2018 ΣΑΝΤΟΣ1-2ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
12 13/01/2018 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ2-4ΠΑΟΔ
12 13/01/2018 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ1-4ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
12 13/01/2018 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ6-0ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
12 13/01/2018 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ2-1ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
12 13/01/2018 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ2-1ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
12 14/01/2018 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ2-0ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
13 20/01/2018 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ0-1ΠΑΟΔ
13 20/01/2018 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ2-3ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
13 20/01/2018 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ1-3ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
13 20/01/2018 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ1-3ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
13 20/01/2018 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ0-2ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
13 20/01/2018 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ1-1ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
13 21/01/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ1-3ΣΑΝΤΟΣ
14 27/01/2018 ΠΑΟΔ3-0ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
14 27/01/2018 ΣΑΝΤΟΣ3-4ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
14 27/01/2018 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ1-0ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
14 27/01/2018 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ0-0ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
14 27/01/2018 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ1-2ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
14 27/01/2018 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ4-1ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
14 28/01/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ3-1ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
15 03/02/2018 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ3-4ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
15 03/02/2018 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ1-0ΠΑΟΔ
15 03/02/2018 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ1-2ΣΑΝΤΟΣ
15 03/02/2018 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ1-0ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
15 03/02/2018 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ5-0ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
15 03/02/2018 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ4-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
15 03/02/2018 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ0-3ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
16 10/02/2018 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ0-5ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
16 10/02/2018 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ3-5ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
16 10/02/2018 ΠΑΟΔ2-1ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16 10/02/2018 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ1-5ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
16 10/02/2018 ΣΑΝΤΟΣ0-0ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
16 10/02/2018 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ3-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
16 11/02/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ3-2ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
17 17/02/2018 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ1-4ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
17 17/02/2018 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ1-1ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
17 17/02/2018 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ4-2ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
17 17/02/2018 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ1-1ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
17 17/02/2018 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ2-0ΠΑΟΔ
17 17/02/2018 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ2-2ΣΑΝΤΟΣ
17 17/02/2018 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ2-0ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
18 24/02/2018 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ3-2ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
18 24/02/2018 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ4-2ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
18 24/02/2018 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ1-0ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
18 24/02/2018 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ1-2ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
18 24/02/2018 ΠΑΟΔ2-1ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
18 24/02/2018 ΣΑΝΤΟΣ2-2ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
18 24/02/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ2-3ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
19 03/03/2018 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ4-3ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
19 03/03/2018 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ1-1ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
19 03/03/2018 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ3-3ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
19 03/03/2018 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ3-0ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
19 03/03/2018 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ2-0ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
19 03/03/2018 ΣΑΝΤΟΣ0-2ΠΑΟΔ
19 04/03/2018 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ0-2ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
20 10/03/2018 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ4-1ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
20 10/03/2018 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ2-4ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
20 10/03/2018 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ1-0ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
20 10/03/2018 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ3-4ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
20 10/03/2018 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ3-1ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
20 10/03/2018 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ1-1ΣΑΝΤΟΣ
20 11/03/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ0-2ΠΑΟΔ
21 17/03/2018 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ0-2ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
21 17/03/2018 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ1-4ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
21 17/03/2018 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ0-0ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
21 17/03/2018 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ0-1ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
21 17/03/2018 ΣΑΝΤΟΣ1-5ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
21 17/03/2018 ΠΑΟΔ2-3ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
21 18/03/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ1-1ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
22 31/03/2018 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ4-3ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
22 31/03/2018 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ4-0ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
22 31/03/2018 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ0-1ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
22 31/03/2018 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ1-0ΣΑΝΤΟΣ
22 31/03/2018 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ2-0ΠΑΟΔ
22 31/03/2018 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ2-0ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
22 01/04/2018 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ2-2ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
23 14/04/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ0-1ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
23 14/04/2018 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ2-1ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
23 14/04/2018 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ1-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
23 14/04/2018 ΣΑΝΤΟΣ1-5ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
23 14/04/2018 ΠΑΟΔ3-0ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
23 14/04/2018 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ1-2ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
23 14/04/2018 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ0-2ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
24 21/04/2018 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ1-4ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
24 21/04/2018 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ0-3ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
24 21/04/2018 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ2-2ΣΑΝΤΟΣ
24 21/04/2018 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ0-5ΠΑΟΔ
24 21/04/2018 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ1-1ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
24 21/04/2018 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ1-1ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
24 21/04/2018 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ0-0ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
25 28/04/2018 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ3-2ΣΑΝΤΟΣ
25 28/04/2018 ΠΑΟΔ6-3ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
25 28/04/2018 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ3-2ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
25 28/04/2018 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ1-0ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
25 28/04/2018 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ2-1ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
25 28/04/2018 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ0-1ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
25 28/04/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ5-0ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
26 05/05/2018 ΠΑΟΔ4-1ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
26 05/05/2018 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ3-1ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
26 05/05/2018 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ1-1ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
26 05/05/2018 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ3-1ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
26 05/05/2018 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ2-1ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
26 05/05/2018 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ3-3ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
26 06/05/2018 ΣΑΝΤΟΣ1-2ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 15 Νοεμβρίου 2020 , 20:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Κυ, 05 Δεκ 2021 09:00 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
: ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
(TRIANDRIA)

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Πα, 03 Δεκ 2021 20:00 
Β ΜΠΑΣΚΕΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
: ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
(25o DIMOTIKO SCH)

Επόμενος Αγώνας Βόλλευ

Κυριακή, 05 Δεκεμβρίου 2020, 20:00

Β Τοπική ΕΠΕΣΘ 2021-2022

Α' Φάση - Όμιλος Ανατολής

ΕΥΟΣΜΟΣ 2010

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ

yellow red card

ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ : 19ο Δημοτικό

 

 

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 21/22

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ6
ΠΥΡΣΟΣ6
ΠΑΠΑΦΗΣ6
4 ΕΚΡΗΞΗ6
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ4
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ3
ΠΕΡΑ3
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ1
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ0
  P
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ12
ΠΥΡΣΟΣ12
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ10
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ7
ΠΑΠΑΦΗΣ7
6 ΕΚΡΗΞΗ6
ΠΕΡΑ3
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ1
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ0
  P
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ6
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ6
ΠΥΡΣΟΣ6
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ4
ΠΑΠΑΦΗΣ1
6 ΕΚΡΗΞΗ0
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ0
ΠΕΡΑ0
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ0

Βαθμολογία Μπάσκετ 21/22

Β ΜΠΑΣΚΕΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.8
ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.7
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ6
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ6
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.6
7 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.5
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ5
10 ΒΕΡΓΙΝΑ5
11 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.4
12 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.3
13 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 3
  P
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.14
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ13
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.12
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ12
ΒΕΡΓΙΝΑ11
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.11
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.11
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ10
ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.10
10 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.9
11 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 9
12 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ8
13 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.8
  P
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.7
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ7
ΒΕΡΓΙΝΑ6
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ6
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 6
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.5
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.5
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.5
10 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
11 ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.4
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.3
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ3

Βαθμολογία Βόλλευ 21/22

Β' Τοπική - Όμιλος Ανατολής

Β
1 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
9
2

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

6
3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
6
4 ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
6
5 ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6
6  ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 3
7  ΕΚΡΗΞΗ 0