Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 14 επισκέπτες συνδεδεμένους
Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 17/18
Πρόγραμμα iCal export

Αγ Date
1 29/09/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ47-41ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
1 29/09/2017 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ53-63ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
1 30/09/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ73-44ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
1 01/10/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ53-54ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
1 02/10/2017 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ60-54ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
1 02/10/2017 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1 03/10/2017 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ37-75ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
2 05/10/2017 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ45-66ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
2 05/10/2017 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
2 06/10/2017 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ70-77ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
2 06/10/2017 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ55-36ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
2 06/10/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ56-67ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
2 08/10/2017 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ47-59ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
2 08/10/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ52-78ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
3 13/10/2017 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ57-76ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
3 13/10/2017 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ49-47ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
3 13/10/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ46-34ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
3 13/10/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ60-53ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 13/10/2017 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ69-53ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
3 13/10/2017 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ66-70ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
3 19/10/2017 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
4 19/10/2017 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ69-36ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
4 19/10/2017 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ60-53ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
4 19/10/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ39-54ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
4 19/10/2017 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ66-67ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
4 19/10/2017 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
4 19/10/2017 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ77-55ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
4 22/10/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ70-65ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
5 31/10/2017 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ60-52ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
5 31/10/2017 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ76-59ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 31/10/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ52-58ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
5 31/10/2017 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
5 31/10/2017 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ57-51ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
5 31/10/2017 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ65-62ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
5 04/11/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ41-50ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
6 09/11/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ73-54ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
6 09/11/2017 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ75-55ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
6 09/11/2017 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
6 09/11/2017 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ56-70ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
6 09/11/2017 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ80-77ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
6 09/11/2017 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ35-54ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
6 12/11/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ58-65ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
7 14/11/2017 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ56-80ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
7 14/11/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
7 14/11/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ65-56ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
7 14/11/2017 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ80-30ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
7 14/11/2017 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ76-61ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 14/11/2017 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ60-38ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
7 22/12/2017 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ71-53ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
8 23/11/2017 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
8 23/11/2017 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ65-73ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
8 23/11/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ54-63ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
8 23/11/2017 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ83-61ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
8 23/11/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ64-58ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
8 23/11/2017 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ68-52ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
8 26/11/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ50-52ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
9 28/11/2017 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
9 28/11/2017 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ76-81ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
9 28/11/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ57-51ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
9 28/11/2017 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ82-52ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
9 28/11/2017 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ69-59ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
9 28/11/2017 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ31-50ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
9 01/12/2017 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ66-71ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
10 07/12/2017 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ72-59ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
10 07/12/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ51-45ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
10 07/12/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ47-49ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
10 07/12/2017 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
10 07/12/2017 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ70-54ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
10 07/12/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ64-55ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
10 10/12/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ42-48ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
11 14/12/2017 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ47-62ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
11 14/12/2017 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ46-50ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
11 14/12/2017 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ58-43ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
11 14/12/2017 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ79-56ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
11 14/12/2017 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
11 14/12/2017 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ72-83ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
11 17/12/2017 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ49-61ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
12 08/01/2018 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ81-56ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
12 08/01/2018 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ52-70ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
12 08/01/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ58-50ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
12 08/01/2018 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ46-51ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
12 08/01/2018 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
12 08/01/2018 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ69-39ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
12 14/01/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ64-60ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
13 19/01/2018 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ49-81ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
13 19/01/2018 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ57-54ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
13 19/01/2018 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ65-67ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
13 19/01/2018 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ59-56ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
13 19/01/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ66-74ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
13 19/01/2018 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
13 19/01/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ73-69ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
14 26/01/2018 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ58-38ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
14 26/01/2018 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ72-66ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
14 26/01/2018 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ51-49ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
14 26/01/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ46-58ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
14 26/01/2018 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ55-64ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
14 26/01/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
14 27/01/2018 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ62-56ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
15 29/01/2018 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ75-79ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
15 29/01/2018 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ46-52ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
15 29/01/2018 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ60-49ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
15 29/01/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ58-51ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
15 29/01/2018 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ45-58ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
15 29/01/2018 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
15 02/02/2018 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ56-65ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
16 04/02/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
16 07/02/2018 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ68-44ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
16 07/02/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ50-57ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
16 07/02/2018 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ54-58ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
16 07/02/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ49-56ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
16 07/02/2018 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ61-62ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
16 07/02/2018 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ85-84ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
17 12/02/2018 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ53-66ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
17 12/02/2018 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ68-46ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
17 12/02/2018 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ63-57ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
17 12/02/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ54-50ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
17 12/02/2018 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
17 12/02/2018 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ55-47ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
17 12/02/2018 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ66-61ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
18 01/03/2018 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ61-68ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
18 01/03/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ51-60ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
18 01/03/2018 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ60-50ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
18 01/03/2018 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
18 01/03/2018 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ70-64ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
18 01/03/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ67-62ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
18 04/03/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ42-40ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
19 06/03/2018 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ62-57ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19 06/03/2018 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ62-65ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
19 06/03/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
19 06/03/2018 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ73-40ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
19 06/03/2018 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ73-65ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
19 06/03/2018 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ58-36ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
19 09/03/2018 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ41-48ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
20 12/03/2018 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ88-59ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
20 12/03/2018 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
20 12/03/2018 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ46-65ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
20 12/03/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ35-51ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
20 12/03/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ62-59ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
20 12/03/2018 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ57-67ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
20 18/03/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ61-67ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
21 20/03/2018 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
21 20/03/2018 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ68-48ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
21 20/03/2018 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ57-65ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
21 20/03/2018 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ76-56ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
21 20/03/2018 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ60-48ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21 20/03/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ80-41ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
21 20/03/2018 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ55-58ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
22 30/03/2018 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
22 30/03/2018 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ46-48ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
22 30/03/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ47-42ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
22 30/03/2018 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ61-70ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
22 30/03/2018 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ75-67ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
22 30/03/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ50-62ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
22 01/04/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ61-55ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
23 03/04/2018 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ67-61ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
23 03/04/2018 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ55-81ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
23 03/04/2018 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ51-50ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
23 03/04/2018 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
23 03/04/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ60-58ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
23 03/04/2018 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ63-58ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
23 13/04/2018 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ66-61ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
24 16/04/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ81-44ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
24 16/04/2018 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ73-61ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
24 16/04/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ51-62ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
24 16/04/2018 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ56-64ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
24 16/04/2018 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
24 16/04/2018 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ62-60ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
24 22/04/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ51-56ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
25 24/04/2018 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ55-76ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
25 24/04/2018 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ76-67ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
25 24/04/2018 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ54-80ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
25 24/04/2018 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ82-57ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
25 24/04/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
25 24/04/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ36-40ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
25 26/04/2018 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ63-49ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
26 03/05/2018 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ57-52ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
26 03/05/2018 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ60-72ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
26 03/05/2018 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ60-66ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
26 03/05/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ59-48ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
26 03/05/2018 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ53-44ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
26 03/05/2018 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
26 06/05/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ43-46ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 15 Νοεμβρίου 2020 , 20:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 21/22

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΥΡΣΟΣ16
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ16
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ15
ΠΑΠΑΦΗΣ14
5 ΕΚΡΗΞΗ11
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ9
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ8
ΠΕΡΑ7
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ0
  P
ΠΥΡΣΟΣ37
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ31
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΠΑΠΑΦΗΣ24
5 ΕΚΡΗΞΗ18
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ16
ΠΕΡΑ13
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ13
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ1
  P
ΠΥΡΣΟΣ21
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ16
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΠΑΠΑΦΗΣ10
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ7
6 ΕΚΡΗΞΗ7
ΠΕΡΑ6
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ5
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ1

Βαθμολογία Μπάσκετ 21/22

Β ΜΠΑΣΚΕΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΒΕΡΓΙΝΑ17
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ17
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.17
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.14
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.14
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ13
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ12
10 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.11
11 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 11
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.10
13 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.10
  P
ΒΕΡΓΙΝΑ33
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ31
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.28
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.27
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.25
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.23
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ22
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ22
11 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.22
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.22
13 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 21
  P
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ18
ΒΕΡΓΙΝΑ16
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.14
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.13
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ13
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.13
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.13
ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.12
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.11
10 ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.10
11 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 10
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ10
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ10

Βαθμολογία Βόλλευ 21/22

Β' Τοπική - Όμιλος Ανατολής

Β
1 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
18
2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

12
3 ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 12
4 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 9
5 ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 6
6 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
6
7 ΕΚΡΗΞΗ 0