Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 12 επισκέπτες συνδεδεμένους
Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 17/18
Πρόγραμμα iCal export

Αγ Date
1 29/09/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ47-41ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
1 29/09/2017 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ53-63ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
1 30/09/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ73-44ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
1 01/10/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ53-54ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
1 02/10/2017 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ60-54ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
1 02/10/2017 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1 03/10/2017 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ37-75ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
2 05/10/2017 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ45-66ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
2 05/10/2017 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
2 06/10/2017 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ70-77ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
2 06/10/2017 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ55-36ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
2 06/10/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ56-67ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
2 08/10/2017 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ47-59ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
2 08/10/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ52-78ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
3 13/10/2017 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ57-76ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
3 13/10/2017 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ49-47ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
3 13/10/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ46-34ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
3 13/10/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ60-53ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 13/10/2017 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ69-53ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
3 13/10/2017 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ66-70ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
3 19/10/2017 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
4 19/10/2017 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ69-36ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
4 19/10/2017 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ60-53ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
4 19/10/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ39-54ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
4 19/10/2017 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ66-67ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
4 19/10/2017 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
4 19/10/2017 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ77-55ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
4 22/10/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ70-65ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
5 31/10/2017 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ60-52ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
5 31/10/2017 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ76-59ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 31/10/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ52-58ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
5 31/10/2017 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
5 31/10/2017 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ57-51ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
5 31/10/2017 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ65-62ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
5 04/11/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ41-50ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
6 09/11/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ73-54ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
6 09/11/2017 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ75-55ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
6 09/11/2017 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
6 09/11/2017 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ56-70ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
6 09/11/2017 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ80-77ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
6 09/11/2017 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ35-54ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
6 12/11/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ58-65ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
7 14/11/2017 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ56-80ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
7 14/11/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
7 14/11/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ65-56ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
7 14/11/2017 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ80-30ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
7 14/11/2017 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ76-61ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 14/11/2017 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ60-38ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
7 22/12/2017 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ71-53ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
8 23/11/2017 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
8 23/11/2017 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ65-73ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
8 23/11/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ54-63ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
8 23/11/2017 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ83-61ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
8 23/11/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ64-58ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
8 23/11/2017 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ68-52ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
8 26/11/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ50-52ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
9 28/11/2017 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
9 28/11/2017 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ76-81ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
9 28/11/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ57-51ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
9 28/11/2017 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ82-52ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
9 28/11/2017 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ69-59ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
9 28/11/2017 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ31-50ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
9 01/12/2017 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ66-71ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
10 07/12/2017 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ72-59ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
10 07/12/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ51-45ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
10 07/12/2017 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ47-49ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
10 07/12/2017 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
10 07/12/2017 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ70-54ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
10 07/12/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ64-55ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
10 10/12/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ42-48ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
11 14/12/2017 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ47-62ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
11 14/12/2017 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ46-50ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
11 14/12/2017 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ58-43ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
11 14/12/2017 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ79-56ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
11 14/12/2017 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
11 14/12/2017 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ72-83ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
11 17/12/2017 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ49-61ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
12 08/01/2018 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ81-56ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
12 08/01/2018 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ52-70ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
12 08/01/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ58-50ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
12 08/01/2018 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ46-51ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
12 08/01/2018 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
12 08/01/2018 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ69-39ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
12 14/01/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ64-60ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
13 19/01/2018 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ49-81ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
13 19/01/2018 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ57-54ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
13 19/01/2018 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ65-67ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
13 19/01/2018 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ59-56ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
13 19/01/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ66-74ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
13 19/01/2018 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
13 19/01/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ73-69ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
14 26/01/2018 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ58-38ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
14 26/01/2018 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ72-66ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
14 26/01/2018 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ51-49ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
14 26/01/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ46-58ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
14 26/01/2018 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ55-64ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
14 26/01/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
14 27/01/2018 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ62-56ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
15 29/01/2018 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ75-79ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
15 29/01/2018 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ46-52ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
15 29/01/2018 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ60-49ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
15 29/01/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ58-51ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
15 29/01/2018 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ45-58ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
15 29/01/2018 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
15 02/02/2018 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ56-65ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
16 04/02/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
16 07/02/2018 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ68-44ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
16 07/02/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ50-57ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
16 07/02/2018 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ54-58ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
16 07/02/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ49-56ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
16 07/02/2018 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ61-62ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
16 07/02/2018 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ85-84ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
17 12/02/2018 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ53-66ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
17 12/02/2018 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ68-46ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
17 12/02/2018 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ63-57ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
17 12/02/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ54-50ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
17 12/02/2018 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
17 12/02/2018 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ55-47ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
17 12/02/2018 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ66-61ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
18 01/03/2018 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ61-68ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
18 01/03/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ51-60ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
18 01/03/2018 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ60-50ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
18 01/03/2018 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
18 01/03/2018 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ70-64ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
18 01/03/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ67-62ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
18 04/03/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ42-40ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
19 06/03/2018 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ62-57ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19 06/03/2018 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ62-65ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
19 06/03/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
19 06/03/2018 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ73-40ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
19 06/03/2018 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ73-65ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
19 06/03/2018 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ58-36ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
19 09/03/2018 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ41-48ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
20 12/03/2018 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ88-59ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
20 12/03/2018 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
20 12/03/2018 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ46-65ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
20 12/03/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ35-51ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
20 12/03/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ62-59ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
20 12/03/2018 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ57-67ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
20 18/03/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ61-67ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
21 20/03/2018 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
21 20/03/2018 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ68-48ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
21 20/03/2018 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ57-65ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
21 20/03/2018 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ76-56ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
21 20/03/2018 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ60-48ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21 20/03/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ80-41ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
21 20/03/2018 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ55-58ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
22 30/03/2018 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
22 30/03/2018 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ46-48ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
22 30/03/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ47-42ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
22 30/03/2018 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ61-70ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
22 30/03/2018 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ75-67ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
22 30/03/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ50-62ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
22 01/04/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ61-55ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
23 03/04/2018 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ67-61ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
23 03/04/2018 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ55-81ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
23 03/04/2018 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ51-50ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
23 03/04/2018 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
23 03/04/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ60-58ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
23 03/04/2018 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ63-58ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
23 13/04/2018 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ66-61ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
24 16/04/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ81-44ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
24 16/04/2018 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ73-61ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
24 16/04/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ51-62ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
24 16/04/2018 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ56-64ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
24 16/04/2018 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
24 16/04/2018 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ62-60ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
24 22/04/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ51-56ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
25 24/04/2018 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ55-76ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
25 24/04/2018 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ76-67ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
25 24/04/2018 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ54-80ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
25 24/04/2018 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ82-57ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
25 24/04/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
25 24/04/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ36-40ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
25 26/04/2018 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ63-49ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
26 03/05/2018 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ57-52ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
26 03/05/2018 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ60-72ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
26 03/05/2018 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ60-66ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
26 03/05/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ59-48ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
26 03/05/2018 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ53-44ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
26 03/05/2018 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
26 06/05/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ43-46ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 24 Μαρτίου 2020 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΑΟΔ23
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ23
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ20
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ18
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ15
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ10
ΑΙΟΛΟΣ9
ΠΕΡΑ8
10 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 6
11 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ45
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ42
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ41
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ39
ΠΑΟΔ39
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ26
ΠΕΡΑ17
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 16
10 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ15
11 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ12
12 ΑΙΟΛΟΣ12
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ11
  P
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ26
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ22
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ22
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ21
ΠΑΟΔ16
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ16
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ15
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10
10 ΠΕΡΑ9
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ9
12 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
13 ΑΙΟΛΟΣ3

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ20
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 20
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ19
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ18
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ17
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ17
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ17
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ16
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 13
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12
11 ΕΟΝΘ12
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ11
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ10
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ9
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ39
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 38
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ34
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ32
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ31
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ31
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ29
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ28
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 26
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ24
11 ΕΟΝΘ23
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ23
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ23
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ21
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ19
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 18
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ15
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ14
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ14
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ14
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ13
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 13
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ12
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ12
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ12
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ12
13 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12
14 ΕΟΝΘ11

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 31
2

ΔΕΛΤΑ ΑΕ

23
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 21
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 20
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 15
6 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 12
7 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 4