Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 10 επισκέπτες συνδεδεμένους
Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 18/19
Πρόγραμμα iCal export

Αγ Date
1 20/09/2018 ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ64-47ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
1 20/09/2018 ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ72-64Α.Ο.Ε.Α.
1 20/09/2018 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ51-37ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1 20/09/2018 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ50-57ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
1 20/09/2018 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ51-67ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
1 21/09/2018 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ50-66ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
2 27/09/2018 Α.Ο.Ε.Α.52-62ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
2 27/09/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ52-69ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ
2 27/09/2018 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ46-52ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
2 27/09/2018 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ73-53ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
2 27/09/2018 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ57-50ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ
2 30/09/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ56-52ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
3 04/10/2018 ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ54-23ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 04/10/2018 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ67-44ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
3 04/10/2018 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 73-78ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
3 04/10/2018 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ67-40ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ
3 04/10/2018 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ49-62Α.Ο.Ε.Α.
3 05/10/2018 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ68-57ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
4 10/10/2018 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ67-79ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ
4 10/10/2018 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ66-64ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
4 10/10/2018 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ41-38ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
4 10/10/2018 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ55-49ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
4 10/10/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ49-77Α.Ο.Ε.Α.
4 14/10/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ66-68ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
5 18/10/2018 ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ64-46ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
5 18/10/2018 ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ76-60ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
5 18/10/2018 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 70-48ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ
5 18/10/2018 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ43-46ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
5 18/10/2018 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ57-49ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 19/10/2018 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ61-34ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
6 01/11/2018 ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ56-49ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
6 01/11/2018 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ52-64ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
6 01/11/2018 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ61-58ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
6 01/11/2018 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ65-58ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
6 01/11/2018 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ62-72Α.Ο.Ε.Α.
6 04/11/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ41-68ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ
7 08/11/2018 ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ101-51ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ
7 08/11/2018 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ66-50ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
7 08/11/2018 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 68-51ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
7 08/11/2018 Α.Ο.Ε.Α.85-74ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
7 08/11/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ58-62ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
7 08/11/2018 ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ73-59ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
8 15/11/2018 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ52-71ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
8 15/11/2018 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ54-68ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ
8 15/11/2018 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ63-60ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
8 15/11/2018 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 66-58ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
8 15/11/2018 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ56-54ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8 18/11/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ53-72Α.Ο.Ε.Α.
9 22/11/2018 ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ71-50ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
9 22/11/2018 ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ71-46ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
9 22/11/2018 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ55-66ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
9 22/11/2018 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ71-49ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
9 22/11/2018 Α.Ο.Ε.Α.85-42ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ
9 23/11/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ53-50ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
10 29/11/2018 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ51-67ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
10 29/11/2018 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 45-78ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ
10 29/11/2018 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ62-49ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
10 29/11/2018 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ66-63Α.Ο.Ε.Α.
10 29/11/2018 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ62-63ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
10 29/11/2018 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ71-53ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
11 06/12/2018 ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ71-46ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
11 06/12/2018 ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ88-49ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
11 06/12/2018 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ58-65ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
11 06/12/2018 Α.Ο.Ε.Α.70-48ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
11 06/12/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ50-55ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
11 07/12/2018 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ62-63ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
12 14/12/2018 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ68-84ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
12 14/12/2018 ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ85-49ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
12 14/12/2018 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 46-65Α.Ο.Ε.Α.
12 14/12/2018 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ64-60ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
12 14/12/2018 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ48-69ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
12 16/12/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ48-55ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
13 20/12/2018 ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ64-70ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ
13 20/12/2018 Α.Ο.Ε.Α.76-71ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
13 20/12/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ71-74ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
13 20/12/2018 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ57-66ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
13 20/12/2018 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ57-29ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ
13 23/12/2018 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ52-40ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
14 12/01/2019 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ52-65ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
14 12/01/2019 Α.Ο.Ε.Α.58-60ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ
14 12/01/2019 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ70-75ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
14 12/01/2019 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ46-52ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
14 12/01/2019 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ48-63ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
14 13/01/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ69-61ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ
15 18/01/2019 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ61-50ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
15 19/01/2019 ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ58-55Α.Ο.Ε.Α.
15 19/01/2019 ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ77-38ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
15 19/01/2019 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 42-58ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
15 19/01/2019 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ50-67ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
15 19/01/2019 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ52-84ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
16 27/01/2019 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ54-63ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
16 27/01/2019 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ54-62ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
16 27/01/2019 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ86-56ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
16 27/01/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ56-52ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
16 27/01/2019 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ68-75ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
16 27/01/2019 Α.Ο.Ε.Α.72-50ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
17 02/01/2019 ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ87-52ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
17 02/01/2019 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ67-52ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
17 02/01/2019 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ61-42ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ
17 02/01/2019 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ41-54ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
17 02/01/2019 Α.Ο.Ε.Α.63-44ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
17 02/01/2019 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 56-63ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
18 10/02/2019 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ67-78ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
18 10/02/2019 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ61-73ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ
18 10/02/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ57-71ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
18 10/02/2019 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ62-71ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
18 10/02/2019 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ56-54ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
18 10/02/2019 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ67-56ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
19 17/02/2019 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ48-67ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
19 17/02/2019 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ67-62ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ
19 17/02/2019 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 70-65ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
19 17/02/2019 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ69-50ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
19 17/02/2019 Α.Ο.Ε.Α.94-49ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
19 17/02/2019 ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ68-42ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
20 24/02/2019 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ34-70ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ
20 24/02/2019 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ50-51ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
20 24/02/2019 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
20 24/02/2019 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ60-66Α.Ο.Ε.Α.
20 24/02/2019 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ68-59ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20 24/02/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ69-66ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
21 01/03/2019 ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ69-46ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ
21 01/03/2019 ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ73-57ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
21 01/03/2019 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ65-61ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
21 01/03/2019 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ48-68ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
21 01/03/2019 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ35-58ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
21 01/03/2019 Α.Ο.Ε.Α.72-53ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
22 17/03/2019 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ51-53ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
22 17/03/2019 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ57-72ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ
22 17/03/2019 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
22 17/03/2019 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ73-54ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
22 17/03/2019 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ54-84Α.Ο.Ε.Α.
22 17/03/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ66-73ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
23 01/04/2019 ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ72-47ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
23 01/04/2019 ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ98-55ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
23 01/04/2019 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ52-78ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
23 01/04/2019 Α.Ο.Ε.Α.59-36ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
23 01/04/2019 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ88-68ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ
23 01/04/2019 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ48-66ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
24 07/04/2019 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 62-52ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
24 07/04/2019 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ83-91ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
24 07/04/2019 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
24 07/04/2019 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ62-82Α.Ο.Ε.Α.
24 07/04/2019 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ56-52ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
24 07/04/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ68-76ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ
25 11/04/2019 ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ67-58ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
25 11/04/2019 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ
25 11/04/2019 Α.Ο.Ε.Α.86-68ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
25 11/04/2019 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ50-60ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
25 11/04/2019 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ56-35ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ
25 11/04/2019 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ61-55ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
26 21/04/2019 ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ80-57ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
26 21/04/2019 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ84-87Α.Ο.Ε.Α.
26 21/04/2019 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 46-59ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
26 21/04/2019 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ54-55ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
26 21/04/2019 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ46-59ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
26 21/04/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ59-46ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 24 Μαρτίου 2020 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΑΟΔ23
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ23
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ20
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ18
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ15
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ10
ΑΙΟΛΟΣ9
ΠΕΡΑ8
10 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 6
11 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ45
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ42
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ41
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ39
ΠΑΟΔ39
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ26
ΠΕΡΑ17
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 16
10 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ15
11 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ12
12 ΑΙΟΛΟΣ12
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ11
  P
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ26
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ22
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ22
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ21
ΠΑΟΔ16
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ16
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ15
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10
10 ΠΕΡΑ9
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ9
12 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
13 ΑΙΟΛΟΣ3

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ20
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 20
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ19
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ18
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ17
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ17
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ17
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ16
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 13
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12
11 ΕΟΝΘ12
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ11
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ10
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ9
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ39
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 38
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ34
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ32
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ31
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ31
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ29
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ28
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 26
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ24
11 ΕΟΝΘ23
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ23
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ23
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ21
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ19
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 18
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ15
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ14
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ14
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ14
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ13
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 13
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ12
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ12
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ12
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ12
13 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12
14 ΕΟΝΘ11

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 31
2

ΔΕΛΤΑ ΑΕ

23
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 21
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 20
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 15
6 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 12
7 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 4