Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 15 επισκέπτες συνδεδεμένους
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα iCal export

Αγ Date
1 21/09/2019 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ0-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
1 21/09/2019 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ2-2ΠΕΡ ΠΕΡΑ
1 21/09/2019 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ ΕΘΘ1-3ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
1 21/09/2019 ΠΑΟΔ ΠΑΔ1-1ΑΕΤ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1 21/09/2019 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ1-4ΑΕΦ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
1 22/09/2019 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΤ4-0ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
2 28/09/2019 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ0-1ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
2 28/09/2019 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ2-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
2 28/09/2019 ΠΕΡΑ ΠΕΡ4-4ΠΑΔ ΠΑΟΔ
2 28/09/2019 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ2-2ΑΤΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
2 28/09/2019 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕΤ4-1ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
2 29/09/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ2-3ΑΕΦ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
3 05/10/2019 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ4-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
3 05/10/2019 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ ΕΘΘ1-1ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3 05/10/2019 ΠΑΟΔ ΠΑΔ3-2ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
3 05/10/2019 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ1-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ
3 05/10/2019 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΕΦ3-0ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
3 05/10/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ0-1ΑΕΤ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
4 12/10/2019 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ ΕΘΘ0-2ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
4 12/10/2019 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ3-4ΠΑΔ ΠΑΟΔ
4 12/10/2019 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ0-3ΑΤΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
4 12/10/2019 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ5-1ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
4 12/10/2019 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ0-0ΑΕΤ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
4 13/10/2019 ΠΕΡΑ ΠΕΡ0-1ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
5 19/10/2019 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ3-2ΠΑΔ ΠΑΟΔ
5 19/10/2019 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΤ0-1ΕΘΘ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
5 19/10/2019 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ0-2ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
5 19/10/2019 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΕΦ5-1ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
5 19/10/2019 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ5-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ
5 19/10/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ3-0ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
6 02/11/2019 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΤ2-0ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
6 02/11/2019 ΠΑΟΔ ΠΑΔ3-2ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
6 02/11/2019 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ ΕΘΘ1-3ΑΕΦ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
6 02/11/2019 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ1-4ΑΕΤ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
6 02/11/2019 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ0-1ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
6 03/11/2019 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-1ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
7 09/11/2019 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ3-0ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
7 09/11/2019 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΕΦ0-0ΑΤΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
7 09/11/2019 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕΤ4-1ΕΘΘ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
7 09/11/2019 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ1-3ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
7 09/11/2019 ΠΕΡΑ ΠΕΡ2-0ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
7 09/11/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ2-3ΠΑΔ ΠΑΟΔ
8 16/11/2019 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΕΦ1-1ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
8 16/11/2019 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΤ2-1ΑΕΤ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8 16/11/2019 ΠΑΟΔ ΠΑΔ1-4ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
8 16/11/2019 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ ΕΘΘ1-4ΠΕΡ ΠΕΡΑ
8 16/11/2019 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ1-0ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
8 24/11/2019 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ1-2ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
9 23/11/2019 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ3-0ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
9 23/11/2019 ΠΕΡΑ ΠΕΡ1-2ΑΤΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
9 23/11/2019 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ0-1ΕΘΘ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
9 23/11/2019 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ2-1ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
9 24/11/2019 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕΤ0-2ΑΕΦ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
9 01/12/2019 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ1-0ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
10 07/12/2019 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕΤ0-4ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
10 07/12/2019 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΕΦ2-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ
10 07/12/2019 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΤ2-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
10 07/12/2019 ΠΑΟΔ ΠΑΔ0-4ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10 07/12/2019 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ ΕΘΘ0-4ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
10 08/12/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ2-5ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
11 14/12/2019 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ1-1ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
11 14/12/2019 ΠΕΡΑ ΠΕΡ1-1ΑΕΤ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
11 14/12/2019 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ1-2ΑΕΦ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
11 14/12/2019 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ3-4ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
11 14/12/2019 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ2-4ΑΤΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
11 14/12/2019 ΠΑΟΔ ΠΑΔ3-0ΕΘΘ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
12 21/12/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ1-2ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
12 21/12/2019 ΠΕΡΑ ΠΕΡ0-1ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
12 21/12/2019 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕΤ1-2ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
12 21/12/2019 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΕΦ5-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
12 21/12/2019 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ4-2ΕΘΘ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
12 21/12/2019 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΤ3-2ΠΑΔ ΠΑΟΔ
13 11/01/2020 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ3-4ΠΕΡ ΠΕΡΑ
13 11/01/2020 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ1-4ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
13 11/01/2020 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ2-2ΑΕΤ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
13 11/01/2020 ΠΑΟΔ ΠΑΔ2-1ΑΕΦ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
13 11/01/2020 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ0-1ΑΤΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
13 12/01/2020 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ ΕΘΘ2-2ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
14 18/01/2020 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ0-4ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
14 18/01/2020 ΠΕΡΑ ΠΕΡ1-2ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
14 18/01/2020 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ2-0ΕΘΘ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
14 18/01/2020 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕΤ1-2ΠΑΔ ΠΑΟΔ
14 18/01/2020 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΕΦ6-2ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
14 19/01/2020 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ0-1ΑΤΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
15 25/01/2020 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ6-1ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
15 25/01/2020 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ3-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
15 25/01/2020 ΠΑΟΔ ΠΑΔ2-2ΠΕΡ ΠΕΡΑ
15 25/01/2020 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΤ0-2ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
15 25/01/2020 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ1-2ΑΕΤ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
15 26/01/2020 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΕΦ4-2ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
16 01/02/2020 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ2-5ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
16 01/02/2020 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ0-2ΕΘΘ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
16 01/02/2020 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ0-4ΠΑΔ ΠΑΟΔ
16 01/02/2020 ΠΕΡΑ ΠΕΡ1-0ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
16 01/02/2020 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ1-1ΑΕΦ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
16 02/02/2020 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕΤ1-0ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
17 08/02/2020 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ2-1ΕΘΘ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
17 08/02/2020 ΠΑΟΔ ΠΑΔ5-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
17 08/02/2020 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΤ3-0ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
17 08/02/2020 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ5-3ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
17 08/02/2020 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕΤ1-1ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
17 08/02/2020 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ1-1ΠΕΡ ΠΕΡΑ
18 15/02/2020 ΠΑΟΔ ΠΑΔ2-0ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
18 15/02/2020 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ ΕΘΘ0-1ΑΤΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
18 15/02/2020 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ3-2ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
18 15/02/2020 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ1-3ΑΕΦ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
18 15/02/2020 ΠΕΡΑ ΠΕΡ0-3ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
18 16/02/2020 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ1-3ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
19 22/02/2020 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ2-2ΑΤΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
19 22/02/2020 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ0-1ΠΑΔ ΠΑΟΔ
19 22/02/2020 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΕΦ3-0ΕΘΘ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
19 22/02/2020 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕΤ0-1ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
19 22/02/2020 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ2-0ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
19 23/02/2020 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ2-3ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
20 29/02/2020 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ0-3ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
20 29/02/2020 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΤ0-1ΑΕΦ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
20 29/02/2020 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ ΕΘΘ1-2ΑΕΤ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
20 29/02/2020 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ0-5ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
20 29/02/2020 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ3-2ΠΕΡ ΠΕΡΑ
20 29/02/2020 ΠΑΟΔ ΠΑΔ5-2ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
21 07/03/2020 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ-ΑΕΦ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
21 07/03/2020 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕΤ-ΑΤΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
21 07/03/2020 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ-ΠΑΔ ΠΑΟΔ
21 07/03/2020 ΠΕΡΑ ΠΕΡ-ΕΘΘ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
21 07/03/2020 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ-ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
21 25/03/2020 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ-ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
22 14/03/2020 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΕΦ-ΑΕΤ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
22 14/03/2020 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ-ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
22 14/03/2020 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΤ-ΠΕΡ ΠΕΡΑ
22 14/03/2020 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ ΕΘΘ-ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
22 14/03/2020 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ-ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
22 26/03/2020 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ-ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
23 21/03/2020 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ-ΑΕΤ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
23 21/03/2020 ΠΕΡΑ ΠΕΡ-ΑΕΦ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
23 21/03/2020 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ-ΑΤΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
23 21/03/2020 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ-ΠΑΔ ΠΑΟΔ
23 21/03/2020 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ-ΕΘΘ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
23 28/03/2020 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ-ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 15 Νοεμβρίου 2020 , 20:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 21/22

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΥΡΣΟΣ16
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ16
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ15
ΠΑΠΑΦΗΣ14
5 ΕΚΡΗΞΗ11
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ9
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ8
ΠΕΡΑ7
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ0
  P
ΠΥΡΣΟΣ37
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ31
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΠΑΠΑΦΗΣ24
5 ΕΚΡΗΞΗ18
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ16
ΠΕΡΑ13
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ13
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ1
  P
ΠΥΡΣΟΣ21
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ16
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΠΑΠΑΦΗΣ10
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ7
6 ΕΚΡΗΞΗ7
ΠΕΡΑ6
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ5
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ1

Βαθμολογία Μπάσκετ 21/22

Β ΜΠΑΣΚΕΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΒΕΡΓΙΝΑ17
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ17
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.17
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.14
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.14
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ13
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ12
10 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.11
11 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 11
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.10
13 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.10
  P
ΒΕΡΓΙΝΑ33
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ31
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.28
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.27
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.25
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.23
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ22
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ22
11 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.22
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.22
13 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 21
  P
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ18
ΒΕΡΓΙΝΑ16
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.14
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.13
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ13
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.13
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.13
ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.12
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.11
10 ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.10
11 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 10
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ10
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ10

Βαθμολογία Βόλλευ 21/22

Β' Τοπική - Όμιλος Ανατολής

Β
1 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
18
2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

12
3 ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 12
4 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 9
5 ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 6
6 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
6
7 ΕΚΡΗΞΗ 0