Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 101 επισκέπτες συνδεδεμένους
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα iCal export

Αγ Date
1 21/09/2019 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ0-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
1 21/09/2019 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ2-2ΠΕΡ ΠΕΡΑ
1 21/09/2019 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ ΕΘΘ1-3ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
1 21/09/2019 ΠΑΟΔ ΠΑΔ1-1ΑΕΤ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1 21/09/2019 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ1-4ΑΕΦ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
1 22/09/2019 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΤ4-0ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
2 28/09/2019 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ0-1ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
2 28/09/2019 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ2-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
2 28/09/2019 ΠΕΡΑ ΠΕΡ4-4ΠΑΔ ΠΑΟΔ
2 28/09/2019 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ2-2ΑΤΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
2 28/09/2019 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕΤ4-1ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
2 29/09/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ2-3ΑΕΦ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
3 05/10/2019 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ4-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
3 05/10/2019 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ ΕΘΘ1-1ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3 05/10/2019 ΠΑΟΔ ΠΑΔ3-2ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
3 05/10/2019 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ1-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ
3 05/10/2019 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΕΦ3-0ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
3 05/10/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ0-1ΑΕΤ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
4 12/10/2019 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ ΕΘΘ0-2ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
4 12/10/2019 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ3-4ΠΑΔ ΠΑΟΔ
4 12/10/2019 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ0-3ΑΤΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
4 12/10/2019 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ5-1ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
4 12/10/2019 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ0-0ΑΕΤ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
4 13/10/2019 ΠΕΡΑ ΠΕΡ0-1ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
5 19/10/2019 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ3-2ΠΑΔ ΠΑΟΔ
5 19/10/2019 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΤ0-1ΕΘΘ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
5 19/10/2019 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ0-2ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
5 19/10/2019 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΕΦ5-1ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
5 19/10/2019 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ5-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ
5 19/10/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ3-0ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
6 02/11/2019 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΤ2-0ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
6 02/11/2019 ΠΑΟΔ ΠΑΔ3-2ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
6 02/11/2019 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ ΕΘΘ1-3ΑΕΦ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
6 02/11/2019 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ1-4ΑΕΤ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
6 02/11/2019 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ0-1ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
6 03/11/2019 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-1ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
7 09/11/2019 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ3-0ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
7 09/11/2019 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΕΦ0-0ΑΤΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
7 09/11/2019 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕΤ4-1ΕΘΘ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
7 09/11/2019 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ1-3ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
7 09/11/2019 ΠΕΡΑ ΠΕΡ2-0ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
7 09/11/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ2-3ΠΑΔ ΠΑΟΔ
8 16/11/2019 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΕΦ1-1ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
8 16/11/2019 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΤ2-1ΑΕΤ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8 16/11/2019 ΠΑΟΔ ΠΑΔ1-4ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
8 16/11/2019 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ ΕΘΘ1-4ΠΕΡ ΠΕΡΑ
8 16/11/2019 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ1-0ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
8 24/11/2019 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ1-2ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
9 23/11/2019 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ3-0ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
9 23/11/2019 ΠΕΡΑ ΠΕΡ1-2ΑΤΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
9 23/11/2019 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ0-1ΕΘΘ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
9 23/11/2019 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ2-1ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
9 24/11/2019 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕΤ0-2ΑΕΦ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
9 01/12/2019 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ1-0ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
10 07/12/2019 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕΤ0-4ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
10 07/12/2019 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΕΦ2-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ
10 07/12/2019 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΤ2-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
10 07/12/2019 ΠΑΟΔ ΠΑΔ0-4ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10 07/12/2019 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ ΕΘΘ0-4ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
10 08/12/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ2-5ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
11 14/12/2019 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ1-1ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
11 14/12/2019 ΠΕΡΑ ΠΕΡ1-1ΑΕΤ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
11 14/12/2019 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ1-2ΑΕΦ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
11 14/12/2019 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ3-4ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
11 14/12/2019 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ2-4ΑΤΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
11 14/12/2019 ΠΑΟΔ ΠΑΔ3-0ΕΘΘ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
12 21/12/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ1-2ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
12 21/12/2019 ΠΕΡΑ ΠΕΡ0-1ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
12 21/12/2019 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕΤ1-2ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
12 21/12/2019 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΕΦ5-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
12 21/12/2019 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ4-2ΕΘΘ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
12 21/12/2019 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΤ3-2ΠΑΔ ΠΑΟΔ
13 11/01/2020 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ3-4ΠΕΡ ΠΕΡΑ
13 11/01/2020 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ1-4ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
13 11/01/2020 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ2-2ΑΕΤ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
13 11/01/2020 ΠΑΟΔ ΠΑΔ2-1ΑΕΦ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
13 11/01/2020 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ0-1ΑΤΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
13 12/01/2020 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ ΕΘΘ2-2ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
14 18/01/2020 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ0-4ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
14 18/01/2020 ΠΕΡΑ ΠΕΡ1-2ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
14 18/01/2020 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ2-0ΕΘΘ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
14 18/01/2020 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕΤ1-2ΠΑΔ ΠΑΟΔ
14 18/01/2020 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΕΦ6-2ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
14 19/01/2020 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ0-1ΑΤΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
15 25/01/2020 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ6-1ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
15 25/01/2020 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ3-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
15 25/01/2020 ΠΑΟΔ ΠΑΔ2-2ΠΕΡ ΠΕΡΑ
15 25/01/2020 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΤ0-2ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
15 25/01/2020 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ1-2ΑΕΤ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
15 26/01/2020 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΕΦ4-2ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
16 01/02/2020 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ2-5ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
16 01/02/2020 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ0-2ΕΘΘ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
16 01/02/2020 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ0-4ΠΑΔ ΠΑΟΔ
16 01/02/2020 ΠΕΡΑ ΠΕΡ1-0ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
16 01/02/2020 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ1-1ΑΕΦ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
16 02/02/2020 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕΤ1-0ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
17 08/02/2020 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ2-1ΕΘΘ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
17 08/02/2020 ΠΑΟΔ ΠΑΔ5-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
17 08/02/2020 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΤ3-0ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
17 08/02/2020 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ5-3ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
17 08/02/2020 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕΤ1-1ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
17 08/02/2020 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ1-1ΠΕΡ ΠΕΡΑ
18 15/02/2020 ΠΑΟΔ ΠΑΔ2-0ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
18 15/02/2020 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ ΕΘΘ0-1ΑΤΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
18 15/02/2020 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ3-2ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
18 15/02/2020 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ1-3ΑΕΦ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
18 15/02/2020 ΠΕΡΑ ΠΕΡ0-3ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
18 16/02/2020 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ1-3ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
19 22/02/2020 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ2-2ΑΤΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
19 22/02/2020 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ0-1ΠΑΔ ΠΑΟΔ
19 22/02/2020 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΕΦ3-0ΕΘΘ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
19 22/02/2020 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕΤ0-1ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
19 22/02/2020 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ2-0ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
19 23/02/2020 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ2-3ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
20 29/02/2020 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ0-3ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
20 29/02/2020 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΤ0-1ΑΕΦ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
20 29/02/2020 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ ΕΘΘ1-2ΑΕΤ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
20 29/02/2020 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ0-5ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
20 29/02/2020 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ3-2ΠΕΡ ΠΕΡΑ
20 29/02/2020 ΠΑΟΔ ΠΑΔ5-2ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
21 07/03/2020 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ-ΑΕΦ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
21 07/03/2020 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕΤ-ΑΤΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
21 07/03/2020 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ-ΠΑΔ ΠΑΟΔ
21 07/03/2020 ΠΕΡΑ ΠΕΡ-ΕΘΘ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
21 07/03/2020 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ-ΠΥΡ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
21 25/03/2020 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ-ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
22 14/03/2020 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΕΦ-ΑΕΤ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
22 14/03/2020 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ-ΠΥΛ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
22 14/03/2020 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΤ-ΠΕΡ ΠΕΡΑ
22 14/03/2020 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ ΕΘΘ-ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
22 14/03/2020 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ-ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
22 26/03/2020 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ-ΚΙΧ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
23 21/03/2020 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΙΧ-ΑΕΤ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
23 21/03/2020 ΠΕΡΑ ΠΕΡ-ΑΕΦ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
23 21/03/2020 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ-ΑΤΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
23 21/03/2020 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡ-ΠΑΔ ΠΑΟΔ
23 21/03/2020 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ-ΕΘΘ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
23 28/03/2020 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛ-ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 15 Νοεμβρίου 2020 , 20:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Κυ, 05 Δεκ 2021 09:00 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
: ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
(TRIANDRIA)

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Πα, 03 Δεκ 2021 20:00 
Β ΜΠΑΣΚΕΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
: ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.
(25o DIMOTIKO SCH)

Επόμενος Αγώνας Βόλλευ

Κυριακή, 05 Δεκεμβρίου 2020, 20:00

Β Τοπική ΕΠΕΣΘ 2021-2022

Α' Φάση - Όμιλος Ανατολής

ΕΥΟΣΜΟΣ 2010

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ

yellow red card

ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ : 19ο Δημοτικό

 

 

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 21/22

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ6
ΠΥΡΣΟΣ6
ΠΑΠΑΦΗΣ6
4 ΕΚΡΗΞΗ6
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ4
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ3
ΠΕΡΑ3
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ1
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ0
  P
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ12
ΠΥΡΣΟΣ12
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ10
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ7
ΠΑΠΑΦΗΣ7
6 ΕΚΡΗΞΗ6
ΠΕΡΑ3
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ1
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ0
  P
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ6
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ6
ΠΥΡΣΟΣ6
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ4
ΠΑΠΑΦΗΣ1
6 ΕΚΡΗΞΗ0
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ0
ΠΕΡΑ0
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ0

Βαθμολογία Μπάσκετ 21/22

Β ΜΠΑΣΚΕΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.8
ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.7
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ6
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ6
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.6
7 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.5
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ5
10 ΒΕΡΓΙΝΑ5
11 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.4
12 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.3
13 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 3
  P
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.14
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ13
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.12
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ12
ΒΕΡΓΙΝΑ11
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.11
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.11
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ10
ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.10
10 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.9
11 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 9
12 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ8
13 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.8
  P
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.7
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ7
ΒΕΡΓΙΝΑ6
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ6
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 6
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.5
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.5
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.5
10 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
11 ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.4
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.3
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ3

Βαθμολογία Βόλλευ 21/22

Β' Τοπική - Όμιλος Ανατολής

Β
1 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
9
2

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

6
3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
6
4 ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
6
5 ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6
6  ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 3
7  ΕΚΡΗΞΗ 0