Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 12 επισκέπτες συνδεδεμένους
Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
Πρόγραμμα iCal export

Αγ Date
1 27/09/2019 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ75-82ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
1 27/09/2019 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ76-82ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
1 27/09/2019 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ44-53ΕΟΝΘ
1 27/09/2019 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ71-52ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1 27/09/2019 ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 75-67ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
1 27/09/2019 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ84-46ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
1 29/09/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ74-48ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
2 03/10/2019 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ83-78ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
2 03/10/2019 ΕΟΝΘ76-61ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
2 03/10/2019 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ48-34ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
2 03/10/2019 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ63-43ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
2 03/10/2019 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ49-90ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
2 03/10/2019 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ75-70ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
2 04/10/2019 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 62-65ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
3 10/10/2019 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ64-59ΕΟΝΘ
3 10/10/2019 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ53-60ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 10/10/2019 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ61-67ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
3 10/10/2019 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ75-44ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
3 10/10/2019 ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 71-57ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
3 10/10/2019 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ76-58ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
3 13/10/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ69-57ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
4 17/10/2019 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ54-72ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
4 17/10/2019 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ82-72ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
4 17/10/2019 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ49-72ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
4 17/10/2019 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ54-77ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
4 17/10/2019 ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 93-86ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
4 17/10/2019 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ56-74ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
4 21/10/2019 ΕΟΝΘ62-70ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
5 31/10/2019 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ73-65ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
5 31/10/2019 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ74-79ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
5 31/10/2019 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ54-66ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
5 31/10/2019 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ99-88ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
5 31/10/2019 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ64-58ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
5 31/10/2019 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 56-53ΕΟΝΘ
5 31/10/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ72-39ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 08/11/2019 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ48-85ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
6 08/11/2019 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ65-52ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
6 08/11/2019 ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 80-61ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
6 08/11/2019 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ70-47ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
6 08/11/2019 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ56-47ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
6 08/11/2019 ΕΟΝΘ34-56ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
6 08/11/2019 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ79-78ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
7 15/11/2019 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ70-51ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
7 15/11/2019 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ67-73ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
7 15/11/2019 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ58-60ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
7 15/11/2019 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ75-65ΕΟΝΘ
7 15/11/2019 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 55-44ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
7 15/11/2019 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ63-58ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 16/11/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ69-59ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
8 21/11/2019 ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 71-60ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
8 21/11/2019 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ100-68ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
8 21/11/2019 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ42-54ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
8 21/11/2019 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ56-65ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
8 21/11/2019 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ64-67ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
8 21/11/2019 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ70-64ΕΟΝΘ
8 22/11/2019 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ65-72ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
9 28/11/2019 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ65-64ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
9 28/11/2019 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ77-60ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
9 28/11/2019 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ66-60ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
9 28/11/2019 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 60-76ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
9 28/11/2019 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ67-62ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
9 28/11/2019 ΕΟΝΘ65-53ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
9 30/11/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ71-65ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
10 05/12/2019 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ61-77ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
10 05/12/2019 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ72-75ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
10 05/12/2019 ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 93-69ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
10 05/12/2019 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ88-68ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
10 05/12/2019 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ74-64ΕΟΝΘ
10 05/12/2019 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ77-71ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
10 05/12/2019 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ57-58ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
11 12/12/2019 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ84-58ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
11 12/12/2019 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ64-55ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
11 12/12/2019 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 56-71ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
11 12/12/2019 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ48-70ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
11 12/12/2019 ΕΟΝΘ57-65ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
11 12/12/2019 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ64-51ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
11 14/12/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ64-42ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
12 20/12/2019 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ103-64ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
12 20/12/2019 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
12 20/12/2019 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ77-57ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
12 20/12/2019 ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 78-68ΕΟΝΘ
12 20/12/2019 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ88-58ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
12 20/12/2019 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ63-69ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
12 20/12/2019 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ66-70ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
13 11/01/2020 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ62-54ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
13 11/01/2020 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 47-57ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
13 11/01/2020 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ51-62ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
13 11/01/2020 ΕΟΝΘ48-61ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
13 11/01/2020 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ49-60ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
13 11/01/2020 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ69-67ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
13 11/01/2020 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ58-50ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
14 17/01/2020 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 39-65ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
14 17/01/2020 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ56-66ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
14 17/01/2020 ΕΟΝΘ60-58ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
14 17/01/2020 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ70-65ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
14 17/01/2020 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ69-73ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
14 17/01/2020 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ43-54ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
14 17/01/2020 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ63-69ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
15 24/01/2020 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ64-58ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
15 24/01/2020 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ87-82ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
15 24/01/2020 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ59-67ΕΟΝΘ
15 24/01/2020 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ45-46ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
15 24/01/2020 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ54-56ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
15 24/01/2020 ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 86-44ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
15 24/01/2020 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ68-65ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
16 30/01/2020 ΕΟΝΘ55-63ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
16 30/01/2020 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ66-53ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
16 30/01/2020 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ65-39ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
16 30/01/2020 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ39-54ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
16 30/01/2020 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ82-87ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
16 30/01/2020 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 76-60ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
16 30/01/2020 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ55-75ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
17 06/02/2020 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ79-61ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
17 06/02/2020 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ60-78ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
17 06/02/2020 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ42-53ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
17 06/02/2020 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ62-87ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
17 06/02/2020 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ66-77ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
17 06/02/2020 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ -ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
17 08/02/2020 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ75-58ΕΟΝΘ
18 13/02/2020 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ68-63ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
18 13/02/2020 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ60-65ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
18 13/02/2020 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ51-47ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
18 13/02/2020 ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 68-62ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
18 13/02/2020 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ75-76ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
18 13/02/2020 ΕΟΝΘ68-76ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
18 14/02/2020 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ51-61ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
19 20/02/2020 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ85-48ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
19 20/02/2020 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
19 20/02/2020 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ52-63ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
19 20/02/2020 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
19 20/02/2020 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 75-51ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19 20/02/2020 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΕΟΝΘ
19 22/02/2020 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ64-57ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
20 06/03/2020 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ60-54ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
20 06/03/2020 ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 75-66ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
20 06/03/2020 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ69-51ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
20 06/03/2020 ΕΟΝΘ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
20 06/03/2020 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ72-64ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
20 06/03/2020 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ77-8ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
20 06/03/2020 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ43-62ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
21 12/03/2020 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
21 12/03/2020 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
21 12/03/2020 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
21 12/03/2020 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ -ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
21 12/03/2020 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
21 12/03/2020 ΕΟΝΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21 25/03/2020 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
22 19/03/2020 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
22 19/03/2020 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
22 19/03/2020 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
22 19/03/2020 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
22 19/03/2020 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
22 19/03/2020 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ-ΕΟΝΘ
22 26/03/2020 ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 15 Νοεμβρίου 2020 , 20:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 21/22

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΥΡΣΟΣ16
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ16
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ15
ΠΑΠΑΦΗΣ14
5 ΕΚΡΗΞΗ11
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ9
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ8
ΠΕΡΑ7
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ0
  P
ΠΥΡΣΟΣ37
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ31
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΠΑΠΑΦΗΣ24
5 ΕΚΡΗΞΗ18
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ16
ΠΕΡΑ13
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ13
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ1
  P
ΠΥΡΣΟΣ21
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ16
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΠΑΠΑΦΗΣ10
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ7
6 ΕΚΡΗΞΗ7
ΠΕΡΑ6
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ5
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ1

Βαθμολογία Μπάσκετ 21/22

Β ΜΠΑΣΚΕΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΒΕΡΓΙΝΑ17
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ17
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.17
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.14
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.14
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ13
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ12
10 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.11
11 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 11
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.10
13 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.10
  P
ΒΕΡΓΙΝΑ33
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ31
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.28
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.27
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.25
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.23
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ22
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ22
11 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.22
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.22
13 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 21
  P
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ18
ΒΕΡΓΙΝΑ16
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.14
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.13
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ13
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.13
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.13
ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.12
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.11
10 ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.10
11 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 10
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ10
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ10

Βαθμολογία Βόλλευ 21/22

Β' Τοπική - Όμιλος Ανατολής

Β
1 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
18
2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

12
3 ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 12
4 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 9
5 ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 6
6 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
6
7 ΕΚΡΗΞΗ 0