Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 23 επισκέπτες συνδεδεμένους
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα iCal export

Αγ Date
1 24/09/2011 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ5-0ΑΓΔ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 24/09/2011 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΠ0-2ΧΕΛ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
1 24/09/2011 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ4-5ΠΕΡ ΠΕΡΑ
1 25/09/2011 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΜΑΛ3-0ΠΗΓ ΠΗΓΑΣΟΣ
1 25/09/2011 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ2-2ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
1 25/09/2011 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ3-2ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
1 25/09/2011 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ2-3ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
2 01/10/2011 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΔ0-7ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
2 01/10/2011 ΠΕΡΑ ΠΕΡ3-0ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
2 02/10/2011 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ1-4ΜΑΛ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
2 02/10/2011 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ0-2ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
2 02/10/2011 ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΗΓ0-7ΚΑΠ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
2 02/10/2011 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΧΕΛ1-1ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
2 02/10/2011 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ0-2ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
3 08/10/2011 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΜΑΛ2-1ΚΑΠ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
3 09/10/2011 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ0-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ
3 09/10/2011 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ1-0ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
3 09/10/2011 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ4-4ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
3 09/10/2011 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ0-0ΠΗΓ ΠΗΓΑΣΟΣ
3 09/10/2011 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ6-0ΑΓΔ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 09/10/2011 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ1-3ΧΕΛ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
4 15/10/2011 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΠ1-0ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
4 15/10/2011 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΔ0-8ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
4 16/10/2011 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ2-5ΜΑΛ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
4 16/10/2011 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ1-5ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
4 16/10/2011 ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΗΓ2-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
4 16/10/2011 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΧΕΛ2-1ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
4 16/10/2011 ΠΕΡΑ ΠΕΡ1-2ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
5 22/10/2011 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΜΑΛ1-3ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
5 22/10/2011 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ7-0ΑΓΔ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 23/10/2011 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ4-0ΠΗΓ ΠΗΓΑΣΟΣ
5 23/10/2011 ΠΕΡΑ ΠΕΡ2-0ΧΕΛ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
5 23/10/2011 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ1-3ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
5 23/10/2011 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ3-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
5 23/10/2011 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ3-2ΚΑΠ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
6 29/10/2011 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ0-2ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
6 29/10/2011 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΠ4-1ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
6 29/10/2011 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΔ0-6ΧΕΛ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
6 30/10/2011 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ6-0ΜΑΛ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
6 30/10/2011 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ0-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
6 30/10/2011 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ3-3ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
6 30/10/2011 ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΗΓ0-5ΠΕΡ ΠΕΡΑ
7 05/11/2011 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΜΑΛ4-3ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
7 05/11/2011 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ1-1ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
7 05/11/2011 ΠΕΡΑ ΠΕΡ0-4ΚΑΠ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
7 05/11/2011 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΔ3-0ΠΗΓ ΠΗΓΑΣΟΣ
7 06/11/2011 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ1-1ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
7 06/11/2011 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ4-2ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
7 06/11/2011 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΧΕΛ2-0ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
8 12/11/2011 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ2-2ΧΕΛ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
8 12/11/2011 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΠ7-0ΑΓΔ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8 13/11/2011 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ3-1ΜΑΛ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
8 13/11/2011 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ1-1ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
8 13/11/2011 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ4-2ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
8 13/11/2011 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ1-2ΠΕΡ ΠΕΡΑ
8 13/11/2011 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ2-4ΠΗΓ ΠΗΓΑΣΟΣ
9 19/11/2011 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΜΑΛ4-1ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
9 19/11/2011 ΠΕΡΑ ΠΕΡ2-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
9 19/11/2011 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΔ0-7ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
9 19/11/2011 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΠ4-1ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
9 20/11/2011 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ0-4ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
9 20/11/2011 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΧΕΛ4-0ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
9 20/11/2011 ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΗΓ1-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
10 03/12/2011 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ3-4ΧΕΛ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
10 03/12/2011 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ6-1ΑΓΔ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10 03/12/2011 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-3ΚΑΠ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
10 04/12/2011 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ2-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ
10 04/12/2011 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ0-1ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
10 04/12/2011 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ1-1ΜΑΛ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
10 04/12/2011 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ2-0ΠΗΓ ΠΗΓΑΣΟΣ
11 10/12/2011 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΜΑΛ2-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ
11 10/12/2011 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΠ3-1ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
11 10/12/2011 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ2-3ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
11 11/12/2011 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΔ1-5ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
11 11/12/2011 ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΗΓ1-2ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
11 11/12/2011 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ2-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
11 11/12/2011 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΧΕΛ3-1ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
12 17/12/2011 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΧΕΛ2-2ΜΑΛ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
12 17/12/2011 ΠΕΡΑ ΠΕΡ4-0ΑΓΔ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12 17/12/2011 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ4-1ΠΗΓ ΠΗΓΑΣΟΣ
12 17/12/2011 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ1-1ΚΑΠ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
12 18/12/2011 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ2-1ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
12 18/12/2011 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ2-1ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
12 18/12/2011 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ1-2ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
13 07/01/2012 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΜΑΛ4-0ΑΓΔ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13 07/01/2012 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΠ1-1ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
13 07/01/2012 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ2-2ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
13 08/01/2012 ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΗΓ0-4ΧΕΛ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
13 08/01/2012 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ1-3ΠΕΡ ΠΕΡΑ
13 08/01/2012 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ3-3ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
13 08/01/2012 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ0-3ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
14 14/01/2012 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΔ3-0ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
14 14/01/2012 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ1-1ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
14 14/01/2012 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ2-0ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
14 15/01/2012 ΠΕΡΑ ΠΕΡ5-3ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
14 15/01/2012 ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΗΓ0-3ΜΑΛ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
14 15/01/2012 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΧΕΛ1-0ΚΑΠ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
14 15/01/2012 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ1-6ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
15 21/01/2012 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΜΑΛ3-2ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
15 21/01/2012 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ5-2ΑΓΔ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15 21/01/2012 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ3-2ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
15 22/01/2012 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ4-2ΠΕΡ ΠΕΡΑ
15 22/01/2012 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ2-1ΧΕΛ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
15 22/01/2012 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΠ2-1ΠΗΓ ΠΗΓΑΣΟΣ
15 22/01/2012 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ0-3ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
16 28/01/2012 ΠΕΡΑ ΠΕΡ2-1ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
16 29/01/2012 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΔ0-6ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
16 29/01/2012 ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΗΓ3-6ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
16 29/01/2012 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΠ2-1ΜΑΛ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
16 29/01/2012 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ4-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
16 29/01/2012 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΧΕΛ4-0ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
16 29/01/2012 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ2-2ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
17 18/02/2012 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΜΑΛ7-2ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
17 18/02/2012 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ5-0ΑΓΔ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17 18/02/2012 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ3-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ
17 19/02/2012 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ1-2ΧΕΛ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
17 19/02/2012 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ0-2ΚΑΠ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
17 19/02/2012 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ1-1ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
17 19/02/2012 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ0-0ΠΗΓ ΠΗΓΑΣΟΣ
18 25/02/2012 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ2-5ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
18 25/02/2012 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΠ5-2ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
18 25/02/2012 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΔ0-3ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
18 25/02/2012 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ1-2ΜΑΛ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
18 26/02/2012 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ1-3ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
18 26/02/2012 ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΗΓ3-3ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
18 26/02/2012 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΧΕΛ4-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ
19 03/03/2012 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΜΑΛ2-0ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
19 03/03/2012 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ2-0ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
19 03/03/2012 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ1-2ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
19 03/03/2012 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΧΕΛ6-1ΑΓΔ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19 04/03/2012 ΠΕΡΑ ΠΕΡ0-2ΠΗΓ ΠΗΓΑΣΟΣ
19 04/03/2012 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ1-2ΚΑΠ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
19 04/03/2012 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ2-1ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
20 10/03/2012 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ0-4ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
20 10/03/2012 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΠ8-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ
20 10/03/2012 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ0-3ΧΕΛ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
20 11/03/2012 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ0-2ΜΑΛ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
20 11/03/2012 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ1-4ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
20 11/03/2012 ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΗΓ3-0ΑΓΔ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
20 11/03/2012 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ1-3ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
21 17/03/2012 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΜΑΛ2-1ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
21 17/03/2012 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΧΕΛ1-0ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
21 17/03/2012 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΔ0-9ΚΑΠ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
21 18/03/2012 ΠΕΡΑ ΠΕΡ0-1ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
21 18/03/2012 ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΗΓ4-1ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
21 18/03/2012 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ0-0ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
21 18/03/2012 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ2-2ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
22 24/03/2012 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ4-1ΑΓΔ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22 25/03/2012 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ4-2ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
22 25/03/2012 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ0-4ΜΑΛ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
22 25/03/2012 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ4-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ
22 25/03/2012 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ1-2ΧΕΛ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
22 25/03/2012 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-2ΠΗΓ ΠΗΓΑΣΟΣ
22 25/03/2012 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ0-2ΚΑΠ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
23 31/03/2012 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΜΑΛ0-0ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
23 31/03/2012 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΧΕΛ1-1ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
23 31/03/2012 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΔ0-5ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
23 31/03/2012 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΠ4-0ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
23 01/04/2012 ΠΕΡΑ ΠΕΡ1-2ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
23 01/04/2012 ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΗΓ1-0ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
23 01/04/2012 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ2-2ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
24 07/04/2012 ΠΕΡΑ ΠΕΡ1-0ΜΑΛ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
24 07/04/2012 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ1-5ΧΕΛ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
24 07/04/2012 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ2-0ΑΓΔ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
24 07/04/2012 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ1-2ΚΑΠ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
24 07/04/2012 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-4ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
24 08/04/2012 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ2-2ΠΗΓ ΠΗΓΑΣΟΣ
24 08/04/2012 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ1-1ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
25 21/04/2012 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΜΑΛ1-1ΧΕΛ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
25 21/04/2012 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΠ7-2ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
25 22/04/2012 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΔ2-3ΠΕΡ ΠΕΡΑ
25 22/04/2012 ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΗΓ1-1ΜΑΡ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
25 22/04/2012 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ0-2ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
25 22/04/2012 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ2-5ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
25 22/04/2012 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ0-1ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
26 28/04/2012 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΔ2-4ΜΑΛ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
26 28/04/2012 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ4-2ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
26 28/04/2012 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ3-2ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
26 29/04/2012 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΧΕΛ5-1ΠΗΓ ΠΗΓΑΣΟΣ
26 29/04/2012 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΡ0-5ΚΑΠ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
26 29/04/2012 ΠΕΡΑ ΠΕΡ2-3ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
26 29/04/2012 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ6-4ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 15 Νοεμβρίου 2020 , 20:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 21/22

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΥΡΣΟΣ16
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ16
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ15
ΠΑΠΑΦΗΣ14
5 ΕΚΡΗΞΗ11
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ9
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ8
ΠΕΡΑ7
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ0
  P
ΠΥΡΣΟΣ37
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ31
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΠΑΠΑΦΗΣ24
5 ΕΚΡΗΞΗ18
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ16
ΠΕΡΑ13
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ13
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ1
  P
ΠΥΡΣΟΣ21
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ16
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΠΑΠΑΦΗΣ10
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ7
6 ΕΚΡΗΞΗ7
ΠΕΡΑ6
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ5
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ1

Βαθμολογία Μπάσκετ 21/22

Β ΜΠΑΣΚΕΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΒΕΡΓΙΝΑ17
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ17
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.17
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.14
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.14
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ13
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ12
10 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.11
11 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 11
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.10
13 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.10
  P
ΒΕΡΓΙΝΑ33
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ31
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.28
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.27
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.25
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.23
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ22
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ22
11 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.22
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.22
13 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 21
  P
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ18
ΒΕΡΓΙΝΑ16
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.14
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.13
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ13
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.13
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.13
ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.12
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.11
10 ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.10
11 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 10
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ10
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ10

Βαθμολογία Βόλλευ 21/22

Β' Τοπική - Όμιλος Ανατολής

Β
1 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
18
2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

12
3 ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 12
4 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 9
5 ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 6
6 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
6
7 ΕΚΡΗΞΗ 0