Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 17 επισκέπτες συνδεδεμένους
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα iCal export

Αγ Date
1 22/09/2012 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΡ2-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
1 22/09/2012 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ4-1ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
1 22/09/2012 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ ΑΑΠ1-2ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
1 23/09/2012 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΑΑ1-1ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
1 23/09/2012 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΝ1-5ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
1 27/10/2012 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ2-2ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
2 29/09/2012 ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΦΛΑ2-3ΑΑΑ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2 29/09/2012 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ4-2ΑΝΡ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
2 30/09/2012 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ1-0ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
2 30/09/2012 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ5-0ΑΑΠ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
2 30/09/2012 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ1-1ΑΣΝ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2 30/09/2012 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ4-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
3 06/10/2012 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΡ5-1ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
3 07/10/2012 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ1-0ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
3 07/10/2012 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ3-0ΦΛΑ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
3 07/10/2012 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΑΑ3-2ΑΑΠ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
3 07/10/2012 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΝ0-4ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
3 07/10/2012 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ3-1ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
4 13/10/2012 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ ΑΑΠ1-0ΑΣΝ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4 13/10/2012 ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΦΛΑ2-6ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
4 14/10/2012 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ2-4ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
4 14/10/2012 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ0-2ΑΝΡ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
4 14/10/2012 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ3-1ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
4 14/10/2012 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ4-1ΑΑΑ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5 21/10/2012 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ1-0ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
5 21/10/2012 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΑΑ3-0ΑΣΝ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5 21/10/2012 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ1-2ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
5 21/10/2012 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΡ0-0ΑΑΠ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
5 21/10/2012 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ5-1ΦΛΑ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
5 21/10/2012 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ3-1ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
6 03/11/2012 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΝ3-4ΑΝΡ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
6 03/11/2012 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ ΑΑΠ1-5ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
6 03/11/2012 ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΦΛΑ1-4ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
6 04/11/2012 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ2-0ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
6 04/11/2012 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ5-1ΑΑΑ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6 04/11/2012 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ1-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
7 10/11/2012 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ3-1ΑΑΠ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
7 10/11/2012 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ1-0ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
7 11/11/2012 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ8-0ΦΛΑ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
7 11/11/2012 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΑΑ3-1ΑΝΡ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
7 11/11/2012 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ2-1ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
7 11/11/2012 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ3-0ΑΣΝ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
8 17/11/2012 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΡ3-0ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
8 17/11/2012 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΝ0-1ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
8 17/11/2012 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ3-4ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
8 17/11/2012 ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΦΛΑ1-2ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
8 18/11/2012 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ2-0ΑΑΑ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8 18/11/2012 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ1-2ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
9 24/11/2012 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ3-1ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
9 24/11/2012 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ ΑΑΠ6-0ΦΛΑ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
9 24/11/2012 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ1-3ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
9 25/11/2012 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ3-1ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
9 25/11/2012 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΑΑ1-1ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
9 25/11/2012 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ2-4ΑΝΡ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
10 01/12/2012 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΝ4-1ΦΛΑ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
10 01/12/2012 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ4-2ΑΑΑ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
10 02/12/2012 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ2-1ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
10 02/12/2012 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ0-1ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
10 02/12/2012 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ4-3ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
10 05/01/2013 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ4-1ΑΑΠ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
11 08/12/2012 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ ΑΑΠ0-0ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
11 08/12/2012 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΝ1-1ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
11 09/12/2012 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ1-3ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
11 09/12/2012 ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΦΛΑ0-5ΑΝΡ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
11 09/12/2012 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ1-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
11 09/12/2012 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΑΑ3-2ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
12 15/12/2012 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ0-1ΑΑΠ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
12 15/12/2012 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΡ3-0ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
12 15/12/2012 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ2-2ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
12 16/12/2012 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ3-2ΑΑΑ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
12 16/12/2012 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ3-3ΦΛΑ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
12 16/12/2012 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ2-3ΑΣΝ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
13 22/12/2012 ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΦΛΑ2-1ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
13 22/12/2012 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ ΑΑΠ2-0ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
13 22/12/2012 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ0-1ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
13 23/12/2012 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΝ2-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
13 23/12/2012 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ0-2ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
13 23/12/2012 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΡ5-0ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
14 12/01/2013 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ2-2ΑΑΠ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
14 12/01/2013 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ1-1ΑΣΝ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
14 13/01/2013 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ1-2ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
14 13/01/2013 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ4-0ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
14 13/01/2013 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ2-1ΑΝΡ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
14 13/01/2013 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ2-0ΑΑΑ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
15 19/01/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΑΑ1-2ΦΛΑ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
15 19/01/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ ΑΑΠ0-1ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
15 19/01/2013 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΝ4-4ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
15 19/01/2013 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ1-0ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
15 19/01/2013 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΡ2-0ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
15 19/01/2013 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ1-3ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
16 26/01/2013 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ2-3ΑΝΡ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
16 26/01/2013 ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΦΛΑ1-3ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
16 27/01/2013 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ5-0ΑΣΝ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16 27/01/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ ΑΑΠ2-1ΑΑΑ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
16 27/01/2013 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ0-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
16 27/01/2013 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ0-3ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
17 02/02/2013 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΡ1-0ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
17 03/02/2013 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ1-0ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
17 03/02/2013 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΝ1-2ΑΑΠ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
17 03/02/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΑΑ2-0ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
17 03/02/2013 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ2-2ΦΛΑ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
17 03/02/2013 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ1-1ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
18 09/02/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ ΑΑΠ0-4ΑΝΡ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
18 10/02/2013 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΝ0-2ΑΑΑ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
18 10/02/2013 ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΦΛΑ0-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
18 10/02/2013 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ3-0ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
18 10/02/2013 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ1-2ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
18 10/02/2013 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ3-4ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
19 17/02/2013 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ3-0ΑΑΠ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
19 17/02/2013 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ2-0ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
19 17/02/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΑΑ2-1ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
19 17/02/2013 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΡ2-0ΑΣΝ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
19 17/02/2013 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ3-1ΦΛΑ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
19 17/02/2013 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ0-1ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
20 23/02/2013 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ1-2ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
20 23/02/2013 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΝ0-3ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
20 23/02/2013 ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΦΛΑ1-3ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
20 24/02/2013 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΡ3-2ΑΑΑ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
20 24/02/2013 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ1-0ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
20 24/02/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ ΑΑΠ3-0ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
21 02/03/2013 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ2-1ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
21 02/03/2013 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ3-0ΦΛΑ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
21 03/03/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΑΑ0-3ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
21 03/03/2013 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ1-1ΑΣΝ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
21 03/03/2013 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ1-1ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
21 03/03/2013 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ3-3ΑΝΡ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
22 10/03/2013 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ5-0ΑΑΑ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
22 10/03/2013 ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΦΛΑ4-1ΑΑΠ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
22 10/03/2013 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ2-0ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
22 10/03/2013 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΡ2-0ΠΟΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
22 10/03/2013 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ2-2ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
22 10/03/2013 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ1-1ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
23 23/03/2013 ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΦΛΑ5-1ΑΣΝ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
23 24/03/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΑΑ2-2ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
23 24/03/2013 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ3-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
23 24/03/2013 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ0-2ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
23 24/03/2013 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ3-4ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
23 24/03/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ ΑΑΠ3-1ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
24 31/03/2013 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ1-4ΑΑΑ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
24 31/03/2013 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ1-2ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
24 31/03/2013 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ0-0ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
24 31/03/2013 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΡ3-0ΦΛΑ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
24 31/03/2013 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ4-0ΑΑΠ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
24 31/03/2013 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ1-3ΑΣΝ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
25 07/04/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΑΑ1-5ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
25 07/04/2013 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ2-1ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
25 07/04/2013 ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΦΛΑ2-1ΑΡΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
25 07/04/2013 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ ΑΑΠ0-1ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
25 07/04/2013 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ1-4ΑΝΡ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
25 07/04/2013 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΝ2-0ΙΠΠ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
26 14/04/2013 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ3-0ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
26 14/04/2013 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΟΝ3-1ΦΛΑ ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
26 14/04/2013 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ2-1ΑΑΠ ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
26 14/04/2013 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΚ4-1ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
26 14/04/2013 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ1-0ΑΣΝ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
26 14/04/2013 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΙΠΠ2-1ΑΝΡ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 15 Νοεμβρίου 2020 , 20:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 21/22

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΥΡΣΟΣ16
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ16
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ15
ΠΑΠΑΦΗΣ14
5 ΕΚΡΗΞΗ11
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ9
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ8
ΠΕΡΑ7
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ0
  P
ΠΥΡΣΟΣ37
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ31
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΠΑΠΑΦΗΣ24
5 ΕΚΡΗΞΗ18
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ16
ΠΕΡΑ13
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ13
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ1
  P
ΠΥΡΣΟΣ21
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ16
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΠΑΠΑΦΗΣ10
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ7
6 ΕΚΡΗΞΗ7
ΠΕΡΑ6
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ5
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ1

Βαθμολογία Μπάσκετ 21/22

Β ΜΠΑΣΚΕΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΒΕΡΓΙΝΑ17
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ17
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.17
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.14
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.14
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ13
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ12
10 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.11
11 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 11
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.10
13 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.10
  P
ΒΕΡΓΙΝΑ33
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ31
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.28
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.27
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.25
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.23
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ22
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ22
11 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.22
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.22
13 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 21
  P
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ18
ΒΕΡΓΙΝΑ16
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.14
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.13
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ13
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.13
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.13
ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.12
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.11
10 ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.10
11 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 10
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ10
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ10

Βαθμολογία Βόλλευ 21/22

Β' Τοπική - Όμιλος Ανατολής

Β
1 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
18
2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

12
3 ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 12
4 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 9
5 ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 6
6 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
6
7 ΕΚΡΗΞΗ 0