Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 8 επισκέπτες συνδεδεμένους
Ο όμιλος και το πρόγραμμα της μπασκετικής Έκρηξης
Τρίτη, 15 Σεπτέμβριος 2015 17:57

proo basket

Ένα μεγάλο όνειρο γίνεται πραγματικότητα φέτος. Η Εκρηξάρα, η ομάδα που σήκωσε το μπασκετικό τρόπαιο στο Mondialli Antirazzisti της Μπολόνια το 2010, αποκτά επιτέλους τμήμα μπάσκετ. Οι διαδικασίες άρχισαν την άνοιξη και η ομαδάρα ακόμα βρίσκεται σε αρχικό πειραματικό στάδιο. Άνθρωποι που αγαπάνε το μπάσκετ και ήθελαν να αυτοοργανώσουν την ανάγκη τους για άθληση μακριά από την σαπίλα του εμπορευματοποιημένου αθλητισμού, βρέθηκαν μαζί και φτιάχνουνε σιγά σιγά την μπασκετική Έκρηξη. Κάθε αρχή και δύσκολη, απαιτείται συλλογική προσπάθεια έτσι ώστε η ομάδα να παίξει όμορφο  μπάσκετ που να το ευχαριστιούνται αθλητές και θεατές, αλλά πάνω από όλα να λειτουργεί αυτοοργανωμένα και αντιιεραρχικά, με συντροφικότητα και αλληλεγγύη.

 

Η ομάδα στην πρώτη της χρονιά θα έχει σαν έδρα της το ΕΑΚ Σταυρούπολης, πίσω από το Δημαρχείο. Θα συμμετέχουμε στον 1ο όμιλο της Γ2 κατηγορίας της ΕΚΑΣΘ.

Πρώτο ιστορικό παιχνίδι λογικά θα είναι το Σάββατο 26/9 απέναντι στην Ολυμπιάδα Θεσ/νίκης.

 

Η αυτοοργανωμένη αντιφασιστική αθλητική κοινότητα της Έκρηξης μεγάλωνει και άλλο. Όλοι και όλες μέλη και φέτος στην Προο για να επιτρέψουμε στην ομάδα να υπάρχει αυτόνομη και ανεξάρτητη!!!

 

Πατήστε στο περισσότερα για να δείτε τον όμιλο της Εκρηξάρας και το πρόγραμμα των αγωνιστικών.

 

 

Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΙΔΑΛΟΣ
ΕΥΡΙΠΠΟΣ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΩΝ
ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΟΞ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

Α ΟΜΙΛΟΣ

 

1η Αγωνιστική

ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ

ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΠΌ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΦΣ-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.

ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ

Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟ-ΕΥΡΙΠΟΣ  Α.Σ.

 

2η Αγωνιστική

ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.

ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΠΌ

ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ

ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΦΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ

ΕΥΡΙΠΟΣ  Α.Σ.-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ-Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟ

 

3η Αγωνιστική

ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ

ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΠΌ-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΦΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ

ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΕΥΡΙΠΟΣ  Α.Σ.

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟ

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.

 

4η Αγωνιστική

ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.

ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΠΌ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ

ΕΥΡΙΠΟΣ  Α.Σ.-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΦΣ

Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ

ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.

 

5η Αγωνιστική

ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.

ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΠΌ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ-ΕΥΡΙΠΟΣ  Α.Σ.

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΦΣ-Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟ

ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ

ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.

 

6η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.

ΕΥΡΙΠΟΣ  Α.Σ.-ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΠΌ

Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΦΣ

ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ

ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.

ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ

 

7η Αγωνιστική

ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΕΥΡΙΠΟΣ  Α.Σ.

ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΠΌ-Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟ

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΦΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.

ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ

ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.

 

8η Αγωνιστική

Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΠΌ

ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΦΣ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ

ΕΥΡΙΠΟΣ  Α.Σ.-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ

ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.

 

9η Αγωνιστική

ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.

ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΠΌ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΦΣ

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.

ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟ

ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΕΥΡΙΠΟΣ  Α.Σ.

ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ

 

10η Αγωνιστική

ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΦΣ-ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΠΌ

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.

Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ

ΕΥΡΙΠΟΣ  Α.Σ.-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.

 

11η Αγωνιστική

ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΦΣ

ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΠΌ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ

ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ

ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.

ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟ

ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΕΥΡΙΠΟΣ  Α.Σ.

 

12η Αγωνιστική

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.

ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΠΌ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΦΣ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.

ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.

Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.

ΕΥΡΙΠΟΣ  Α.Σ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ

 

13η Αγωνιστική

ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΠΌ

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ-ΕΥΡΙΠΟΣ  Α.Σ.

ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ

ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΦΣ

ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ

ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ-Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟ

 

  

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 24 Μαρτίου 2020 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΑΟΔ23
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ23
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ20
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ18
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ15
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ10
ΑΙΟΛΟΣ9
ΠΕΡΑ8
10 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 6
11 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ45
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ42
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ41
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ39
ΠΑΟΔ39
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ26
ΠΕΡΑ17
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 16
10 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ15
11 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ12
12 ΑΙΟΛΟΣ12
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ11
  P
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ26
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ22
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ22
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ21
ΠΑΟΔ16
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ16
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ15
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10
10 ΠΕΡΑ9
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ9
12 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
13 ΑΙΟΛΟΣ3

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ20
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 20
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ19
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ18
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ17
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ17
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ17
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ16
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 13
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12
11 ΕΟΝΘ12
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ11
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ10
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ9
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ39
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 38
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ34
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ32
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ31
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ31
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ29
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ28
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 26
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ24
11 ΕΟΝΘ23
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ23
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ23
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ21
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ19
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 18
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ15
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ14
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ14
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ14
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ13
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 13
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ12
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ12
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ12
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ12
13 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12
14 ΕΟΝΘ11

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 31
2

ΔΕΛΤΑ ΑΕ

23
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 21
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 20
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 15
6 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 12
7 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 4