Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 6 επισκέπτες συνδεδεμένους
Πρωτάθλημα και Κύπελλο Basket 2017-2018
Κυριακή, 10 Σεπτέμβριος 2017 12:54

basket 17 18

 

Η μπασκετική Έκρηξη ετοιμάζεται για μια ακόμη συναρπαστική χρονιά. Προηγήθηκε η μαγική εισαγωγή της Προοδευτικής στην Γ2 και της εκρηκτικής κερκίδας στα κλειστά της Θεσσαλονίκης, η άνοδος στην Γ1 και η πολύ καλή πορεία που είδε την Εκρηξάρα να τερματίζει 5η στον 2ο όμιλο.

 

Φέτος η πρώτη ευκαιρία να απολαύσουμε την ομάδα θα είναι για το κύπελλο απέναντι στον νικητή του ζευγαριού Αετός Φιλύρου - Μαύρα Πρόβατα Ευόσμου στα τέλη του Σεπτέμβρη.

 

Για το πρωτάθλημα το πρώτο παιχνίδι θα είναι λογικά την Κυριακή 1/10, στο κλουβί του 25ου Δημοτικού, απέναντι στον Άγ. Δημήτριο.

 

Για να δείτε τον όμιλο, το πρόγραμμα των αγωνιστικών, καθώς και την δομή του κυπέλλου, κλικ στο "περισσότερα"...

 

 

 

 

Ο όμιλος μας είναι:

 

ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ   
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ 
ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ    
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ  
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ     
ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
ΠΕΡΑ ΑΣ   
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ     
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ

 

 

Γ1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1  ος Γύρος

 

1η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                            ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ                                         ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ                                      ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..                             ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ                              ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ                           ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ                                            ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ                         ΠΕΡΑ ΑΣ                                                ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.                             ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ

 

2η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΑΓΚΑΔΑ                              ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ                                     ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ                  ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ                                       ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ

ΠΥΛΑΙΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.                                         ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ                    ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ                           ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ

Μ.Ε.Ν.Τ.                                  ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ                              ΠΕΡΑ ΑΣ

ΠΟΛΙΧΝΗΣ                             ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ                                    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.

 

3η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                            ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ                                         ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ                                      ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..                             ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥ                              ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ                           ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ                                            ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ                         ΠΕΡΑ ΑΣ                                                ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.

ΠΟΛΙΧΝΗΣ                             ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ                                    ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ

 

4η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΠΥΛΑΙΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.                                         ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ                    ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ                           ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..

Μ.Ε.Ν.Τ.                                  ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ                              ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.                             ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ                         ΠΕΡΑ ΑΣ                                                ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ                  ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ                                       ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ

 

5η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                            ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ                                         ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ                                      ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..                             ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ                              ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ                           ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ                                            ΠΕΡΑ ΑΣ

ΠΟΛΙΧΝΗΣ                             ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ                                    ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ

ΛΑΓΚΑΔΑ                              ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ                                     ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.

 

6η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

25ο Δημ.Σχολείο                    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ                           ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ

Μ.Ε.Ν.Τ.                                  ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ                              ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.                             ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ                         ΠΕΡΑ ΑΣ                                                ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ                                            ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ                    ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ

ΠΥΛΑΙΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.                                         ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ

 

7η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                            ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ                                         ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ                                      ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..                             ΠΕΡΑ ΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ                              ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ                           ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ

ΠΟΛΙΧΝΗΣ                             ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ                                    ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.

ΛΑΓΚΑΔΑ                              ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ                                     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ                  ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ                                       ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

8η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

25ο Δημ.Σχολείο                    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.                             ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ                         ΠΕΡΑ ΑΣ                                                ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ                                            ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..

ΣΤΑΥΡΟΥ                              ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ                           ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ

Μ.Ε.Ν.Τ.                                  ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ                              ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ                           ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ                    ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.

 

9η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                            ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ                                         ΠΕΡΑ ΑΣ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ                                      ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..                             ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

ΠΟΛΙΧΝΗΣ                             ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ                                    ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΛΑΓΚΑΔΑ                              ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ                                     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ                  ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ                                       ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ

ΠΥΛΑΙΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.                                         ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ

 

10η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ                                            ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ

ΣΤΑΥΡΟΥ                              ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ                           ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..                             ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ                         ΠΕΡΑ ΑΣ                                                ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.                             ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ

Μ.Ε.Ν.Τ.                                  ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ                              ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.

25ο Δημ.Σχολείο                    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ                           ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

11η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                            ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ                                         ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ                                      ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..

ΠΟΛΙΧΝΗΣ                             ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ                                    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ

ΛΑΓΚΑΔΑ                              ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ                                     ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ                  ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ                                       ΠΕΡΑ ΑΣ

ΠΥΛΑΙΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.                                         ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ                    ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ

 

12η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..                             ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ                                      ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ                              ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ                           ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ                                            ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ                         ΠΕΡΑ ΑΣ                                                ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.

25ο Δημ.Σχολείο                    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.                             ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

Μ.Ε.Ν.Τ.                                 ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ                              ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ

 

13η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                            ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ                                         ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ

ΠΟΛΙΧΝΗΣ                             ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ                                    ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ

ΛΑΓΚΑΔΑ                             ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ                                     ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ                  ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ                                       ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

ΠΥΛΑΙΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.                                         ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ                    ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΠΕΡΑ ΑΣ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ                           ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.

 

 

 

 

2  ος Γύρος

 

1η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΠΟΛΙΧΝΗΣ                             ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ                                    ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ

ΛΑΓΚΑΔΑ                             ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ                                     ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ                  ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ                                       ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..

ΠΥΛΑΙΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.                                         ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ                    ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ                           ΠΕΡΑ ΑΣ

Μ.Ε.Ν.Τ.                                 ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ                              ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.

 

2η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                            ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ                                         ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ                                      ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..                             ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.

ΣΤΑΥΡΟΥ                              ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ                           ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ                                            ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ                         ΠΕΡΑ ΑΣ                                                ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.                             ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ

 

3η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ                  ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ                                       ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ

ΠΥΛΑΙΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.                                         ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ                    ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..

25ο Δημ.Σχολείο                    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ                           ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

Μ.Ε.Ν.Τ.                                 ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ                              ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.                             ΠΕΡΑ ΑΣ

ΛΑΓΚΑΔΑ                              ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ                                     ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ

 

4η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                            ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ                                         ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.

25ο Δημ.Σχολείο                    ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ                                      ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..                             ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ                              ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ                           ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ                                            ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.

ΠΟΛΙΧΝΗΣ                             ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ                                    ΠΕΡΑ ΑΣ

ΛΑΓΚΑΔΑ                              ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ                                     ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ

 

5η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ                    ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ                           ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ

Μ.Ε.Ν.Τ.                                 ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ                              ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..

25ο Δημ.Σχολείο                    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.                             ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ                         ΠΕΡΑ ΑΣ                                                ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ                  ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ                                       ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ

ΠΥΛΑΙΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.                                         ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ

 

 

6η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                            ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ                                         ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ                                      ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..                             ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.

ΣΤΑΥΡΟΥ                              ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ                           ΠΕΡΑ ΑΣ

ΠΟΛΙΧΝΗΣ                             ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ                                    ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ

ΛΑΓΚΑΔΑ                              ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ                                     ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ                  ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ                                       ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.

 

7η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

Μ.Ε.Ν.Τ.                                  ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ                              ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.                             ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ                         ΠΕΡΑ ΑΣ                                                ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ                                            ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

ΠΥΛΑΙΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.                                         ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ                           ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ                    ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ

 

8η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                            ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ                                         ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.

25ο Δημ.Σχολείο                    ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ                                      ΠΕΡΑ ΑΣ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..                             ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ

ΠΟΛΙΧΝΗΣ                             ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ                                    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

ΛΑΓΚΑΔΑ                             ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ                                     ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ                  ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ                                       ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ

ΠΥΛΑΙΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.                                         ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

 

9η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ                         ΠΕΡΑ ΑΣ                                                ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ                                            ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ

ΣΤΑΥΡΟΥ                              ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ                           ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ                    ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.                             ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ

Μ.Ε.Ν.Τ.                                 ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ                              ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ                           ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.

 

10η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                            ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ                                         ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ                                      ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

ΠΟΛΙΧΝΗΣ                             ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ                                    ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..

ΛΑΓΚΑΔΑ                              ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ                                     ΠΕΡΑ ΑΣ

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ                  ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ                                       ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.

ΠΥΛΑΙΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.                                         ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ                    ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ

 

11η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΣΤΑΥΡΟΥ                              ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ                           ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..                             ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ                           ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ                                            ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ                         ΠΕΡΑ ΑΣ                                                ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.                             ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.

Μ.Ε.Ν.Τ.                                 ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ                              ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

 

12η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                            ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ                                         ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..

ΠΟΛΙΧΝΗΣ                             ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ                                    ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ

ΛΑΓΚΑΔΑ                              ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ                                     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ                  ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ                                       ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ

ΠΥΛΑΙΑΣ                               ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.                                         ΠΕΡΑ ΑΣ

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ                    ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.

25ο Δημ.Σχολείο                    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ                           ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ

 

13η Αγωνιστική

Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς

25ο Δημ.Σχολείο                    ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ                                      ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ

Μ.Ε.Ν.Τ.                                 ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ                              ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..                             ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ

ΣΤΑΥΡΟΥ                              ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ                           ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ                                            ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ                         ΠΕΡΑ ΑΣ                                                ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

25ο Δημ.Σχολείο                    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.                             ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ

 

 

 

 

Και για το κύπελλο, η δομή της διοργάνωσης είναι:

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Α ΦΑΣΗ 8-15/9)

Α1 ΒΕΛΛΕΡΟΦΝΤΗΣ-GBA
Α2 ΝΕΜΕΣΙΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ
Α3 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Α4 ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
Α5 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑ-ΜΑΚΕΔΩΝ
Α6 ΕΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
Α7 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΓΧΙΑΛΟΣ
Α8 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
Α9 ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ
Α10 ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΕΤΕΩΡΑ
Α11 ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ
Α12 ΑΕΤΟΣ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Β ΦΑΣΗ (8/9-28/9)

Β1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-Α9
Β2 ΔΕΗ-Α6
Β3 ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΛΑΓΥΝΑ
Β4 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ-Α10
Β5 Α1-ΚΑΝΑΡΗΣ
Β6 Α3-ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ
Β7 Α8-ΠΟΞ
Β8 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ.-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ
Β9 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ-ΚΟΥΦΑΛΙΑ
Β10 Α2-ΑΛΙΓΑΤΟΡΕΣ
Β11 Α11-ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Β12 Α12-ΕΔΗΛ
Β13 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
Β14 Α4-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Β15 ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
Β16 ΑΤΛΑΣ-ΑΕΝ ΚΡΗΝΗΣ
Β17 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ-ΑΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Β18 ΟΛΥΜΠΟΣ-ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ
Β19 ΠΑΟΔ-ΠΡΩΤΕΑΣ
Β20 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ-Α5
Β21 Α7-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Β22 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ-ΕΛΒΕΤΙΑ
Β23 ΑΡΜΕΝΙΚΗ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Β24 ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ-ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Γ ΦΑΣΗ (29/9-30/10)

Γ1 ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ-ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Γ2 ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γ3 ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-Β4
Γ4 Β12-DEI
Γ5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
Γ6 Β15-Β24
Γ7 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
Γ8 ΒΑΟ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γ9 Β9-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
Γ10 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ-Β1
Γ11 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒΙΚΟ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ
Γ12 ΔΑΣΩ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΕΟΙ
Γ13 Β11-ΒΑΣΙΛΙΚΑ
Γ14 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ-Β22
Γ15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΜΑΛΑΚΟΠΗ
Γ16 Β3-ΓΑΛΑΖΙΟΙ
Γ17 Β10-Β18
Γ18 Β8-Β14
Γ19 ΜΑΚΑΜΠΗ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
Γ20 ΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-Β6
Γ21 Β13-ΒΕΡΓΙΝΑ
Γ22 Β5-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
Γ23 Β20-Ν. ΒΟΤΣΗΣ
Γ24 ΟΛΥΜΠΟΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Γ25 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥ
Γ26 Β2-ΓΑΛΑΞΙΑΣ
Γ27 Β17-Β23
Γ28 ΕΥΚΑΡΠΙΑ ΝΕΩΝ-ΔΕΚΑ
Γ29 Β7-Β21
Γ30 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ.-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ
Γ31 Β16-Β19
Γ32 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Δ ΦΑΣΗ (1/11-22/12)

Δ1  Γ23-Γ3
Δ2 Γ21-Γ32
Δ3 729-Γ20
Δ4 Γ11-Γ5
Δ5 Γ31-Γ18
Δ6 Γ12-Γ22
Δ7 Γ10-Γ2
Δ8 Γ13-Γ28
Δ9 Γ24-Γ26
Δ10 Γ30-Γ27
Δ11 Γ6-Γ4
Δ12 Γ16-Γ17
Δ13 Γ7-Γ14
Δ14 Γ1-Γ15
Δ15 Γ9-Γ8
Δ16 Γ19-Γ25

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Ε ΦΑΣΗ (7/1-5/2)

Ε1 Δ4-Δ16
Ε2 Δ8-Δ9
Ε3 Δ6-Δ5
Ε4 Δ7-Δ2
Ε5 Δ10-Δ11
Ε6 Δ1-Δ12
Ε7 Δ13-Δ3
Ε8 Δ14-Δ15

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (6/2-28/2)

Π1 Ε8-Ε4
Π2 Ε3-Ε6
Π3 Ε7-Ε2
Π4 Ε1-Ε5

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (1/3-19/3)

Η1 Π3-Π1
Η2 Π2-Π4

ΤΕΛΙΚΟΣ

Τ1 Η2-Η1

 

 

Πάμε γερά Προοδευτικάρα!!!

Έκρηξη μέσα στο κλειστό! Προοδευτική θα τρελαθώ!

  

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 24 Μαρτίου 2020 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΑΟΔ23
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ23
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ20
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ18
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ15
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ10
ΑΙΟΛΟΣ9
ΠΕΡΑ8
10 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 6
11 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ45
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ42
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ41
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ39
ΠΑΟΔ39
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ26
ΠΕΡΑ17
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 16
10 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ15
11 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ12
12 ΑΙΟΛΟΣ12
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ11
  P
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ26
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ22
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ22
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ21
ΠΑΟΔ16
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ16
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ15
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10
10 ΠΕΡΑ9
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ9
12 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
13 ΑΙΟΛΟΣ3

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ20
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 20
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ19
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ18
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ17
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ17
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ17
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ16
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 13
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12
11 ΕΟΝΘ12
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ11
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ10
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ9
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ39
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 38
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ34
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ32
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ31
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ31
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ29
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ28
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 26
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ24
11 ΕΟΝΘ23
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ23
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ23
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ21
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ19
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 18
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ15
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ14
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ14
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ14
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ13
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 13
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ12
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ12
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ12
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ12
13 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12
14 ΕΟΝΘ11

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 31
2

ΔΕΛΤΑ ΑΕ

23
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 21
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 20
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 15
6 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 12
7 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 4