Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 8 επισκέπτες συνδεδεμένους
Η κληρωση του ομιλου μας
Πέμπτη, 03 Σεπτέμβριος 2009 09:10

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
Δόξα Αγίου Φανουρίου - Προοδευτική
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Φοίνικας Τούμπας
ΑΕ Ποντίων - Αναγέννηση Επταπυργίου
Κανάρης - Δόξα Λακκιάς
ΑΕ Μαρτίου - ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς
Ιπποκράτης Σουρωτής - Καπετάν Αγρας

2η αγωνιστική
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Δόξα Αγίου Φανουρίου
Προοδευτική - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Φοίνικας Τούμπας - Κανάρης
Αναγέννηση Επταπυργίου - ΑΕ Μαρτίου
Δόξα Λακκιάς - Ιπποκράτης Σουρωτής
ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς - Καπετάν Αγρας


3η αγωνιστική
Δόξα Αγίου Φανουρίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς
ΑΕ Ποντίων - Πυρσός Θεσσαλονίκης
Κανάρης - Προοδευτική
Ιπποκράτης Σουρωτής - Φοίνικας Τούμπας
Καπετάν Αγρας - Αναγέννηση Επταπυργίου
ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς - Δόξα Λακκιάς

4η αγωνιστική
ΑΕ Ποντίων - Δόξα Αγίου Φανουρίου
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Κανάρης
Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Μαρτίου
Προοδευτική - Ιπποκράτης Σουρωτής
Φοίνικας Τούμπας - ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς
Αναγέννηση Επταπυργίου - Δόξα Λακκιάς

5η αγωνιστική
Δόξα Αγίου Φανουρίου - Κανάρης
ΑΕ Μαρτίου - ΑΕ Ποντίων
Ιπποκράτης Σουρωτής - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Καπετάν Αγρας - Πυρσός Θεσσαλονίκης
ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς - Προοδευτική
Αναγέννηση Επταπυργίου - Φοίνικας Τούμπας

6η αγωνιστική
ΑΕ Μαρτίου - Δόξα Αγίου Φανουρίου
Κανάρης - Ιπποκράτης Σουρωτής
ΑΕ Ποντίων - Καπετάν Αγρας
Αργοναύτης Καλαμαριάς - ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Δόξα Λακκιάς
Προοδευτική - Αναγέννηση Επταπυργίου

7η αγωνιστική
Προοδευτική Ρεπο
Δόξα Αγίου Φανουρίου - Ιπποκράτης Σουρωτής
Καπετάν Αγρας - ΑΕ Μαρτίου
ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς - Κανάρης
Δόξα Λακκιάς - ΑΕ Ποντίων
Αναγέννηση Επταπυργίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Φοίνικας Τούμπας - Πυρσός Θεσσαλονίκης

8η αγωνιστική
Καπετάν Αγρας - Δόξα Αγίου Φανουρίου
Ιπποκράτης Σουρωτής - ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς
ΑΕ Μαρτίου - Δόξα Λακκιάς
Κανάρης - Αναγέννηση Επταπυργίου
ΑΕ Ποντίων - Φοίνικας Τούμπας
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Προοδευτική

9η αγωνιστική
Δόξα Αγίου Φανουρίου - ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς
Δόξα Λακκιάς - Καπετάν Αγρας
Αναγέννηση Επταπυργίου - Ιπποκράτης Σουρωτής
Φοίνικας Τούμπας - ΑΕ Μαρτίου
Προοδευτική - ΑΕ Ποντίων
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Πυρσός Θεσσαλονίκης

10η αγωνιστική
Δόξα Λακκιάς - Δόξα Αγίου Φανουρίου
ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς - Αναγέννηση Επταπυργίου
Καπετάν Αγρας - Φοίνικας Τούμπας
ΑΕ Μαρτίου - Προοδευτική
Κανάρης - Πυρσός Θεσσαλονίκης
ΑΕ Ποντίων - Αργοναύτης Καλαμαριάς

11η αγωνιστική
Δόξα Αγίου Φανουρίου - Αναγέννηση Επταπυργίου
Φοίνικας Τούμπας - Δόξα Λακκιάς
Προοδευτική - Καπετάν Αγρας
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Ιπποκράτης Σουρωτής
Αργοναύτης Καλαμαριάς - ΑΕ Μαρτίου
Κανάρης - ΑΕ Ποντίων

12η αγωνιστική
Φοίνικας Τούμπας - Δόξα Αγίου Φανουρίου
Δόξα Λακκιάς - Προοδευτική
ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς - Πυρσός Θεσσαλονίκης
Καπετάν Αγρας - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Ιπποκράτης Σουρωτής - ΑΕ Ποντίων
ΑΕ Μαρτίου - Κανάρης

13η αγωνιστική
Προοδευτική - Φοίνικας Τούμπας
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Αναγέννηση Επταπυργίου
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Δόξα Λακκιάς
ΑΕ Ποντίων - ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς
Κανάρης - Καπετάν Αγρας
Ιπποκράτης Σουρωτής - ΑΕ Μαρτίου

 

  

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 24 Μαρτίου 2020 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΑΟΔ23
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ23
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ20
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ18
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ15
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ10
ΑΙΟΛΟΣ9
ΠΕΡΑ8
10 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 6
11 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ45
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ42
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ41
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ39
ΠΑΟΔ39
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ26
ΠΕΡΑ17
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 16
10 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ15
11 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ12
12 ΑΙΟΛΟΣ12
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ11
  P
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ26
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ22
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ22
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ21
ΠΑΟΔ16
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ16
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ15
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10
10 ΠΕΡΑ9
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ9
12 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
13 ΑΙΟΛΟΣ3

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ20
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 20
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ19
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ18
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ17
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ17
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ17
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ16
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 13
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12
11 ΕΟΝΘ12
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ11
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ10
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ9
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ39
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 38
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ34
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ32
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ31
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ31
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ29
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ28
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 26
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ24
11 ΕΟΝΘ23
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ23
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ23
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ21
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ19
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 18
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ15
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ14
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ14
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ14
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ13
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 13
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ12
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ12
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ12
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ12
13 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12
14 ΕΟΝΘ11

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 31
2

ΔΕΛΤΑ ΑΕ

23
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 21
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 20
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 15
6 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 12
7 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 4