Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 14 επισκέπτες συνδεδεμένους
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ iCal export

Αγ Date
1 27/09/2014 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΘΜ4-2ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
2 12/10/2014 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ3-1ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
3 18/10/2014 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΠ3-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
4 26/10/2014 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ3-2ΠΑΠ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
5 02/11/2014 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ1-4ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
6 09/11/2014 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-1ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
7 15/11/2014 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ6-0ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
9 29/11/2014 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ5-0ΑΕΝ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ
10 13/12/2014 ΠΕΡΑ ΠΕΡ1-0ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
11 21/12/2014 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ0-1ΜΑΓ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
12 11/01/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ0-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
13 17/01/2015 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-5ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
14 31/01/2015 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΝΡ3-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
15 08/02/2015 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ4-1ΕΑΚ ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
16 15/02/2015 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-1ΕΘΜ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
17 22/02/2015 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ1-3ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
18 28/02/2015 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-3ΔΑΠ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
19 15/03/2015 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΑΠ1-4ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
20 22/03/2015 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ0-0ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
21 29/03/2015 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ3-0ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
22 05/04/2015 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-1ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
24 26/04/2015 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ ΑΕΝ0-5ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
25 02/05/2015 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-1ΠΕΡ ΠΕΡΑ
26 10/05/2015 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΓ1-0ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
27 16/05/2015 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ4-1ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
28 30/05/2015 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ5-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
29 03/06/2015 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-2ΠΝΡ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
30 07/06/2015 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΕΑΚ1-0ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 27 Ιανουαρίου 2019 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Κυ, 19 Ιαν 2020 13:15 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
(MEGALOU ALEKSANDROU)

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Πα, 17 Ιαν 2020 21:45 
Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(MENT)

Επόμενος Αγώνας Βόλλευ

Κυριακή, 26 Ιανουαρίου 2020, 20:00

Γ Τοπική ΕΠΕΣΘ 2019-2020

11η αγωνιστική

keraunos oreokastrou

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΥΟΣΜΟΣ 2010

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ : ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ15
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ14
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ13
ΠΑΟΔ13
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ8
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ6
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΑΙΟΛΟΣ6
10 ΠΕΡΑ5
11 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ3
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ29
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ29
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ26
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ24
ΠΑΟΔ20
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ16
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ15
ΠΕΡΑ12
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ12
10 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
11 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10
12 ΑΙΟΛΟΣ9
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ8
  P
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ16
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ14
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ13
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ10
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ9
7 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ8
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 7
ΠΑΟΔ7
10 ΠΕΡΑ7
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ6
12 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
13 ΑΙΟΛΟΣ3

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ14
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 14
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ14
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ13
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ13
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ11
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ10
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ10
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ9
10 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ8
11 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 8
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ7
13 ΕΟΝΘ7
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ6
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ25
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 24
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ22
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ22
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ21
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ20
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ20
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ19
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ18
10 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 17
11 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ15
12 ΕΟΝΘ15
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ15
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ14
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 10
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ10
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ10
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 9
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ9
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ9
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ8
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ8
10 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ8
11 ΕΟΝΘ8
12 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ8
13 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ8
14 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ7

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 19
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 16
3 ΔΕΛΤΑ ΑΕ 12
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 12
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 9
6 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 9
7 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 4