Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 11 επισκέπτες συνδεδεμένους
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ iCal export

Αγ Date
1 27/09/2014 ΠΕΡΑ ΠΕΡ2-1ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
2 11/10/2014 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ4-1ΜΑΓ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
3 18/10/2014 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ0-3ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
4 25/10/2014 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ4-0ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
5 01/11/2014 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ2-1ΠΝΡ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
6 09/11/2014 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΕΑΚ1-1ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
7 15/11/2014 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ6-0ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
8 22/11/2014 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ1-0ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
9 29/11/2014 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ0-3ΔΑΠ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
10 14/12/2014 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΑΠ0-7ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
11 20/12/2014 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ2-0ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
12 11/01/2015 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ0-4ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
13 18/01/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΘΜ1-1ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
15 07/02/2015 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ ΑΕΝ1-3ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
16 15/02/2015 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ1-2ΠΕΡ ΠΕΡΑ
17 22/02/2015 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΓ4-0ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
18 01/03/2015 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ1-0ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
19 15/03/2015 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ0-4ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
20 21/03/2015 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΝΡ1-0ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
21 28/03/2015 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ2-1ΕΑΚ ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
22 05/04/2015 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ1-1ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
23 19/04/2015 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ4-0ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
24 25/04/2015 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΠ2-0ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
25 03/05/2015 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ6-1ΠΑΠ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
26 09/05/2015 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ1-1ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
27 16/05/2015 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ3-2ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
28 30/05/2015 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ2-1ΕΘΜ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
30 07/06/2015 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ4-1ΑΕΝ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 Νοεμβρίου 2019 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Κυ, 24 Νοε 2019 15:00 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ
: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(AGIOS PAULOS)

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Πα, 22 Νοε 2019 21:45 
Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(KONTAXOPOULIO)

Επόμενος Αγώνας Βόλλευ

Κυριακή, 24 Νοεμβρίου 2019, 18:00

Γ Τοπική ΕΠΕΣΘ 2019-2020

4η αγωνιστική

ΕΥΟΣΜΟΣ 2010

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ

keraunos oreokastrou

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ : Αγ. Θεράποντα

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ9
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ7
ΠΑΟΔ7
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ6
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ5
ΠΕΡΑ4
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ3
10 ΑΙΟΛΟΣ3
11 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ2
12 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ1
13 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ16
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ15
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ14
ΠΑΟΔ14
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ11
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ11
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ9
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ8
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ7
10 ΠΕΡΑ5
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ4
12 ΑΙΟΛΟΣ3
13 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ9
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ8
ΠΑΟΔ7
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ6
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ6
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ5
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ3
10 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ3
11 ΠΕΡΑ1
12 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1
13 ΑΙΟΛΟΣ0

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ8
2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ8
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 8
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ8
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ7
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ6
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ5
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 5
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ5
11 ΕΟΝΘ4
12 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ4
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ3
14 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ3
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ13
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 13
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ12
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 11
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ11
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ11
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ11
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ11
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ10
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ10
11 ΕΟΝΘ9
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ8
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ7
14 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ7
  P
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 6
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ5
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 5
5 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ5
ΕΟΝΘ5
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ5
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ5
10 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ5
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ4
12 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ3
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ3
14 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ3

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 9
2 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 6
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 6
4 ΔΕΛΤΑ ΑΕ 3
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 2
6 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 1
7 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 0