Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 9 επισκέπτες συνδεδεμένους
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ iCal export

Αγ Date
1 27/09/2014 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ0-1ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
2 12/10/2014 ΑΙΟΛΟΣ ΑΙΟ2-1ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
3 18/10/2014 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ0-3ΑΕΚ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
5 01/11/2014 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ5-2ΑΕΝ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ
6 08/11/2014 ΠΕΡΑ ΠΕΡ2-2ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
7 16/11/2014 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ0-0ΜΑΓ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
8 23/11/2014 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ1-0ΕΘΜ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
9 30/11/2014 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΕΧ1-1ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
10 14/12/2014 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ1-1ΠΝΡ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11 21/12/2014 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΕΑΚ2-2ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
12 11/01/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ0-1ΑΕΕ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
13 18/01/2015 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ ΑΙΣ0-2ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
14 01/02/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ0-5ΔΑΠ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
15 08/02/2015 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΑΠ1-3ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
16 15/02/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ1-1ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
17 22/02/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ0-1ΑΙΟ ΑΙΟΛΟΣ
18 01/03/2015 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ ΑΕΚ1-0ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
20 22/03/2015 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ ΑΕΝ2-3ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
21 29/03/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ1-3ΠΕΡ ΠΕΡΑ
22 05/04/2015 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΓ3-1ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
23 19/04/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΘΜ2-0ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
24 26/04/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ2-0ΑΕΧ ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
25 02/05/2015 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΝΡ4-1ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
26 10/05/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ3-2ΕΑΚ ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
27 16/05/2015 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΕ4-1ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
28 30/05/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ5-1ΑΙΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
29 03/06/2015 ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΠ4-0ΕΘΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
30 06/06/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΑ4-2ΠΑΠ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 9 Μαρτίου 2020 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Σα, 29 Φεβ 2020 15:30 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΟΔ
ΠΑΟΔ
: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(PANORAMATOS)

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Πα, 06 Μαρ 2020 21:30 
Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(ASVESTOHORIOU)

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ23
ΠΑΟΔ20
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ18
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ17
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ15
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ10
ΑΙΟΛΟΣ9
ΠΕΡΑ8
10 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
11 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
12 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ42
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ39
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ38
ΠΑΟΔ36
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ36
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ23
ΠΕΡΑ17
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ15
10 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 13
11 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ12
12 ΑΙΟΛΟΣ12
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ11
  P
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ23
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ21
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ19
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ19
ΠΑΟΔ16
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ15
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ13
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10
10 ΠΕΡΑ9
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ9
12 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
13 ΑΙΟΛΟΣ3

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ20
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ19
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 18
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ16
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ16
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ15
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ15
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ15
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 13
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12
11 ΕΟΝΘ12
12 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ10
13 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ10
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ8
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ37
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 36
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ33
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ29
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ29
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ28
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ27
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 25
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ23
11 ΕΟΝΘ23
12 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ22
13 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ20
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ19
  P
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 18
2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ17
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ14
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ14
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ14
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ14
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ12
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ12
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ12
10 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 12
11 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ11
12 ΕΟΝΘ11
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ11
14 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ10

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 31
2

ΔΕΛΤΑ ΑΕ

23
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 21
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 20
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 15
6 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 12
7 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 4