Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 14 επισκέπτες συνδεδεμένους
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ iCal export

Αγ Date
1 27/09/2015 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ3-0ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
2 03/10/2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ1-1ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ
3 11/10/2015 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ7-0ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
4 17/10/2015 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ0-1ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ
5 25/10/2015 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ6-2ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ
6 31/10/2015 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ1-2ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ
7 07/11/2015 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ3-0Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ
8 14/11/2015 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ1-6ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ
9 22/11/2015 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ3-0ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
10 28/11/2015 ΠΑΝΟΡΑΜΑ1-2ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ
11 05/12/2015 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ4-0ΑΙΟΛΟΣ
12 12/12/2015 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ0-3ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ
13 20/12/2015 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ1-0ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
14 10/01/2016 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ0-2ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ
16 24/01/2016 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ1-5ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ
17 30/01/2016 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ3-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
18 07/02/2016 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ0-3ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ
19 13/02/2016 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ5-3ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
20 20/02/2016 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ/ΠΗ Θ/ΚΗΣ0-5ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ
21 28/02/2016 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ2-2ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
22 05/03/2016 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ0-1ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ
23 12/03/2016 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ3-2ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
24 19/03/2016 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ2-1ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ
25 27/03/2016 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ2-0ΠΑΝΟΡΑΜΑ
26 02/04/2016 ΑΙΟΛΟΣ1-2ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ
27 10/04/2016 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ1-0ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
28 16/04/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ3-4ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ
29 24/04/2016 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕ/ΧΩΡΙΟΥ4-1ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 Νοεμβρίου 2019 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Κυ, 24 Νοε 2019 15:00 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ
: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(AGIOS PAULOS)

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Πα, 22 Νοε 2019 21:45 
Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(KONTAXOPOULIO)

Επόμενος Αγώνας Βόλλευ

Κυριακή, 24 Νοεμβρίου 2019, 18:00

Γ Τοπική ΕΠΕΣΘ 2019-2020

4η αγωνιστική

ΕΥΟΣΜΟΣ 2010

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ

keraunos oreokastrou

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ : Αγ. Θεράποντα

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ9
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ7
ΠΑΟΔ7
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ6
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ5
ΠΕΡΑ4
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ3
10 ΑΙΟΛΟΣ3
11 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ2
12 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ1
13 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ16
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ15
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ14
ΠΑΟΔ14
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ11
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ11
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ9
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ8
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ7
10 ΠΕΡΑ5
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ4
12 ΑΙΟΛΟΣ3
13 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ9
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ8
ΠΑΟΔ7
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ6
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ6
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ5
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ3
10 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ3
11 ΠΕΡΑ1
12 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1
13 ΑΙΟΛΟΣ0

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ8
2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ8
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 8
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ8
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ7
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ6
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ5
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 5
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ5
11 ΕΟΝΘ4
12 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ4
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ3
14 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ3
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ13
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 13
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ12
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 11
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ11
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ11
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ11
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ11
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ10
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ10
11 ΕΟΝΘ9
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ8
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ7
14 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ7
  P
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 6
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ5
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 5
5 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ5
ΕΟΝΘ5
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ5
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ5
10 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ5
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ4
12 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ3
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ3
14 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ3

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 9
2 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 6
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 6
4 ΔΕΛΤΑ ΑΕ 3
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 2
6 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 1
7 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 0