Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 10 επισκέπτες συνδεδεμένους
Γ2 ΜΠΑΣΚΕΤ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ iCal export

Αγ Date
1 28/09/2015 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΞΑ57-41ΠΟΞ Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
2 04/10/2015 Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟΞ41-56ΑΑΘ Α.Ε.Κ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3 11/10/2015 Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΗ87-46ΠΟΞ Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
4 16/10/2015 Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟΞ53-66ΑΡΜ ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Α.Π.Ο.
5 31/10/2015 ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΔΑΙ58-54ΠΟΞ Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
6 08/11/2015 Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟΞ45-71ΓΣΜ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
7 14/11/2015 ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΑ59-40ΠΟΞ Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
8 22/11/2015 Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟΞ50-83ΑΡΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
9 27/11/2015 Α.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑ ΑΓΝ69-42ΠΟΞ Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
10 06/12/2015 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΘ46-48ΠΟΞ Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
11 13/12/2015 Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟΞ57-61ΑΣΕ ΕΥΡΙΠΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
12 18/12/2015 Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟΜ66-39ΠΟΞ Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
13 10/01/2016 Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟΞ41-57ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
14 17/01/2016 Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟΞ45-55ΑΞΑ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
15 25/01/2016 Α.Ε.Κ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΑΘ20-0ΠΟΞ Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
16 31/01/2016 Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟΞ42-61ΜΑΗ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
17 07/02/2016 ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Α.Π.Ο. ΑΡΜ48-38ΠΟΞ Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
18 14/02/2016 Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟΞ43-55ΔΑΙ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
19 22/02/2016 Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣΜ62-41ΠΟΞ Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
20 28/02/2016 Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟΞ64-63ΜΑΑ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
21 07/03/2016 ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΣ114-51ΠΟΞ Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
22 20/03/2016 Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟΞ47-41ΑΓΝ Α.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑ
23 03/04/2016 Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟΞ41-51ΟΛΘ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
24 06/04/2016 ΕΥΡΙΠΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΣΕ53-67ΠΟΞ Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
25 17/04/2016 Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟΞ59-60ΑΟΜ Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
26 23/04/2016 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ52-41ΠΟΞ Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 Νοεμβρίου 2019 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Κυ, 24 Νοε 2019 15:00 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ
: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(AGIOS PAULOS)

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Πα, 22 Νοε 2019 21:45 
Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(KONTAXOPOULIO)

Επόμενος Αγώνας Βόλλευ

Κυριακή, 24 Νοεμβρίου 2019, 18:00

Γ Τοπική ΕΠΕΣΘ 2019-2020

4η αγωνιστική

ΕΥΟΣΜΟΣ 2010

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ

keraunos oreokastrou

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ : Αγ. Θεράποντα

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ9
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ7
ΠΑΟΔ7
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ6
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ5
ΠΕΡΑ4
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ3
10 ΑΙΟΛΟΣ3
11 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ2
12 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ1
13 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ16
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ15
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ14
ΠΑΟΔ14
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ11
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ11
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ9
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ8
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ7
10 ΠΕΡΑ5
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ4
12 ΑΙΟΛΟΣ3
13 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ9
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ8
ΠΑΟΔ7
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ6
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ6
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ5
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ3
10 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ3
11 ΠΕΡΑ1
12 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1
13 ΑΙΟΛΟΣ0

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ8
2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ8
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 8
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ8
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ7
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ6
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ5
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 5
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ5
11 ΕΟΝΘ4
12 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ4
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ3
14 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ3
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ13
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 13
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ12
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 11
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ11
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ11
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ11
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ11
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ10
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ10
11 ΕΟΝΘ9
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ8
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ7
14 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ7
  P
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 6
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ5
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 5
5 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ5
ΕΟΝΘ5
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ5
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ5
10 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ5
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ4
12 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ3
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ3
14 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ3

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 9
2 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 6
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 6
4 ΔΕΛΤΑ ΑΕ 3
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 2
6 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 1
7 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 0