Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 4 επισκέπτες συνδεδεμένους
Γ2 ΜΠΑΣΚΕΤ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ iCal export

Αγ Date
1 25/09/2015 Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟΜ99-37ΑΣΕ ΕΥΡΙΠΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
2 02/10/2015 Α.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑ ΑΓΝ49-61ΑΟΜ Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
3 10/10/2015 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ45-52ΑΟΜ Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
4 16/10/2015 Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟΜ46-57ΑΞΑ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
5 02/11/2015 Α.Ε.Κ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΑΘ47-55ΑΟΜ Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
6 06/11/2015 Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟΜ60-45ΜΑΗ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
7 15/11/2015 ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Α.Π.Ο. ΑΡΜ39-62ΑΟΜ Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
8 20/11/2015 Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟΜ59-54ΔΑΙ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
9 30/11/2015 Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣΜ60-58ΑΟΜ Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
10 04/12/2015 Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟΜ75-49ΜΑΑ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
11 14/12/2015 ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΣ88-56ΑΟΜ Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
12 18/12/2015 Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟΜ66-39ΠΟΞ Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
13 10/01/2016 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΘ52-51ΑΟΜ Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
14 13/01/2016 ΕΥΡΙΠΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΣΕ45-87ΑΟΜ Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
15 22/01/2016 Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟΜ61-51ΑΓΝ Α.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑ
16 29/01/2016 Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟΜ35-46ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
17 08/02/2016 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΞΑ65-71ΑΟΜ Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
18 12/02/2016 Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟΜ59-35ΑΑΘ Α.Ε.Κ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
19 21/02/2016 Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΗ58-53ΑΟΜ Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
20 26/02/2016 Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟΜ43-36ΑΡΜ ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Α.Π.Ο.
21 05/03/2016 ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΔΑΙ54-53ΑΟΜ Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
22 18/03/2016 Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟΜ52-58ΓΣΜ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
23 02/04/2016 ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΑ50-87ΑΟΜ Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
24 08/04/2016 Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟΜ49-81ΑΡΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
25 17/04/2016 Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟΞ59-60ΑΟΜ Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
26 22/04/2016 Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟΜ53-63ΟΛΘ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 24 Μαρτίου 2020 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΑΟΔ23
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ23
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ20
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ18
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ15
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ10
ΑΙΟΛΟΣ9
ΠΕΡΑ8
10 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 6
11 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ45
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ42
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ41
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ39
ΠΑΟΔ39
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ26
ΠΕΡΑ17
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 16
10 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ15
11 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ12
12 ΑΙΟΛΟΣ12
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ11
  P
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ26
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ22
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ22
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ21
ΠΑΟΔ16
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ16
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ15
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10
10 ΠΕΡΑ9
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ9
12 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
13 ΑΙΟΛΟΣ3

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ20
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 20
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ19
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ18
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ17
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ17
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ17
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ16
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 13
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12
11 ΕΟΝΘ12
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ11
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ10
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ9
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ39
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 38
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ34
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ32
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ31
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ31
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ29
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ28
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 26
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ24
11 ΕΟΝΘ23
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ23
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ23
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ21
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ19
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 18
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ15
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ14
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ14
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ14
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ13
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 13
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ12
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ12
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ12
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ12
13 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12
14 ΕΟΝΘ11

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 31
2

ΔΕΛΤΑ ΑΕ

23
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 21
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 20
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 15
6 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 12
7 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 4