Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 10 επισκέπτες συνδεδεμένους
Γ2 ΜΠΑΣΚΕΤ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ iCal export

Αγ Date
1 27/09/2015 ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Α.Π.Ο. ΑΡΜ43-49ΓΣΜ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
2 05/10/2015 Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣΜ59-48ΔΑΙ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
3 09/10/2015 Α.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑ ΑΓΝ55-66ΓΣΜ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
4 17/10/2015 ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΑ32-70ΓΣΜ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
5 02/11/2015 Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣΜ53-90ΑΡΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
6 08/11/2015 Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟΞ45-71ΓΣΜ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
7 16/11/2015 Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣΜ57-48ΟΛΘ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
8 25/11/2015 ΕΥΡΙΠΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΣΕ33-74ΓΣΜ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
9 30/11/2015 Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣΜ60-58ΑΟΜ Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
10 05/12/2015 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ73-62ΓΣΜ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
11 14/12/2015 Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣΜ74-59ΑΞΑ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
12 21/12/2015 Α.Ε.Κ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΑΘ61-73ΓΣΜ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
13 11/01/2016 Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣΜ53-65ΜΑΗ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
14 18/01/2016 Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣΜ48-67ΑΡΜ ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Α.Π.Ο.
15 23/01/2016 ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΔΑΙ55-62ΓΣΜ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
16 01/02/2016 Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣΜ77-72ΑΓΝ Α.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑ
17 08/02/2016 Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣΜ77-42ΜΑΑ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
18 15/02/2016 ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΣ99-54ΓΣΜ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
19 22/02/2016 Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣΜ62-41ΠΟΞ Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
20 28/02/2016 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΘ50-56ΓΣΜ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
21 07/03/2016 Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣΜ76-53ΑΣΕ ΕΥΡΙΠΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
22 18/03/2016 Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟΜ52-58ΓΣΜ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
23 04/04/2016 Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣΜ54-57ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
24 11/04/2016 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΞΑ61-41ΓΣΜ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
25 18/04/2016 Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣΜ82-67ΑΑΘ Α.Ε.Κ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
26 24/04/2016 Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΗ88-69ΓΣΜ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 24 Μαρτίου 2020 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΑΟΔ23
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ23
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ20
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ18
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ15
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ10
ΑΙΟΛΟΣ9
ΠΕΡΑ8
10 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 6
11 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ45
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ42
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ41
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ39
ΠΑΟΔ39
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ26
ΠΕΡΑ17
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 16
10 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ15
11 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ12
12 ΑΙΟΛΟΣ12
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ11
  P
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ26
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ22
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ22
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ21
ΠΑΟΔ16
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ16
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ15
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10
10 ΠΕΡΑ9
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ9
12 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
13 ΑΙΟΛΟΣ3

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ20
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 20
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ19
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ18
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ17
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ17
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ17
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ16
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 13
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12
11 ΕΟΝΘ12
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ11
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ10
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ9
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ39
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 38
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ34
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ32
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ31
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ31
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ29
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ28
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 26
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ24
11 ΕΟΝΘ23
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ23
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ23
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ21
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ19
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 18
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ15
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ14
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ14
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ14
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ13
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 13
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ12
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ12
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ12
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ12
13 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12
14 ΕΟΝΘ11

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 31
2

ΔΕΛΤΑ ΑΕ

23
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 21
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 20
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 15
6 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 12
7 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 4