Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 15 επισκέπτες συνδεδεμένους
Γ2 ΜΠΑΣΚΕΤ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ iCal export

Αγ Date
1 27/09/2015 Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΗ87-25ΜΑΑ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2 05/10/2015 ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΣ77-68ΜΑΗ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
3 11/10/2015 Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΗ87-46ΠΟΞ Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
4 18/10/2015 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΘ67-66ΜΑΗ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
5 01/11/2015 Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΗ86-35ΑΣΕ ΕΥΡΙΠΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
6 06/11/2015 Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟΜ60-45ΜΑΗ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
7 15/11/2015 Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΗ71-70ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
8 22/11/2015 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΞΑ59-56ΜΑΗ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
9 29/11/2015 Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΗ75-53ΑΑΘ Α.Ε.Κ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10 06/12/2015 Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΗ79-65ΑΓΝ Α.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑ
11 13/12/2015 ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Α.Π.Ο. ΑΡΜ44-51ΜΑΗ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
12 20/12/2015 Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΗ71-46ΔΑΙ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
13 11/01/2016 Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣΜ53-65ΜΑΗ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
14 16/01/2016 ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΑ43-68ΜΑΗ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
15 24/01/2016 Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΗ36-91ΑΡΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
16 31/01/2016 Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟΞ42-61ΜΑΗ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
17 07/02/2016 Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΗ60-37ΟΛΘ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
18 17/02/2016 ΕΥΡΙΠΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΣΕ41-56ΜΑΗ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
19 21/02/2016 Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΗ58-53ΑΟΜ Α.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
20 27/02/2016 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ66-72ΜΑΗ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
21 06/03/2016 Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΗ72-56ΑΞΑ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
22 21/03/2016 Α.Ε.Κ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΑΘ42-62ΜΑΗ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
23 01/04/2016 Α.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑ ΑΓΝ46-69ΜΑΗ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
24 10/04/2016 Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΗ60-48ΑΡΜ ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Α.Π.Ο.
25 16/04/2016 ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΔΑΙ48-52ΜΑΗ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
26 24/04/2016 Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΗ88-69ΓΣΜ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 Νοεμβρίου 2019 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Σα, 23 Νοε 2019 00:00 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ
: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(AGIOS PAULOS)

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Επόμενος Αγώνας Βόλλευ

Κυριακή, 24 Νοεμβρίου 2019, 18:00

Γ Τοπική ΕΠΕΣΘ 2019-2020

4η αγωνιστική

ΕΥΟΣΜΟΣ 2010

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ

keraunos oreokastrou

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ : Αγ. Θεράποντα

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ9
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ7
ΠΑΟΔ7
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ6
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ5
ΠΕΡΑ4
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ3
10 ΑΙΟΛΟΣ3
11 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ2
12 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ1
13 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ16
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ15
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ14
ΠΑΟΔ14
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ11
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ11
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ9
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ8
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ7
10 ΠΕΡΑ5
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ4
12 ΑΙΟΛΟΣ3
13 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ9
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ8
ΠΑΟΔ7
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ6
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ6
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ5
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ3
10 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ3
11 ΠΕΡΑ1
12 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1
13 ΑΙΟΛΟΣ0

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ8
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 8
3 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ6
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ5
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ5
ΕΟΝΘ4
10 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 3
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ3
12 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ3
13 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ3
14 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ3
  P
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ11
2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 11
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ10
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ10
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ9
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ9
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ9
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 9
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ9
11 ΕΟΝΘ8
12 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ7
13 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ7
14 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ6
  P
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 6
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ5
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ4
ΕΟΝΘ4
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ4
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ4
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ4
10 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ4
11 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ3
12 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ3
13 ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 3
14 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ3

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Β' Τοπική - 2ος Όμιλος

Β
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 6
2 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 3
3 ΔΕΛΤΑ ΑΕ 3
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 3
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 2
6 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 1
7 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 0