Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 8 επισκέπτες συνδεδεμένους
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ iCal export

Αγ Date
1 18/09/2016 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ1-2ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
2 25/09/2016 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ0-1ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
3 01/10/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ1-1ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
4 09/10/2016 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ3-2ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
5 15/10/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ2-2ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
6 23/10/2016 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ1-2ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
7 06/11/2016 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ0-1ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
8 13/11/2016 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ0-2ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
9 19/11/2016 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ3-0ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
10 26/11/2016 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ3-1ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
11 03/12/2016 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ2-1ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
12 10/12/2016 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ1-0ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
13 17/12/2016 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ3-4ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
14 21/01/2017 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ1-3ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
15 28/01/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ2-2ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
16 05/02/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ1-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
17 12/02/2017 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ3-1ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
18 18/02/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ0-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
19 25/02/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ0-2ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
20 04/03/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ0-1ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
21 11/03/2017 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ0-1ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
22 18/03/2017 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ3-3ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
23 25/03/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ0-5ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
24 01/04/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ4-0ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
25 08/04/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ1-3ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
26 22/04/2017 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ0-2ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 27 Ιανουαρίου 2019 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Κυ, 19 Ιαν 2020 13:15 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
(MEGALOU ALEKSANDROU)

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Πα, 17 Ιαν 2020 21:45 
Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(MENT)

Επόμενος Αγώνας Βόλλευ

Κυριακή, 26 Ιανουαρίου 2020, 20:00

Γ Τοπική ΕΠΕΣΘ 2019-2020

11η αγωνιστική

keraunos oreokastrou

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΥΟΣΜΟΣ 2010

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ : ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ15
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ14
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ13
ΠΑΟΔ13
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ8
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ6
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΑΙΟΛΟΣ6
10 ΠΕΡΑ5
11 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ3
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ29
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ29
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ26
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ24
ΠΑΟΔ20
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ16
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ15
ΠΕΡΑ12
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ12
10 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
11 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10
12 ΑΙΟΛΟΣ9
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ8
  P
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ16
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ14
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ13
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ10
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ9
7 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ8
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 7
ΠΑΟΔ7
10 ΠΕΡΑ7
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ6
12 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
13 ΑΙΟΛΟΣ3

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ14
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 14
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ14
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ13
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ13
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ11
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ10
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ10
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ9
10 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ8
11 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 8
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ7
13 ΕΟΝΘ7
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ6
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ25
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 24
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ22
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ22
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ21
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ20
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ20
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ19
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ18
10 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 17
11 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ15
12 ΕΟΝΘ15
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ15
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ14
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 10
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ10
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ10
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 9
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ9
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ9
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ8
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ8
10 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ8
11 ΕΟΝΘ8
12 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ8
13 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ8
14 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ7

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 19
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 16
3 ΔΕΛΤΑ ΑΕ 12
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 12
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 9
6 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 9
7 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 4