Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 12 επισκέπτες συνδεδεμένους
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ iCal export

Αγ Date
1 18/09/2016 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ2-2ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
2 24/09/2016 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ0-4ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
3 02/10/2016 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ3-0ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
4 08/10/2016 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ2-2ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
5 15/10/2016 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ3-0ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
6 22/10/2016 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ2-1ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
7 06/11/2016 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ0-1ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
8 13/11/2016 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ1-0ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
9 19/11/2016 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ1-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
10 27/11/2016 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ2-2ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
11 04/12/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ5-0ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
12 10/12/2016 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ2-7ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
13 18/12/2016 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ5-1ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
14 21/01/2017 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ1-0ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
15 28/01/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ3-2ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
16 04/02/2017 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ1-3ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
17 12/02/2017 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ1-0ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
18 18/02/2017 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ0-2ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
19 25/02/2017 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ3-2ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
20 04/03/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ0-1ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
21 11/03/2017 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ1-1ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
22 18/03/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ0-1ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
23 25/03/2017 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ4-0ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
24 01/04/2017 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ3-4ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
25 08/04/2017 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ0-2ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
26 22/04/2017 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ3-1ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 Νοεμβρίου 2019 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Σα, 23 Νοε 2019 00:00 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ
: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(AGIOS PAULOS)

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Σα, 16 Νοε 2019 17:00 
Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
: ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
(25o DIMOTIKO SCH)

Επόμενος Αγώνας Βόλλευ

Κυριακή, 24 Νοεμβρίου 2019, 18:00

Γ Τοπική ΕΠΕΣΘ 2019-2020

4η αγωνιστική

ΕΥΟΣΜΟΣ 2010

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ

keraunos oreokastrou

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ : Αγ. Θεράποντα

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ9
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ7
ΠΑΟΔ7
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ6
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ5
ΠΕΡΑ4
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ3
10 ΑΙΟΛΟΣ3
11 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ2
12 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ1
13 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ16
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ15
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ14
ΠΑΟΔ14
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ11
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ11
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ9
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ8
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ7
10 ΠΕΡΑ5
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ4
12 ΑΙΟΛΟΣ3
13 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ9
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ8
ΠΑΟΔ7
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ6
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ6
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ5
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ3
10 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ3
11 ΠΕΡΑ1
12 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1
13 ΑΙΟΛΟΣ0

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ8
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 8
3 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ6
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ5
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ5
ΕΟΝΘ4
10 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 3
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ3
12 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ3
13 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ3
14 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ3
  P
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ11
2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 11
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ10
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ10
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ9
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ9
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ9
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 9
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ9
11 ΕΟΝΘ8
12 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ7
13 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ7
14 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ6
  P
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 6
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ5
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ4
ΕΟΝΘ4
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ4
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ4
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ4
10 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ4
11 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ3
12 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ3
13 ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 3
14 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ3

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Β' Τοπική - 2ος Όμιλος

Β
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 6
2 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 3
3 ΔΕΛΤΑ ΑΕ 3
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 3
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 2
6 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 1
7 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 0