Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 16 επισκέπτες συνδεδεμένους
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ iCal export

Αγ Date
1 18/09/2016 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ2-2ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
2 25/09/2016 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ2-1ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
3 02/10/2016 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ2-3ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
4 08/10/2016 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ5-3ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
5 15/10/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ3-1ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
6 22/10/2016 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ0-0ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
7 06/11/2016 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ1-4ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
8 12/11/2016 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ7-0ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ
9 20/11/2016 ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ3-1ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
10 26/11/2016 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ3-1ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
11 04/12/2016 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ1-1ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
12 10/12/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ4-6ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
13 17/12/2016 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ1-0ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
14 21/01/2017 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ1-0ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
15 28/01/2017 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ1-1ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16 04/02/2017 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ3-5ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
17 12/02/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ4-0ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
18 18/02/2017 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ4-2ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
19 25/02/2017 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ1-1ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
20 04/03/2017 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ2-0ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
21 12/03/2017 ΑΙΣΧΥΛΟΣ Α.ΠΑΥΛΟΥ-ΣΥ1-7ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
22 18/03/2017 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ4-1ΕΝΩΣΗ ΑΝ/ΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
23 25/03/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ0-5ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
24 01/04/2017 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ1-3ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
25 08/04/2017 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ4-2ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
26 23/04/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ2-1ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 Νοεμβρίου 2019 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Κυ, 24 Νοε 2019 15:00 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ
: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(AGIOS PAULOS)

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Πα, 22 Νοε 2019 21:45 
Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(KONTAXOPOULIO)

Επόμενος Αγώνας Βόλλευ

Κυριακή, 24 Νοεμβρίου 2019, 18:00

Γ Τοπική ΕΠΕΣΘ 2019-2020

4η αγωνιστική

ΕΥΟΣΜΟΣ 2010

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ

keraunos oreokastrou

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ : Αγ. Θεράποντα

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ9
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ7
ΠΑΟΔ7
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ6
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ5
ΠΕΡΑ4
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ3
10 ΑΙΟΛΟΣ3
11 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ2
12 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ1
13 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ16
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ15
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ14
ΠΑΟΔ14
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ11
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ11
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ9
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ8
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ7
10 ΠΕΡΑ5
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ4
12 ΑΙΟΛΟΣ3
13 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ9
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ8
ΠΑΟΔ7
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ6
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ6
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ5
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ3
10 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ3
11 ΠΕΡΑ1
12 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1
13 ΑΙΟΛΟΣ0

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ8
2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ8
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 8
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ8
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ7
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ6
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ5
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 5
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ5
11 ΕΟΝΘ4
12 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ4
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ3
14 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ3
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ13
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 13
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ12
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 11
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ11
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ11
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ11
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ11
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ10
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ10
11 ΕΟΝΘ9
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ8
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ7
14 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ7
  P
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 6
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ5
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 5
5 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ5
ΕΟΝΘ5
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ5
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ5
10 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ5
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ4
12 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ3
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ3
14 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ3

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 9
2 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 6
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 6
4 ΔΕΛΤΑ ΑΕ 3
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 2
6 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 1
7 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 0