Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 12 επισκέπτες συνδεδεμένους
Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ iCal export

Αγ Date
1 23/09/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ63-54ΜΑΜ Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
2 03/10/2016 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ68-49ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 07/10/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ55-46ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
4 17/10/2016 ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΣ95-53ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 21/10/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ58-66ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
6 07/11/2016 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ70-67ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 11/11/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ54-61ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
8 20/11/2016 ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI DEI71-49ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
9 25/11/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ59-47ΦΙΛ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
10 02/12/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ62-41ΕΛΒ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005
11 11/12/2016 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ77-59ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
12 16/12/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ51-67ΜΠΟ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ
13 08/01/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ ΕΘΣ75-76ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
14 15/01/2017 Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΜ61-71ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
15 20/01/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ43-54ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
16 30/01/2017 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ64-59ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
17 03/02/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ46-73ΑΡΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
18 10/02/2017 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ50-47ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19 15/02/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ64-57ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
20 03/03/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ56-53ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21 08/03/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ72-76DEI ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI
22 16/03/2017 ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛ44-60ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
23 29/03/2017 ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΕΛΒ0-20ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
24 07/04/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ44-56ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
25 19/04/2017 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ ΜΠΟ71-47ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
26 27/04/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ76-70ΕΘΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 Νοεμβρίου 2019 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Σα, 23 Νοε 2019 00:00 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ
: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(AGIOS PAULOS)

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Επόμενος Αγώνας Βόλλευ

Κυριακή, 24 Νοεμβρίου 2019, 18:00

Γ Τοπική ΕΠΕΣΘ 2019-2020

4η αγωνιστική

ΕΥΟΣΜΟΣ 2010

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ

keraunos oreokastrou

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ : Αγ. Θεράποντα

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ9
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ7
ΠΑΟΔ7
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ6
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ5
ΠΕΡΑ4
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ3
10 ΑΙΟΛΟΣ3
11 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ2
12 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ1
13 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ16
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ15
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ14
ΠΑΟΔ14
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ11
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ11
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ9
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ8
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ7
10 ΠΕΡΑ5
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ4
12 ΑΙΟΛΟΣ3
13 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ9
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ8
ΠΑΟΔ7
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ6
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ6
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ5
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ3
10 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ3
11 ΠΕΡΑ1
12 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1
13 ΑΙΟΛΟΣ0

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ8
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 8
3 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ6
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ5
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ5
ΕΟΝΘ4
10 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 3
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ3
12 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ3
13 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ3
14 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ3
  P
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ11
2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 11
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ10
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ10
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ9
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ9
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ9
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 9
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ9
11 ΕΟΝΘ8
12 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ7
13 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ7
14 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ6
  P
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 6
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ5
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ4
ΕΟΝΘ4
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ4
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ4
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ4
10 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ4
11 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ3
12 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ3
13 ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 3
14 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ3

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Β' Τοπική - 2ος Όμιλος

Β
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 6
2 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 3
3 ΔΕΛΤΑ ΑΕ 3
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 3
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 2
6 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 1
7 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 0