Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 11 επισκέπτες συνδεδεμένους
Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ iCal export

Αγ Date
1 22/09/2016 ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛ63-86ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
2 03/10/2016 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ68-49ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 09/10/2016 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ56-65ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
4 17/10/2016 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ66-47ΜΠΟ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ
5 23/10/2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ ΕΘΣ58-64ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
6 07/11/2016 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ88-61ΜΑΜ Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
7 14/11/2016 ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΕΛΒ39-68ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
8 21/11/2016 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ50-81ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
9 28/11/2016 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ62-48ΑΡΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
10 02/12/2016 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ60-65ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
11 12/12/2016 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ70-61ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
12 18/12/2016 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ49-79ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
13 09/01/2017 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ81-74DEI ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI
14 15/01/2017 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ90-46ΦΙΛ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
15 20/01/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ43-54ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
16 02/02/2017 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ72-53ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
17 06/02/2017 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ ΜΠΟ56-76ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
18 13/02/2017 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ82-61ΕΘΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ
19 15/02/2017 Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΜ53-71ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
20 03/03/2017 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ20-0ΕΛΒ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005
21 08/03/2017 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ83-45ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
22 16/03/2017 ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΣ66-65ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
23 29/03/2017 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ72-65ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
24 06/04/2017 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ65-89ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
25 19/04/2017 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΑΣ94-64ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
26 27/04/2017 ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI DEI81-67ΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 Νοεμβρίου 2019 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Κυ, 24 Νοε 2019 15:00 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ
: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(AGIOS PAULOS)

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Πα, 22 Νοε 2019 21:45 
Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(KONTAXOPOULIO)

Επόμενος Αγώνας Βόλλευ

Κυριακή, 24 Νοεμβρίου 2019, 18:00

Γ Τοπική ΕΠΕΣΘ 2019-2020

4η αγωνιστική

ΕΥΟΣΜΟΣ 2010

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ

keraunos oreokastrou

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ : Αγ. Θεράποντα

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ9
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ7
ΠΑΟΔ7
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ6
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ5
ΠΕΡΑ4
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ3
10 ΑΙΟΛΟΣ3
11 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ2
12 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ1
13 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ16
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ15
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ14
ΠΑΟΔ14
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ11
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ11
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ9
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ8
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ7
10 ΠΕΡΑ5
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ4
12 ΑΙΟΛΟΣ3
13 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ9
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ8
ΠΑΟΔ7
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ6
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ6
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ5
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ3
10 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ3
11 ΠΕΡΑ1
12 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1
13 ΑΙΟΛΟΣ0

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ8
2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ8
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 8
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ8
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ7
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ6
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ5
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 5
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ5
11 ΕΟΝΘ4
12 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ4
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ3
14 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ3
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ13
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 13
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ12
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 11
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ11
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ11
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ11
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ11
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ10
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ10
11 ΕΟΝΘ9
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ8
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ7
14 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ7
  P
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 6
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ5
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 5
5 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ5
ΕΟΝΘ5
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ5
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ5
10 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ5
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ4
12 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ3
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ3
14 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ3

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 9
2 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 6
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 6
4 ΔΕΛΤΑ ΑΕ 3
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 2
6 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 1
7 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 0