Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 93 επισκέπτες συνδεδεμένους
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ iCal export

Αγ Date
1 24/09/2017 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ3-4ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
2 30/09/2017 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ3-1ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3 07/10/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ3-0ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
4 14/10/2017 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ0-2ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
5 21/10/2017 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ1-0ΣΑΝΤΟΣ
6 05/11/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ2-3ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
7 11/11/2017 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ0-3ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
8 18/11/2017 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ2-3ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
9 25/11/2017 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ2-4ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
10 02/12/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ1-1ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
11 09/12/2017 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ5-2ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
12 13/01/2018 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ2-4ΠΑΟΔ
13 20/01/2018 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ2-3ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
14 27/01/2018 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ1-0ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
15 03/02/2018 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ1-0ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
16 10/02/2018 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ1-5ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
17 17/02/2018 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ2-0ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
18 24/02/2018 ΣΑΝΤΟΣ2-2ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
19 04/03/2018 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ0-2ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
20 10/03/2018 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ3-1ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
21 17/03/2018 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ0-1ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
22 31/03/2018 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ0-1ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
23 14/04/2018 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ1-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
24 21/04/2018 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ0-3ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
25 28/04/2018 ΠΑΟΔ6-3ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
26 05/05/2018 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ3-1ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 3 Φεβρουαρίου 2020 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Επόμενος Αγώνας Βόλλευ

Κυριακή, 02 Φεβρουαρίου 2020, 18:00

Γ Τοπική ΕΠΕΣΘ 2019-2020

12η αγωνιστική

ΕΥΟΣΜΟΣ 2010

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ

titanas evosmou

ΤΙΤΙΝΑΣ ΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ : Αγ. Θεράποντα

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ17
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ15
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ13
ΠΑΟΔ13
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ11
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ6
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΑΙΟΛΟΣ6
10 ΠΕΡΑ5
11 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ3
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ32
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ32
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ29
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ27
ΠΑΟΔ23
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ18
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ16
ΠΕΡΑ12
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ12
10 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
11 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10
12 ΑΙΟΛΟΣ9
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ8
  P
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ17
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ16
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ16
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ15
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΠΑΟΔ10
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ10
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ8
ΠΕΡΑ7
10 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 7
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ6
12 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
13 ΑΙΟΛΟΣ3

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ15
2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ14
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 14
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ13
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ13
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ12
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ12
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ10
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ10
10 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 9
11 ΕΟΝΘ8
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ8
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ8
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ6
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 26
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ24
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ24
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ23
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ22
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ21
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ20
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ20
10 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 18
11 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ17
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ16
13 ΕΟΝΘ16
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ14
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ13
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 12
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ12
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ11
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ11
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ10
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 9
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ9
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ9
10 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ8
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ8
12 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ8
13 ΕΟΝΘ8
14 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ8

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 22
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 17
3 ΔΕΛΤΑ ΑΕ 17
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 15
5 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 12
6 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 12
7 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 4