Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 10 επισκέπτες συνδεδεμένους
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πρόγραμμα ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ iCal export

Αγ Date
1 24/09/2017 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ0-3ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
2 30/09/2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ1-3ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
3 07/10/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ3-0ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
4 14/10/2017 ΠΑΟΔ2-2ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
5 21/10/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ4-2ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
6 04/11/2017 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ1-2ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
7 11/11/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ3-0ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
8 18/11/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ1-2ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
9 25/11/2017 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ2-5ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
10 02/12/2017 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ3-1ΣΑΝΤΟΣ
11 17/12/2017 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ1-2ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
12 13/01/2018 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ6-0ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
13 20/01/2018 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ0-2ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
14 27/01/2018 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ4-1ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
15 03/02/2018 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ4-1ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
16 10/02/2018 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ1-5ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
17 17/02/2018 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ2-0ΠΑΟΔ
18 24/02/2018 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ1-2ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
19 03/03/2018 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ3-3ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
20 10/03/2018 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ2-4ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
21 17/03/2018 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ0-2ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
22 31/03/2018 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ4-0ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
23 14/04/2018 ΣΑΝΤΟΣ1-5ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
24 21/04/2018 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ1-4ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
25 28/04/2018 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ1-0ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
26 05/05/2018 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ2-1ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 Νοεμβρίου 2019 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Κυ, 24 Νοε 2019 15:00 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ
: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(AGIOS PAULOS)

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Πα, 22 Νοε 2019 21:45 
Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(KONTAXOPOULIO)

Επόμενος Αγώνας Βόλλευ

Κυριακή, 24 Νοεμβρίου 2019, 18:00

Γ Τοπική ΕΠΕΣΘ 2019-2020

4η αγωνιστική

ΕΥΟΣΜΟΣ 2010

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ

keraunos oreokastrou

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ : Αγ. Θεράποντα

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ9
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ7
ΠΑΟΔ7
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ6
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ5
ΠΕΡΑ4
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ3
10 ΑΙΟΛΟΣ3
11 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ2
12 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ1
13 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ16
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ15
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ14
ΠΑΟΔ14
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ11
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ11
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ9
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ8
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ7
10 ΠΕΡΑ5
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ4
12 ΑΙΟΛΟΣ3
13 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ9
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ8
ΠΑΟΔ7
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ6
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ6
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ5
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ3
10 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ3
11 ΠΕΡΑ1
12 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1
13 ΑΙΟΛΟΣ0

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ8
2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ8
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 8
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ8
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ7
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ6
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ5
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 5
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ5
11 ΕΟΝΘ4
12 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ4
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ3
14 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ3
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ13
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 13
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ12
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 11
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ11
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ11
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ11
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ11
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ10
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ10
11 ΕΟΝΘ9
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ8
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ7
14 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ7
  P
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 6
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ5
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 5
5 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ5
ΕΟΝΘ5
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ5
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ5
10 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ5
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ4
12 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ3
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ3
14 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ3

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 9
2 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 6
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 6
4 ΔΕΛΤΑ ΑΕ 3
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 2
6 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 1
7 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 0