Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 102 επισκέπτες συνδεδεμένους
Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 17/18
Πρόγραμμα ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ iCal export

Αγ Date
1 30/09/2017 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΣ73-44ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
2 08/10/2017 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ47-59ΟΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
3 13/10/2017 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝ49-47ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
4 19/10/2017 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ69-36ΑΣΤ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
5 31/10/2017 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓ65-62ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
6 09/11/2017 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ35-54ΧΟΡ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
7 14/11/2017 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤ80-30ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
8 23/11/2017 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ ΑΔΑ68-52ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
9 28/11/2017 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ31-50ΑΡΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
10 07/12/2017 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΔΜ70-54ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
11 17/12/2017 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ49-61ΠΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
12 08/01/2018 ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡ0-20ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
13 19/01/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ66-74ΑΤΛ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
14 26/01/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ46-58ΑΡΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
15 29/01/2018 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΟΛΑ60-49ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
16 07/02/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ50-57ΚΕΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
17 12/02/2018 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤ53-66ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
18 01/03/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ67-62ΛΑΓ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
19 06/03/2018 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡ58-36ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
20 12/03/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ35-51ΜΕΤ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
21 20/03/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ80-41ΑΔΑ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡ/ΣΤΡΟΥ
22 30/03/2018 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΘ50-62ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
23 03/04/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ60-58ΑΔΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
24 22/04/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟ51-56ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
25 24/04/2018 ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΠΛΑ20-0ΠΕΡ ΠΕΡΑ ΑΣ
26 03/05/2018 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΤΛ53-44ΠΛΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 3 Φεβρουαρίου 2020 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Επόμενος Αγώνας Βόλλευ

Κυριακή, 02 Φεβρουαρίου 2020, 18:00

Γ Τοπική ΕΠΕΣΘ 2019-2020

12η αγωνιστική

ΕΥΟΣΜΟΣ 2010

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ

titanas evosmou

ΤΙΤΙΝΑΣ ΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ : Αγ. Θεράποντα

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ17
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ15
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ13
ΠΑΟΔ13
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ11
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ6
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΑΙΟΛΟΣ6
10 ΠΕΡΑ5
11 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ3
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ32
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ32
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ29
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ27
ΠΑΟΔ23
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ18
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ16
ΠΕΡΑ12
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ12
10 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
11 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10
12 ΑΙΟΛΟΣ9
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ8
  P
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ17
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ16
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ16
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ15
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΠΑΟΔ10
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ10
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ8
ΠΕΡΑ7
10 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 7
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ6
12 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
13 ΑΙΟΛΟΣ3

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ15
2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ14
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 14
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ13
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ13
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ12
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ12
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ10
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ10
10 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 9
11 ΕΟΝΘ8
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ8
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ8
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ6
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 26
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ24
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ24
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ23
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ22
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ21
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ20
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ20
10 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 18
11 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ17
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ16
13 ΕΟΝΘ16
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ14
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ13
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 12
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ12
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ11
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ11
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ10
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 9
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ9
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ9
10 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ8
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ8
12 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ8
13 ΕΟΝΘ8
14 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ8

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 22
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 17
3 ΔΕΛΤΑ ΑΕ 17
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 15
5 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 12
6 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 12
7 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 4