Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 15 επισκέπτες συνδεδεμένους
Β' Ερασιτεχνική - 5ος όμιλος
Πρόγραμμα ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ iCal export

Αγ Date
2 29/09/2018 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ2-1ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
3 06/10/2018 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ3-2ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
4 13/10/2018 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ2-0ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
5 20/10/2018 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ0-2ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
6 03/11/2018 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ0-0ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
7 10/11/2018 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ0-3ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
8 17/11/2018 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ0-1ΠΕΡΑ
9 24/11/2018 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ1-1ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
10 01/12/2018 ΑΙΟΛΟΣ0-2ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
11 08/12/2018 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ1-2ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
12 16/12/2018 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ2-2ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
13 22/12/2018 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ0-4ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
15 26/01/2019 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ2-2ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
16 03/02/2019 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ3-1ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
17 09/02/2019 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ0-1ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
18 17/02/2019 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ2-2ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
19 02/03/2019 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ1-3ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
20 17/03/2019 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ1-0ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
21 24/03/2019 ΠΕΡΑ0-4ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
22 31/03/2019 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ0-2ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
23 07/04/2019 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ3-3ΑΙΟΛΟΣ
24 14/04/2019 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ1-2ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
25 21/04/2019 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ1-3ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
26 05/05/2019 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ3-2ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 27 Ιανουαρίου 2019 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Κυ, 19 Ιαν 2020 13:15 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
(MEGALOU ALEKSANDROU)

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Πα, 17 Ιαν 2020 21:45 
Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(MENT)

Επόμενος Αγώνας Βόλλευ

Κυριακή, 26 Ιανουαρίου 2020, 20:00

Γ Τοπική ΕΠΕΣΘ 2019-2020

11η αγωνιστική

keraunos oreokastrou

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΥΟΣΜΟΣ 2010

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ : ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ15
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ14
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ13
ΠΑΟΔ13
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ8
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ6
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΑΙΟΛΟΣ6
10 ΠΕΡΑ5
11 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ3
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ29
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ29
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ26
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ24
ΠΑΟΔ20
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ16
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ15
ΠΕΡΑ12
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ12
10 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
11 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10
12 ΑΙΟΛΟΣ9
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ8
  P
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ16
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ14
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ13
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ10
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ9
7 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ8
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 7
ΠΑΟΔ7
10 ΠΕΡΑ7
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ6
12 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
13 ΑΙΟΛΟΣ3

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ14
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 14
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ14
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ13
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ13
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ11
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ10
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ10
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ9
10 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ8
11 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 8
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ7
13 ΕΟΝΘ7
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ6
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ25
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 24
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ22
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ22
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ21
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ20
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ20
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ19
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ18
10 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 17
11 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ15
12 ΕΟΝΘ15
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ15
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ14
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 10
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ10
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ10
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 9
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ9
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ9
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ8
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ8
10 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ8
11 ΕΟΝΘ8
12 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ8
13 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ8
14 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ7

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 19
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 16
3 ΔΕΛΤΑ ΑΕ 12
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 12
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 9
6 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 9
7 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 4