Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 8 επισκέπτες συνδεδεμένους
Β' Ερασιτεχνική - 5ος όμιλος
Πρόγραμμα ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ iCal export

Αγ Date
1 22/09/2018 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ3-0ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
2 29/09/2018 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ1-0ΑΙΟΛΟΣ
3 06/10/2018 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ4-0ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
4 14/10/2018 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ0-5ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
5 20/10/2018 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ2-0ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
7 10/11/2018 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ0-3ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
8 17/11/2018 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ3-0ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
9 24/11/2018 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2-3ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ
10 01/12/2018 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ0-0ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
11 08/12/2018 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2-0ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
12 15/12/2018 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ0-1ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
13 22/12/2018 ΠΕΡΑ1-2ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
14 19/01/2019 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ0-2ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
15 26/01/2019 ΑΙΟΛΟΣ1-0ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
16 03/02/2019 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ1-1ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
17 09/02/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ5-0ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
18 17/02/2019 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2-2ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ
20 17/03/2019 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ1-0ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
21 24/03/2019 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2-5ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΑΝΤΩΝΙΟΥ
22 31/03/2019 ΑΤΡΟ/ΤΟΣ Α.ΠΑΡ/ΕΥΗΣ0-1ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
23 07/04/2019 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2-2ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
24 14/04/2019 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ2-2ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
25 21/04/2019 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ2-3ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
26 05/05/2019 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ1-1ΠΕΡΑ



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 27 Ιανουαρίου 2019 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Κυ, 19 Ιαν 2020 13:15 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
(MEGALOU ALEKSANDROU)

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Πα, 17 Ιαν 2020 21:45 
Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
(MENT)

Επόμενος Αγώνας Βόλλευ

Κυριακή, 26 Ιανουαρίου 2020, 20:00

Γ Τοπική ΕΠΕΣΘ 2019-2020

11η αγωνιστική

keraunos oreokastrou

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΥΟΣΜΟΣ 2010

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ : ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ15
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ14
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ13
ΠΑΟΔ13
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ8
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ6
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΑΙΟΛΟΣ6
10 ΠΕΡΑ5
11 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ3
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ29
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ29
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ26
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ24
ΠΑΟΔ20
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ16
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ15
ΠΕΡΑ12
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ12
10 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
11 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10
12 ΑΙΟΛΟΣ9
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ8
  P
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ16
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ14
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ13
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ10
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ9
7 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ8
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 7
ΠΑΟΔ7
10 ΠΕΡΑ7
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ6
12 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
13 ΑΙΟΛΟΣ3

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ14
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 14
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ14
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ13
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ13
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ11
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ10
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ10
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ9
10 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ8
11 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 8
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ7
13 ΕΟΝΘ7
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ6
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ25
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 24
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ22
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ22
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ21
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ20
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ20
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ19
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ18
10 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 17
11 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ15
12 ΕΟΝΘ15
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ15
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ14
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 10
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ10
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ10
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 9
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ9
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ9
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ8
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ8
10 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ8
11 ΕΟΝΘ8
12 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ8
13 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ8
14 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ7

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 19
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 16
3 ΔΕΛΤΑ ΑΕ 12
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 12
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 9
6 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 9
7 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 4