Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 96 επισκέπτες συνδεδεμένους
Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 18/19
Πρόγραμμα ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ iCal export

Αγ Date
1 20/09/2018 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ51-37ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 04/10/2018 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ67-44ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
4 10/10/2018 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ66-64ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
5 19/10/2018 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ61-34ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
6 01/11/2018 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ52-64ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
7 08/11/2018 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ66-50ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
8 15/11/2018 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ63-60ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
9 22/11/2018 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ55-66ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
10 29/11/2018 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ62-49ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
11 06/12/2018 ΛΑΓΥΝΑ ΑΣΚ88-49ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
12 14/12/2018 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ68-84ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
13 20/12/2018 Α.Ο.Ε.Α.76-71ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
14 12/01/2019 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ70-75ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
16 27/01/2019 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ54-62ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
17 02/01/2019 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ67-52ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
18 10/02/2019 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ57-71ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
19 17/02/2019 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ67-62ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ
20 24/02/2019 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ50-51ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
21 01/03/2019 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ65-61ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
22 17/03/2019 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
23 01/04/2019 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ52-78ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
24 07/04/2019 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ83-91ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
25 11/04/2019 ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ67-58ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ
26 21/04/2019 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ84-87Α.Ο.Ε.Α.



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 3 Φεβρουαρίου 2020 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Επόμενος Αγώνας Βόλλευ

Κυριακή, 02 Φεβρουαρίου 2020, 18:00

Γ Τοπική ΕΠΕΣΘ 2019-2020

12η αγωνιστική

ΕΥΟΣΜΟΣ 2010

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ

titanas evosmou

ΤΙΤΙΝΑΣ ΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ : Αγ. Θεράποντα

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ17
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ15
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ13
ΠΑΟΔ13
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ11
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ6
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΑΙΟΛΟΣ6
10 ΠΕΡΑ5
11 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ3
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ32
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ32
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ29
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ27
ΠΑΟΔ23
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ18
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ16
ΠΕΡΑ12
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ12
10 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
11 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10
12 ΑΙΟΛΟΣ9
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ8
  P
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ17
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ16
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ16
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ15
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΠΑΟΔ10
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ10
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ8
ΠΕΡΑ7
10 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 7
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ6
12 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
13 ΑΙΟΛΟΣ3

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ15
2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ14
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 14
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ13
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ13
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ12
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ12
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ10
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ10
10 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 9
11 ΕΟΝΘ8
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ8
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ8
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ6
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 26
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ24
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ24
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ23
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ22
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ21
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ20
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ20
10 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 18
11 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ17
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ16
13 ΕΟΝΘ16
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ14
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ13
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 12
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ12
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ11
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ11
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ10
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 9
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ9
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ9
10 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ8
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ8
12 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ8
13 ΕΟΝΘ8
14 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ8

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 22
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 17
3 ΔΕΛΤΑ ΑΕ 17
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 15
5 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 12
6 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 12
7 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 4