Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 14 επισκέπτες συνδεδεμένους
Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αποτελέσματα - 2η Αγωνιστική (28/09/2016 - 03/10/2016) Επιλέξτε αγωνιστική:

Τετάρτη, 28 Σεπτέμβριος 2016
21:30    ΜΑΜΜ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΡΟΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ52:61
Παρασκευή, 30 Σεπτέμβριος 2016
21:00    ΛΑΓΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ -ΑΡΣΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ52:43
Κυριακή, 02 Οκτώβριος 2016
19:00    ΕΘΣΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ-ΜΠΟΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ. ΜΑΣ69:77
Δευτέρα, 03 Οκτώβριος 2016
19:30    ΑΡΣΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -DEIΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI82:65
20:00    ΕΛΒΕΛΒΕΤΙΑ 2005-ΠΕΡΠΕΡΑ ΑΣ46:62
21:00    ΑΤΛΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΦΙΛΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ63:57
21:30    ΔΑΣΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ-ΑΡΘΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ68:49

« Προηγούμενη Αγωνιστική   01 02 03 04 05 06   Επόμενη Αγωνιστική »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 24 Μαρτίου 2020 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΑΟΔ23
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ23
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ20
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ18
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ15
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ10
ΑΙΟΛΟΣ9
ΠΕΡΑ8
10 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 6
11 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ45
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ42
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ41
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ39
ΠΑΟΔ39
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ26
ΠΕΡΑ17
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 16
10 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ15
11 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ12
12 ΑΙΟΛΟΣ12
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ11
  P
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ26
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ22
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ22
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ21
ΠΑΟΔ16
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ16
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ15
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10
10 ΠΕΡΑ9
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ9
12 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
13 ΑΙΟΛΟΣ3

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ20
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 20
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ19
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ18
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ17
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ17
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ17
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ16
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 13
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12
11 ΕΟΝΘ12
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ11
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ10
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ9
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ39
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 38
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ34
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ32
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ31
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ31
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ29
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ28
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 26
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ24
11 ΕΟΝΘ23
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ23
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ23
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ21
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ19
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 18
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ15
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ14
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ14
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ14
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ13
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 13
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ12
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ12
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ12
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ12
13 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12
14 ΕΟΝΘ11

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 31
2

ΔΕΛΤΑ ΑΕ

23
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 21
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 20
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 15
6 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 12
7 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 4