Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 12 επισκέπτες συνδεδεμένους
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αποτελέσματα - 12η Αγωνιστική (16/12/2017 - 17/12/2017) Επιλέξτε αγωνιστική:

Σάββατο, 13 Ιανουάριος 2018
12:00    ΣΑΝΤΟΣ-ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ1:2
12:00    ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΑΟΔ2:4
12:00    ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ1:4
12:00    ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ6:0
12:00    ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ2:1
12:00    ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ2:1
Κυριακή, 14 Ιανουάριος 2018
15:00    ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΦΑ/ΝΗ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ2:0

« Προηγούμενη Αγωνιστική   09 10 11 12 13 14 15 16   Επόμενη Αγωνιστική »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 27 Ιανουαρίου 2019 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Κυ, 19 Ιαν 2020 13:15 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
(MEGALOU ALEKSANDROU)

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Σα, 25 Ιαν 2020 17:00 
Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
: ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
(25o DIMOTIKO SCH)

Επόμενος Αγώνας Βόλλευ

Κυριακή, 26 Ιανουαρίου 2020, 20:00

Γ Τοπική ΕΠΕΣΘ 2019-2020

11η αγωνιστική

keraunos oreokastrou

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΥΟΣΜΟΣ 2010

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ : ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ15
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ14
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ13
ΠΑΟΔ13
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ8
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ6
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΑΙΟΛΟΣ6
10 ΠΕΡΑ5
11 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ3
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ29
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ29
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ26
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ24
ΠΑΟΔ20
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ16
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ15
ΠΕΡΑ12
ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ12
10 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
11 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10
12 ΑΙΟΛΟΣ9
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ8
  P
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ16
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ14
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ13
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ10
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ9
7 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ8
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 7
ΠΑΟΔ7
10 ΠΕΡΑ7
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ6
12 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
13 ΑΙΟΛΟΣ3

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ14
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 14
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ14
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ13
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ13
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ11
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ10
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ10
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ9
10 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ8
11 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 8
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ7
13 ΕΟΝΘ7
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ6
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ25
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 24
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ22
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ22
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ21
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ20
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ20
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ19
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ18
10 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 17
11 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ15
12 ΕΟΝΘ15
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ15
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ14
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 10
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ10
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ10
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 9
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ9
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ9
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ8
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ8
10 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ8
11 ΕΟΝΘ8
12 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ8
13 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ8
14 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ7

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 19
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 16
3 ΔΕΛΤΑ ΑΕ 12
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 12
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 9
6 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 9
7 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 4