Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 6 επισκέπτες συνδεδεμένους
Γ2 ΜΠΑΣΚΕΤ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αποτελέσματα - 11η Αγωνιστική (11/12/2015 - 14/12/2015) Επιλέξτε αγωνιστική:

Παρασκευή, 11 Δεκέμβριος 2015
21:45    ΑΓΝΑ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑ-ΟΛΘΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ61:54
Σάββατο, 12 Δεκέμβριος 2015
21:00    ΔΑΙ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ -ΑΑΘΑ.Ε.Κ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ42:38
21:00    ΜΑΑΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΠΡΟΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ53:79
Κυριακή, 13 Δεκέμβριος 2015
20:30    ΑΡΜΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Α.Π.Ο. -ΜΑΗΜ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ44:51
21:00    ΠΟΞΠ.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ-ΑΣΕΕΥΡΙΠΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ57:61
Δευτέρα, 14 Δεκέμβριος 2015
19:30    ΑΡΣΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -ΑΟΜΑ.Ο. Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ88:56
21:00    ΓΣΜΓ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΑΞΑΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ74:59

« Προηγούμενη Αγωνιστική   08 09 10 11 12 13 14 15   Επόμενη Αγωνιστική »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 24 Μαρτίου 2020 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΑΟΔ23
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ23
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ20
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ18
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ15
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ10
ΑΙΟΛΟΣ9
ΠΕΡΑ8
10 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 6
11 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ45
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ42
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ41
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ39
ΠΑΟΔ39
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ26
ΠΕΡΑ17
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 16
10 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ15
11 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ12
12 ΑΙΟΛΟΣ12
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ11
  P
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ26
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ22
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ22
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ21
ΠΑΟΔ16
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ16
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ15
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10
10 ΠΕΡΑ9
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ9
12 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
13 ΑΙΟΛΟΣ3

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ20
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 20
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ19
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ18
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ17
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ17
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ17
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ16
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 13
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12
11 ΕΟΝΘ12
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ11
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ10
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ9
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ39
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 38
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ34
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ32
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ31
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ31
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ29
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ28
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 26
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ24
11 ΕΟΝΘ23
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ23
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ23
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ21
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ19
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 18
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ15
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ14
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ14
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ14
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ13
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 13
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ12
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ12
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ12
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ12
13 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12
14 ΕΟΝΘ11

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 31
2

ΔΕΛΤΑ ΑΕ

23
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 21
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 20
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 15
6 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 12
7 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 4