Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 7 επισκέπτες συνδεδεμένους
Πρόγραμμα πρωταθλήματος basket 2016-2017
Δευτέρα, 12 Σεπτέμβριος 2016 17:13

basketball season 2016 2017

 

Το είπαμε ότι ανεβήκαμε Γ1? Ναι, ανεβήκαμε Γ1!

 

 

Για να δείτε τον όμιλο και το πρόγραμμα των αγωνιστικών, κλικ στο περισσότερα...

 

 

Η μπασκετική Εκρηξάρα κατέφερε στην πρώτη της αγωνιστική χρονιά να κερδίσει την άνοδο στην Γ1 κατηγορία της ΕΚΑΣΘ. Η ομαδάρα που ξεκίνησε την χρονιά χωρίς να έχει παίξει ούτε ένα φιλικό, μετά από μια απίστευτη σεζόν, κατέκτησε εύκολα τον Μάιο στην Μίκρα την πρωτιά στους αγώνες κατάταξης για τις θέσεις 9-12 των 4 ομίλων της Γ2. Έτσι, μετά από τις ανακατάξεις που προέκυψαν στις μεγαλύτερες κατηγορίες της ΕΚΑΣΘ μέσα στο καλοκαίρι, η Εκρηξάρα θα αγωνίζεται του χρόνου στον 2o όμιλο της Γ1. Μαζί μας και λίγοι παλιοί γνώριμοι και αρκετοί αντίπαλοι εκτός πόλης για να πάρει φωτιά το magic bus.

 

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ
DEI
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ
ΑΤΛΑΣ
 
 
 
Πρόγραμμα αγωνιστικών
 
 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική (21-27/9, 14η 11-17/1)

Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ             0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ.             0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ    0-0
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ 0-0
ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ                0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.        0-0
ΠΕΡΑ ΑΣ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ              0-0

2η Αγωνιστική (28/9-4/10, 15η 18-24/1)
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. -Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ          0-0
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.      0-0
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ    0-0
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ        0-0
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.           0-0
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ      0-0
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΠΕΡΑ ΑΣ       0-0

3η Αγωνιστική (5-11/10, 16η 25-31/1)
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ    0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ      0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ           0-0
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.   0-0
ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ         0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΠΕΡΑ ΑΣ    0-0
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. 0-0

4η Αγωνιστική (12-18/10, 17η 1-7/2)
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ    0-0
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.             0-0
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ      0-0
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 0-0
ΠΕΡΑ ΑΣ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.      0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ               0-0
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ.       0-0

5η Αγωνιστική (19-25/10, 18η 8-14/2)
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ           0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.        0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ    0-0
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΠΕΡΑ ΑΣ               0-0
ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ              0-0
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ          0-0
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. -ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ      0-0

6η Αγωνιστική (2-8/11, 19η 15-21/2)
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ      0-0
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.      0-0
ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ  0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ       0-0
ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ  0-0
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ.               0-0
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ                0-0

7η Αγωνιστική (9-15/11, 20η 1-7/3)
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ    0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΠΕΡΑ ΑΣ   0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ          0-0
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.         0-0
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ          0-0
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. -ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.         0-0
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ        0-0

8η Αγωνιστική (16-22/11, 21η 8-14/3)
ΠΕΡΑ ΑΣ-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ 0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.           0-0
ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ            0-0
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ          0-0
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ.       0-0
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ   0-0
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ        0-0

9η Αγωνιστική (23-29/11, 22η 15-21/3)
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ         0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.              0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ     0-0
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ 0-0
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. -ΠΕΡΑ ΑΣ    0-0
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ                0-0
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.   0-0

10η Αγωνιστική (30/11-6/12, 23η 29/3-4/4)
ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ            0-0
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.      0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ             0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ.             0-0
ΠΕΡΑ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ              0-0
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ                0-0
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ          0-0

11η Αγωνιστική (7-13/12, 24η 5-11/4)
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ    0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ         0-0
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.            0-0
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. -ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.               0-0
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ      0-0
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-ΠΕΡΑ ΑΣ              0-0
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ        0-0

12η Αγωνιστική (14-20/12, 25η 12-25/4)
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ       0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ               0-0
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ.        0-0
ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ         0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ      0-0
ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ     0-0
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.   0-0

13η Αγωνιστική (21-23/12 και 7/10/1, 26η 26/4-2/5)
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.         0-0
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ          0-0
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. -ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ          0-0
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 0-0
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.         0-0
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ             0-0
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΠΕΡΑ ΑΣ                0-0

 

 

 

Μέχρι τότε κυπελλάκι αυτό το Σάββατο 17/9, στο κλειστό της Μίκρας στις 19:30. Όλες και όλοι εκεί!!

  

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 24 Μαρτίου 2020 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΑΟΔ23
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ23
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ20
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ18
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ15
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ10
ΑΙΟΛΟΣ9
ΠΕΡΑ8
10 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 6
11 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ45
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ42
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ41
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ39
ΠΑΟΔ39
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ26
ΠΕΡΑ17
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 16
10 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ15
11 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ12
12 ΑΙΟΛΟΣ12
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ11
  P
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ26
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ22
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ22
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ21
ΠΑΟΔ16
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ16
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ15
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10
10 ΠΕΡΑ9
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ9
12 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
13 ΑΙΟΛΟΣ3

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ20
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 20
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ19
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ18
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ17
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ17
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ17
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ16
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 13
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12
11 ΕΟΝΘ12
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ11
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ10
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ9
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ39
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 38
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ34
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ32
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ31
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ31
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ29
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ28
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 26
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ24
11 ΕΟΝΘ23
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ23
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ23
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ21
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ19
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 18
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ15
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ14
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ14
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ14
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ13
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 13
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ12
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ12
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ12
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ12
13 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12
14 ΕΟΝΘ11

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 31
2

ΔΕΛΤΑ ΑΕ

23
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 21
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 20
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 15
6 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 12
7 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 4