Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 22 επισκέπτες συνδεδεμένους
Πρόγραμμα πρωταθλήματος basket 2016-2017
Δευτέρα, 12 Σεπτέμβριος 2016 17:13

basketball season 2016 2017

 

Το είπαμε ότι ανεβήκαμε Γ1? Ναι, ανεβήκαμε Γ1!

 

 

Για να δείτε τον όμιλο και το πρόγραμμα των αγωνιστικών, κλικ στο περισσότερα...

 

 

Η μπασκετική Εκρηξάρα κατέφερε στην πρώτη της αγωνιστική χρονιά να κερδίσει την άνοδο στην Γ1 κατηγορία της ΕΚΑΣΘ. Η ομαδάρα που ξεκίνησε την χρονιά χωρίς να έχει παίξει ούτε ένα φιλικό, μετά από μια απίστευτη σεζόν, κατέκτησε εύκολα τον Μάιο στην Μίκρα την πρωτιά στους αγώνες κατάταξης για τις θέσεις 9-12 των 4 ομίλων της Γ2. Έτσι, μετά από τις ανακατάξεις που προέκυψαν στις μεγαλύτερες κατηγορίες της ΕΚΑΣΘ μέσα στο καλοκαίρι, η Εκρηξάρα θα αγωνίζεται του χρόνου στον 2o όμιλο της Γ1. Μαζί μας και λίγοι παλιοί γνώριμοι και αρκετοί αντίπαλοι εκτός πόλης για να πάρει φωτιά το magic bus.

 

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ
DEI
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ
ΑΤΛΑΣ
 
 
 
Πρόγραμμα αγωνιστικών
 
 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική (21-27/9, 14η 11-17/1)

Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ             0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ.             0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ    0-0
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ 0-0
ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ                0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.        0-0
ΠΕΡΑ ΑΣ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ              0-0

2η Αγωνιστική (28/9-4/10, 15η 18-24/1)
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. -Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ          0-0
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.      0-0
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ    0-0
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ        0-0
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.           0-0
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ      0-0
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΠΕΡΑ ΑΣ       0-0

3η Αγωνιστική (5-11/10, 16η 25-31/1)
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ    0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ      0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ           0-0
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.   0-0
ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ         0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΠΕΡΑ ΑΣ    0-0
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. 0-0

4η Αγωνιστική (12-18/10, 17η 1-7/2)
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ    0-0
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.             0-0
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ      0-0
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 0-0
ΠΕΡΑ ΑΣ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.      0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ               0-0
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ.       0-0

5η Αγωνιστική (19-25/10, 18η 8-14/2)
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ           0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.        0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ    0-0
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΠΕΡΑ ΑΣ               0-0
ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ              0-0
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ          0-0
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. -ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ      0-0

6η Αγωνιστική (2-8/11, 19η 15-21/2)
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ      0-0
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.      0-0
ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ  0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ       0-0
ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ  0-0
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ.               0-0
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ                0-0

7η Αγωνιστική (9-15/11, 20η 1-7/3)
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ    0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΠΕΡΑ ΑΣ   0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ          0-0
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.         0-0
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ          0-0
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. -ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.         0-0
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ        0-0

8η Αγωνιστική (16-22/11, 21η 8-14/3)
ΠΕΡΑ ΑΣ-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ 0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.           0-0
ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ            0-0
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ          0-0
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ.       0-0
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ   0-0
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ        0-0

9η Αγωνιστική (23-29/11, 22η 15-21/3)
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ         0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.              0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ     0-0
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ 0-0
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. -ΠΕΡΑ ΑΣ    0-0
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ                0-0
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.   0-0

10η Αγωνιστική (30/11-6/12, 23η 29/3-4/4)
ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ            0-0
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.      0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ             0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ.             0-0
ΠΕΡΑ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ              0-0
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ                0-0
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ          0-0

11η Αγωνιστική (7-13/12, 24η 5-11/4)
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ    0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ         0-0
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.            0-0
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. -ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.               0-0
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ      0-0
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-ΠΕΡΑ ΑΣ              0-0
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ        0-0

12η Αγωνιστική (14-20/12, 25η 12-25/4)
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ-Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ       0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ               0-0
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ.        0-0
ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ         0-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ      0-0
ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ     0-0
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.   0-0

13η Αγωνιστική (21-23/12 και 7/10/1, 26η 26/4-2/5)
Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.         0-0
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ          0-0
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. -ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ          0-0
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 0-0
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.         0-0
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ             0-0
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΠΕΡΑ ΑΣ                0-0

 

 

 

Μέχρι τότε κυπελλάκι αυτό το Σάββατο 17/9, στο κλειστό της Μίκρας στις 19:30. Όλες και όλοι εκεί!!

  

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 15 Νοεμβρίου 2020 , 20:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 21/22

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΥΡΣΟΣ16
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ16
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ15
ΠΑΠΑΦΗΣ14
5 ΕΚΡΗΞΗ11
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ9
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ8
ΠΕΡΑ7
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ0
  P
ΠΥΡΣΟΣ37
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ31
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΠΑΠΑΦΗΣ24
5 ΕΚΡΗΞΗ18
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ16
ΠΕΡΑ13
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ13
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ1
  P
ΠΥΡΣΟΣ21
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ16
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΠΑΠΑΦΗΣ10
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ7
6 ΕΚΡΗΞΗ7
ΠΕΡΑ6
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ5
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ1

Βαθμολογία Μπάσκετ 21/22

Β ΜΠΑΣΚΕΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΒΕΡΓΙΝΑ17
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ17
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.17
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.15
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.14
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.14
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ13
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ12
10 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.11
11 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 11
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.10
13 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.10
  P
ΒΕΡΓΙΝΑ33
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ31
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ30
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.28
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.27
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.25
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.23
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ22
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ22
11 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.22
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.22
13 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 21
  P
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ18
ΒΕΡΓΙΝΑ16
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.14
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.13
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ13
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.13
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.13
ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.12
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.11
10 ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.10
11 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 10
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ10
13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ10

Βαθμολογία Βόλλευ 21/22

Β' Τοπική - Όμιλος Ανατολής

Β
1 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
18
2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

12
3 ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 12
4 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 9
5 ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 6
6 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
6
7 ΕΚΡΗΞΗ 0