Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 20 επισκέπτες συνδεδεμένους
Πρόγραμμα πρωταθλήματος 2016-2017
Δευτέρα, 05 Σεπτέμβριος 2016 16:35

football season 2016 2017

 

Για να δείτε τις ομάδες που απαρτίζουν τον 2ο όμιλο και το πρόγραμμα των αγωνιστικών, κλικ στο περισσότερα...

 

 

2ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1.Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
2.Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝ. ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
3.ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
4.ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΣΥΚΕΩΝ
5. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
6. ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
9. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
10. ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
11. ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
12. ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
13. ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
14. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου:  - 
Κισσός Χορτιάτη - Αστραπή Νεάπολης:  - 
ΑΕΕΤ - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών:  - 
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη:  - 
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ενωση Συκεών:  - 
Αριστοτέλης - Προοδευτική:  - 
Εθνικός Αστέρας - Ιωάννης Παπάφης:  - 

2η αγωνιστική
Κισσός Χορτιάτη - Εθνικός Μετεώρων:  - 
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΕΕΤ:  - 
Αστραπή Νεάπολης - Ελπίδες Σταυρούπολης:  - 
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  - 
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Αριστοτέλης:  - 
Ενωση Συκεών - Εθνικός Αστέρας:  - 
Προοδευτική - Ιωάννης Παπάφης:  - 

3η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων - ΑΕΕΤ:  - 
Ελπίδες Σταυρούπολης - Κισσός Χορτιάτη:  - 
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου:  - 
Αριστοτέλης - Αστραπή Νεάπολης:  - 
Εθνικός Αστέρας - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών:  - 
Ιωάννης Παπάφης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη:  - 
Προοδευτική - Ενωση Συκεών:  - 

4η αγωνιστική
Ελπίδες Σταυρούπολης - Εθνικός Μετεώρων:  - 
ΑΕΕΤ - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  - 
Κισσός Χορτιάτη - Αριστοτέλης:  - 
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Εθνικός Αστέρας:  - 
Αστραπή Νεάπολης - Ιωάννης Παπάφης:  - 
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Προοδευτική:  - 
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ενωση Συκεών:  - 

5η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  - 
Αριστοτέλης - Ελπίδες Σταυρούπολης:  - 
Εθνικός Αστέρας - ΑΕΕΤ:  - 
Ιωάννης Παπάφης - Κισσός Χορτιάτη:  - 
Προοδευτική - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου:  - 
Ενωση Συκεών - Αστραπή Νεάπολης:  - 
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών:  - 

6η αγωνιστική
Αριστοτέλης - Εθνικός Μετεώρων:  - 
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Εθνικός Αστέρας:  - 
Ελπίδες Σταυρούπολης - Ιωάννης Παπάφης:  - 
ΑΕΕΤ - Προοδευτική:  - 
Κισσός Χορτιάτη - Ενωση Συκεών:  - 
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη:  - 
Αστραπή Νεάπολης - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών:  - 

7η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων - Εθνικός Αστέρας:  - 
Ιωάννης Παπάφης - Αριστοτέλης:  - 
Προοδευτική - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  - 
Ενωση Συκεών - Ελπίδες Σταυρούπολης:  - 
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - ΑΕΕΤ:  - 
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Κισσός Χορτιάτη:  - 
Αστραπή Νεάπολης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου:  - 

8η αγωνιστική
Ιωάννης Παπάφης - Εθνικός Μετεώρων:  - 
Εθνικός Αστέρας - Προοδευτική:  - 
Αριστοτέλης - Ενωση Συκεών:  - 
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη:  - 
Ελπίδες Σταυρούπολης - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών:  - 
ΑΕΕΤ - Αστραπή Νεάπολης:  - 
Κισσός Χορτιάτη - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου:  - 

9η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων - Προοδευτική:  - 
Ενωση Συκεών - Ιωάννης Παπάφης:  - 
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Εθνικός Αστέρας:  - 
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Αριστοτέλης:  - 
Αστραπή Νεάπολης - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  - 
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Ελπίδες Σταυρούπολης:  - 
ΑΕΕΤ - Κισσός Χορτιάτη:  - 

10η αγωνιστική
Ενωση Συκεών - Εθνικός Μετεώρων:  - 
Προοδευτική - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη:  - 
Ιωάννης Παπάφης - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών:  - 
Εθνικός Αστέρας - Αστραπή Νεάπολης:  - 
Αριστοτέλης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου:  - 
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Κισσός Χορτιάτη:  - 
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΕΕΤ:  - 

11η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη:  - 
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Ενωση Συκεών:  - 
Αστραπή Νεάπολης - Προοδευτική:  - 
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Ιωάννης Παπάφης:  - 
Κισσός Χορτιάτη - Εθνικός Αστέρας:  - 
ΑΕΕΤ - Αριστοτέλης:  - 
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ελπίδες Σταυρούπολης:  - 

12η αγωνιστική
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Εθνικός Μετεώρων:  - 
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Αστραπή Νεάπολης:  - 
Ενωση Συκεών - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου:  - 
Προοδευτική - Κισσός Χορτιάτη:  - 
Ιωάννης Παπάφης - ΑΕΕΤ:  - 
Εθνικός Αστέρας - Ελπίδες Σταυρούπολης:  - 
Αριστοτέλης - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  - 

13η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων - Αστραπή Νεάπολης:  - 
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών:  - 
Κισσός Χορτιάτη - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη:  - 
ΑΕΕΤ - Ενωση Συκεών:  - 
Ελπίδες Σταυρούπολης - Προοδευτική:  - 
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ιωάννης Παπάφης:  - 
Εθνικός Αστέρας - Αριστοτέλης:  -

  

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 15 Νοεμβρίου 2020 , 20:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Επόμενος Αγώνας Βόλλευ

Κυριακή, 9 Ιανουαρίου 2022, 20:00

Β Τοπική ΕΠΕΣΘ 2021-2022

Όμιλος κατάταξης

ae delta

ΑΕ ΔΕΛΤΑ

ΕΥΟΣΜΟΣ 2010

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ : ΣΙΝΔΟΥ

 

 

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 21/22

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ10
ΠΥΡΣΟΣ9
ΠΑΠΑΦΗΣ9
4 ΕΚΡΗΞΗ7
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ6
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ4
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ4
ΠΕΡΑ3
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ0
  P
ΠΥΡΣΟΣ21
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ16
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ16
ΠΑΠΑΦΗΣ13
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ8
6 ΕΚΡΗΞΗ7
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ7
ΠΕΡΑ3
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ1
  P
ΠΥΡΣΟΣ12
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ10
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ6
ΠΑΠΑΦΗΣ4
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔ4
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙ3
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ1
8 ΕΚΡΗΞΗ0
ΠΕΡΑ0

Βαθμολογία Μπάσκετ 21/22

Β ΜΠΑΣΚΕΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.10
ΒΕΡΓΙΝΑ9
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ9
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.9
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ8
6 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ8
ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.8
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ7
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.7
10 ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.7
11 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.6
12 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 6
13 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.5
  P
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ19
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.18
ΒΕΡΓΙΝΑ17
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ17
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.16
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.15
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.15
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.15
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ14
10 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.13
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ13
12 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 12
13 ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.11
  P
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ11
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.9
ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.9
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.9
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ8
ΒΕΡΓΙΝΑ8
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ.8
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.6
9 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ6
10 ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. 6
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ6
12 ΑΕΤΟΣ Μ.Α.Σ.5
13 ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.5

Βαθμολογία Βόλλευ 21/22

Β' Τοπική - Όμιλος Ανατολής

Β
1 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
18
2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

12
3 ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 12
4 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 9
5 ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 6
6 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
6
7 ΕΚΡΗΞΗ 0