Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας

ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΡΤΩΘΕΙΣ?

Διαφήμιση

Χάρτης Γηπέδων

ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ

Διαφήμιση

Translate the page

English French German Italian Spanish

Συνδεδεμένοι χρήστες

Έχουμε 9 επισκέπτες συνδεδεμένους
Πρόγραμμα πρωταθλήματος 2016-2017
Δευτέρα, 05 Σεπτέμβριος 2016 16:35

football season 2016 2017

 

Για να δείτε τις ομάδες που απαρτίζουν τον 2ο όμιλο και το πρόγραμμα των αγωνιστικών, κλικ στο περισσότερα...

 

 

2ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1.Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
2.Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝ. ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
3.ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
4.ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΣΥΚΕΩΝ
5. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
6. ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
9. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
10. ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
11. ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
12. ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
13. ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
14. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου:  - 
Κισσός Χορτιάτη - Αστραπή Νεάπολης:  - 
ΑΕΕΤ - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών:  - 
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη:  - 
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ενωση Συκεών:  - 
Αριστοτέλης - Προοδευτική:  - 
Εθνικός Αστέρας - Ιωάννης Παπάφης:  - 

2η αγωνιστική
Κισσός Χορτιάτη - Εθνικός Μετεώρων:  - 
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΕΕΤ:  - 
Αστραπή Νεάπολης - Ελπίδες Σταυρούπολης:  - 
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  - 
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Αριστοτέλης:  - 
Ενωση Συκεών - Εθνικός Αστέρας:  - 
Προοδευτική - Ιωάννης Παπάφης:  - 

3η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων - ΑΕΕΤ:  - 
Ελπίδες Σταυρούπολης - Κισσός Χορτιάτη:  - 
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου:  - 
Αριστοτέλης - Αστραπή Νεάπολης:  - 
Εθνικός Αστέρας - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών:  - 
Ιωάννης Παπάφης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη:  - 
Προοδευτική - Ενωση Συκεών:  - 

4η αγωνιστική
Ελπίδες Σταυρούπολης - Εθνικός Μετεώρων:  - 
ΑΕΕΤ - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  - 
Κισσός Χορτιάτη - Αριστοτέλης:  - 
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Εθνικός Αστέρας:  - 
Αστραπή Νεάπολης - Ιωάννης Παπάφης:  - 
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Προοδευτική:  - 
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ενωση Συκεών:  - 

5η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  - 
Αριστοτέλης - Ελπίδες Σταυρούπολης:  - 
Εθνικός Αστέρας - ΑΕΕΤ:  - 
Ιωάννης Παπάφης - Κισσός Χορτιάτη:  - 
Προοδευτική - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου:  - 
Ενωση Συκεών - Αστραπή Νεάπολης:  - 
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών:  - 

6η αγωνιστική
Αριστοτέλης - Εθνικός Μετεώρων:  - 
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Εθνικός Αστέρας:  - 
Ελπίδες Σταυρούπολης - Ιωάννης Παπάφης:  - 
ΑΕΕΤ - Προοδευτική:  - 
Κισσός Χορτιάτη - Ενωση Συκεών:  - 
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη:  - 
Αστραπή Νεάπολης - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών:  - 

7η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων - Εθνικός Αστέρας:  - 
Ιωάννης Παπάφης - Αριστοτέλης:  - 
Προοδευτική - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  - 
Ενωση Συκεών - Ελπίδες Σταυρούπολης:  - 
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - ΑΕΕΤ:  - 
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Κισσός Χορτιάτη:  - 
Αστραπή Νεάπολης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου:  - 

8η αγωνιστική
Ιωάννης Παπάφης - Εθνικός Μετεώρων:  - 
Εθνικός Αστέρας - Προοδευτική:  - 
Αριστοτέλης - Ενωση Συκεών:  - 
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη:  - 
Ελπίδες Σταυρούπολης - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών:  - 
ΑΕΕΤ - Αστραπή Νεάπολης:  - 
Κισσός Χορτιάτη - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου:  - 

9η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων - Προοδευτική:  - 
Ενωση Συκεών - Ιωάννης Παπάφης:  - 
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Εθνικός Αστέρας:  - 
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Αριστοτέλης:  - 
Αστραπή Νεάπολης - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  - 
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Ελπίδες Σταυρούπολης:  - 
ΑΕΕΤ - Κισσός Χορτιάτη:  - 

10η αγωνιστική
Ενωση Συκεών - Εθνικός Μετεώρων:  - 
Προοδευτική - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη:  - 
Ιωάννης Παπάφης - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών:  - 
Εθνικός Αστέρας - Αστραπή Νεάπολης:  - 
Αριστοτέλης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου:  - 
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Κισσός Χορτιάτη:  - 
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΕΕΤ:  - 

11η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη:  - 
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Ενωση Συκεών:  - 
Αστραπή Νεάπολης - Προοδευτική:  - 
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Ιωάννης Παπάφης:  - 
Κισσός Χορτιάτη - Εθνικός Αστέρας:  - 
ΑΕΕΤ - Αριστοτέλης:  - 
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ελπίδες Σταυρούπολης:  - 

12η αγωνιστική
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Εθνικός Μετεώρων:  - 
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Αστραπή Νεάπολης:  - 
Ενωση Συκεών - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου:  - 
Προοδευτική - Κισσός Χορτιάτη:  - 
Ιωάννης Παπάφης - ΑΕΕΤ:  - 
Εθνικός Αστέρας - Ελπίδες Σταυρούπολης:  - 
Αριστοτέλης - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  - 

13η αγωνιστική
Εθνικός Μετεώρων - Αστραπή Νεάπολης:  - 
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών:  - 
Κισσός Χορτιάτη - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη:  - 
ΑΕΕΤ - Ενωση Συκεών:  - 
Ελπίδες Σταυρούπολης - Προοδευτική:  - 
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ιωάννης Παπάφης:  - 
Εθνικός Αστέρας - Αριστοτέλης:  -

  

Επόμενη Συνέλευση

Συνέλευση Προοδευτικής

ΔΕΥΤΕΡΑ 24 Μαρτίου 2020 , 19:00

Στέκι Προοδευτικής

Σινιόσογλου 22 , Κάτω Τούμπα

Επόμενος Αγώνας Ποδοσφαίρου

Επόμενος Αγώνας Μπάσκετ

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου 19/20

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
ΠΑΟΔ23
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ23
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ20
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ18
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ15
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ12
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ10
ΑΙΟΛΟΣ9
ΠΕΡΑ8
10 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 6
11 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
12 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ4
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ2
  P
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ45
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ42
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ41
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ39
ΠΑΟΔ39
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ27
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ26
ΠΕΡΑ17
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 16
10 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ15
11 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ12
12 ΑΙΟΛΟΣ12
13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ11
  P
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ26
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ22
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ22
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ21
ΠΑΟΔ16
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ16
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ15
8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ11
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10
10 ΠΕΡΑ9
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡ/ΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ9
12 ΑΕ ΧΑΡ.ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
13 ΑΙΟΛΟΣ3

Βαθμολογία Μπάσκετ 19/20

Γ1 ΜΠΑΣΚΕΤ 19/20
  Εντός  ΌλαΕκτός
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ20
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 20
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ19
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ18
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ17
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ17
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ17
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ16
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 13
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12
11 ΕΟΝΘ12
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ11
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ10
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ9
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ39
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 38
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ34
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ32
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ31
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ31
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ29
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ28
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 26
10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ24
11 ΕΟΝΘ23
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ23
13 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ23
14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ21
  P
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ19
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 18
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ ΠΟΛΙΧΝΗ15
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ14
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ14
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ14
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ13
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ 13
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ12
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ12
11 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ12
12 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ12
13 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12
14 ΕΟΝΘ11

Βαθμολογία Βόλλευ 19/20

Γ' Τοπική

Β
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 31
2

ΔΕΛΤΑ ΑΕ

23
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 21
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 20
5 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΕ 15
6 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ 12
7 ΤΙΤΑΝΑΣ ΑΣ 4